Villaggio Alkantara

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Giardini Naxos
Název ubytování Villaggio Alkantara
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 832 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené apartmány Villagio Alkantara se nacházejí v městečku Giardini Naxos. Tento prázdninový komplex je ideální pro všechny, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž Taorminy – nejkrásnějšího města Sicílie. Leží totiž pouhých 10 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní linková doprava (zastávka se nachází 700 m od recepce) a 4,2 km od centra proslulého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami.
K dispozici je recepce, restaurace a bar, parkoviště zdarma, bazén, WI FI zdarma v společných prostorách, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), tenisové kurty a sportovní hřiště (během dne zdarma, s večerním osvětlením za poplatek) a animace (červenec-srpen, v italštině).
Apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem, sociálním zařízením, klimatizací, fénem, TV, trezorem a balkonem či terasou (občas společné pro víc apartmánu). Rozložení lůžek se může oproti popisu lišit.
Možnost dokoupení snídaní či polopenze.

V Giardini Naxos se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/os./noc pro hotely 4*-5* a cca 1,5 €/os./noc pro hotely 1*,2* a 3*.
(trilo5): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna, balkon nebo terasa (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek, koupelna, balkon a terasa.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.