Villaggio Paese di Ciribi

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ligurie, Ceriale
Název ubytování Villaggio Paese di Ciribi
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rozlehlý prázdninový komplex s jednoduchými bungalovy (zděné či dřevěné) v klidné části letoviska Ceriale se nachází blízko akvaparku Le Caravelle (v provozu podle počasí cca od 11/6 do 11/9), kam mají hosté vstup zdarma. Vzdálenost od pláže cca 1500 m, od centra asi 2 km a 800 m od obchodu. V období od 1.6. do 31.8. lze objednat za poplatek 5 €/os./týden svoz na pláž (děti do 12 let zdarma).
Hostům je k dispozici bazén s hydromasážemi a lehátky, dětský bazén (v provozu květen-září, podle počasí), tenisový kurt, stolní tenis, bar, restaurace, dětské hřiště, hlídané parkoviště (ke každému apt 1 parkovací místo, další za příplatek), půjčovna jízdních kol (za poplatek cca 8 €/den), tenisový kurt za poplatek, hřiště na fotbal, hřiště na volejbal a prádelna na žetony (5 €/žeton).
Na recepci je centrální trezor, internet point a Wi-Fi zdarma.
Malá domácí zvířata za poplatek 5 €/den, v komplexu jsou psí pítka, WC i sprcha, několik bungalovů je pro pobyt s pejskem nově oploceno (při příjezdu nutno předložit očkovací průkaz, majitel je plně zodpovědný za případné způsobené škody). V Ceriale byla dokonce otevřena "psí pláž".

Pozdní příjezd / dřívější odjezd mezi 20:00 a 7:30 je za poplatek 10 EUR (nutno nahlásit předem).
(trilo6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (pro rozložení je kvůli místu nutné vynést stolek na verandu), dvoulůžková ložnice a pokojík s palandou, TV, fén, ventilátor, sociální zařízení, veranda/malá předzahrádka. Cca 22 + 4 m2. Na vyžádání možnost klimatizace za poplatek 6 €/den.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, wi-fi, bezbariérový přístup, pes povolen, tenisový kurt, TV, topení, klimatizace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.