Zamilovaní v Miláně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Mediolan
Název ubytování Zamilovaní v Miláně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 11 598 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel *** - se nachází v blízkosti centra nebo místní hromadné dopravy, s výhodným dojezdem k hlavním turistickým atrakcím Milána.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) s koupelnou. Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitním TV, mini barem (konzumace za příplatek) a trezorem.

Vybavení: recepce, restaurace, bar. Hotel akceptuje kreditní karty.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie
***

Ubytování

Hotel *** - se nachází v blízkosti centra nebo místní hromadné dopravy, s výhodným dojezdem k hlavním turistickým atrakcím Milána.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) s koupelnou. Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitním TV, mini barem (konzumace za příplatek) a trezorem.

Místní kategorie
***

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přímý přelet letadlem do/z Milána, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v 3* hotelu (3 noci), kontinentální snídaně (3), za příplatek večeře (1), turistický program (viz. níže), služby polského delegáta a  pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky do navštěvovaných objektů, přejezdy městskou hromadnou dopravou, služby místních průvodců, rezervační poplatky za vstupenky do navštívených objektů, služby pro skupiny v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu cca 105 EUR - povinný poplatek delegátovi jako balíček. Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem cca 7 EUR (platí se přímo v hotelu), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu byly uvedeny ke dni 30. 4. 2016 a mohou být změněny.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.Program"Poslední večeře" nástěnná malba malíře Leonarda da Vinciho • Muzeum umění Brera (The Pinacoteca di Brera) • katedrála v Miláně • La Scala, Miláno jako Evropské hlavní město módy

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
04:10 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
06:10 Odlet z Varšavy.
08:20 Přílet do Milána, transfer do hotelu v okolí Milána. Volný čas k romantickým procházkám městem. (Trasa asi 90 km).

Den 2
Po snídani přejezd do centra města. Prohlídku začneme návštěvou Piazza del Duomo, kde se nachází nádherná gotická katedrála známá jako "básně v mramoru" - katedrála Narození Panny Marie, jedna z největších církevních staveb na světě. Uvnitř katedrály budeme moci obdivovat ohromující vitráže na kůru, které také patří mezi největší na světě. Doporučujeme také romantickou procházku po střeše katedrály, která je zdobena 135 unikátními gotickými architektonickými dekoracemi, sochami a chrliči. Ze střechy katedrály se rozprostírá nádherné panorama města a za hezkého počasí lze vidět také Alpy. Následně projdeme Vitorrio Emanuele II. Gallery - elegantním vícepatrovým průchodem, který nás povede k nejslavnější opeře světa - La Scale. Prohlídku města zakončíme návštěvou Castello Sforzesco - impozantního zámku milánského vládce Lodovica Sforza, kde budeme obdivovat slavné nedokončené poslední dílo Michelangela - Pietà Rondanini. Volný čas. Tento den není večeře, doporučujeme večeři v jedné z milánských restaurací. (Trasa asi 30 km).

Den 3
Po snídani přejezd ke kostelu Santa Maria delle Grazie, kde se nachází nejslavnější obraz Leonarda da Vinciho "Poslední večeře". Následně návštěva slavného Muzea malířství Brera, kde jsou mimo jiné umístěny obrazy Rafaella a Caravaggia. Poté volný čas k samostatnému objevování tajemných zákoutí Milána nebo na nákupy ve světovém hlavním městě módy. Tento den není v hotelu večeře. (Trasa asi 30 km).

Den 4
Brzy ráno vystěhování z hotelu a transfer na letiště v Miláně (možnost snídaně formou cestovního balíčku). (Trasa asi 90 km).
08:50 Odlet z Milána.
10:50 Přílet do Varšavy.

Upozornění k programu
Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
Delegát neprovází po muzejních objektech, historických centrech a dalších turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Miláně budeme muset při návštěvě používat městskou hromadnou dopravu. Pobytové taxy se platí na místě, přímo v hotelu. Návštěva kostela Santa Maria delle Grazie, prohlídka díla "Poslední večeře" Leonarda da Vinciho a Muzeum Brera je zajištěno pro klienty, kteří si koupili zájezd 60 dnů před odletem (do navštívených objektů je nutno rezervovat vstupenky předem). Pro ostatní účastníky je nabídka k dispozici na vyžádání.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.