Villaggio 33

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Eraclea Mare
Název ubytování Villaggio 33
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poklidné severoitalské letovisko Eraclea Mare. Apartmán v komplexu vilek ve stínu borovicového lesa pinety, velmi klidná zóna, 100 m od moře, služby v dosahu 300 m.

Popis ubytování

VybaveníPřízemní vilkový areál se zahradou, kde jsou apartmány bilo s typickou "slaměnnou střechou". Kuchyň je vybavena sporákem, kompletním nádobím a ledničkou. Zařízení je jednoduché, ale vkusné a funkční. Součástí ubytování je zahrada, dostatek parkovacích míst uvnitř komplexu. Apartmány nejsou vybaveny klimatizací.

Typ ubytování trilo č. 15: max. obsazenost 5 osob. Apartmán je oproti apartmánu č.18 velmi jednoduše, ale účelně vybaven. Má samostatný vstup, prostornou kuchyň s obývacím pokojem, kde je gauč, zdí oddělená ložnice s manželskou postelí, otevřené podkroví se dvěma oddělenými lůžky, koupelna se sprchou a wc.
Typ ubytování trilo č. 18: max. obsazenost 5 osob. Apartmán má samostatný vstup, prostornou kuchyň s obývacím pokojem, kde je gauč, zdí oddělená ložnice s manželskou postelí, otevřené podkroví se dvěma oddělenými lůžky, koupelna se sprchou a wc.
Typ ubytování trilo č. 10 zrekonstruovaný: max. obsazenost 6 osob. Apartmán je kompletně rekonstruovaný a velmi pěkný. Má samostatný vstup, v přízemí má obývácí pokoj s gaučem pro 1 osobu, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, v podkroví se nachází 2 samostatná lůžka. Pračka, TV, parkoviště v zahradě. Fotogalerie - posledních 6 fotek.

Popis lokality ubytování

PolohaVilkový komplex se nachází v borovicovém háji, který odděluje písčitou pláž od centra letoviska. Apartmány jsou ve velmi klidné části, pěší zóna s obchody a pizzeriemi je vzdálena 300 m. Lesní cestičky lákající k příjemným přímořským procházkám přímo u komplexu. Cca 200 m odtud malá jízdárna s koňmi a poníky. V sousedním Caorle, vzdáleném cca 15 km je možné navštívit malý aquapark www.aquafollie.itTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.