Villaggio Hotel San Giuseppe

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Briatico
Ubytování Villaggio Hotel San Giuseppe
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 15 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nové villaggio San Giuseppe se nachází přímo na pláži, 15 km od Tropey a Capo Vaticano. Je rozdělené na hlavní část - restaurace a 19 hotelových pokojů Turchese cca 10 m od pláže a depandanci vzdálenou od pláže cca 250 - 300 m, kde se nachází 49 pokojů Smeraldo a bazén s hydromasáží.
V areálu je k dispozici recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, parkoviště, dětský koutek a bazén spojený s dětským bazénem.
Hotelové pokoje Smeraldo, které jsou v přízemí mají společnou terasu okolo bazénu a pokoje v 1. patře mají balkón, některé také výhled na moře (za poplatek, nutno vyžádat při rezervaci). K dispozici je několik pokojů typu Turchese pro handicapované klienty (na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací, TV, fénem, telefonem a minibarem.
Povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem za poplatek 50 €.
Stravování formou polopenze (možnost dokoupení plné penze) - kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z menu.
Slevy na 3. a 4. lůžko: jedno dítě do 2 let zdarma (včetně jídla, ale bez nároku na lůžko), druhé za povinný poplatek 1 830,- Kč/týden, děti od 2 do 9 let na 3. lůžku zdarma na 4. lůžku sleva 50%, od 9 do 14 let sleva 50%, ostatní sleva 10%.
Na místě se v období od 3.6. do 8.9. vybírá povinný poplatek za klubovou kartu ve výši 49 €/osoba/týden (děti 4-14 let za 28 €/týden), u pobytu na více než 7 nocí je pak každý den navíc za 8 €/os. (4 €/dítě 4-14 let, 7€/os. od 14 let). Zahrnuje plážový servis - slunečník, lehátko a křesílko pro každý pokoj na soukromé pláži, používání kánoí a animační programy (v IT).
Povinně se platí pobytová taxa: 2 €/os./noc (maximálně 7 dní v termínu od 15.6 - 15.9, osoby do 18 let jsou zdarma).
(double2): pokoj v hlavní budově, cca 10 m od pláže - dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami, sociální zařízení, klimatizace, TV, fén, telefon, minibar

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, dětské hřiště, bezbariérový přístup, pes povolen, TV, klimatizace, animace, polopenze, plná penze,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.