Villaggio Athragon

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Capo Vaticano
Název ubytování Villaggio Athragon
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování v pěkných přízemních vilkách s bazénem přímo u moře uprostřed exotické vegetace. Průzračná mořská voda a pláže s bílým pískem.

Popis ubytování

VybaveníApartmány jsou funkčně vybaveny. Ubytovací komplex je tvořen přízemními budovami. Součástí ubytování je oplocená zahrada s bazénem, dětský park, restaurace, bar s velkou terasou pro večerní animační programy a diskotéky. Místo k parkování přímo v komplexu. Apartmány jsou v přízemí, všechny mají velkou terasu s výhledem na moře nebo do zahrady. Kuchyňka je vybavena sporákem, ledničkou a kompletním nádobím. Zařízení je jednoduché a praktické.

Typ ubytování mono 2: max. obsazenost 2 osoby. Místnost s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, veranda s kuchyňkou.
Typ ubytování mono 4: max. obsazenost 4 osoby. Místnost s manželskou postelí a patrovou postelí, koupelna se sprchou, wc, veranda s kuchyňkou.
Typ ubytování bilo 4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost většinou s poschoďovou postelí, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, veranda s kuchyňkou. 

Popis lokality ubytování

PolohaPobřeží Tyrhénského moře, rovnoběžka na úrovni Liparských ostrovů, přímo z apartmánů je vidět ostrov Sicílii a sopku Stromboli na Liparských ostrovech, jehož směrem zapadá každý večer slunce. Jedná se o klimatickou oblast zaručující krásné počasí od počátku měsíce května až do konce měsíce října. Apartmány se nachází přímo u písčité pláže, ve velmi klidné části. Nejbližší městečko Tropea je vzdáleno 7 km, kam je možno vyrazit za nákupy nebo za kulturou či památkami. V blízkosti aparmánů jsou jen nejdůležitější služby a minimarket se základní nabídkou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.