Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kronplatz/Plan de Corones je nejen největším, ale i nejmodernějším lyžařským areálem Jižního Tyrolska. Prohánět se můžete na 114 kilometrech pozvolných a širokánských svazích, 32 vleků a lanovek vás zase vyveze zpět na vrchol. Lyžování vskutku bez hranic! Vyznavači bílých stop mohou křížem krážem probruslit přilehlá údolí Hochpustertal, Antholzertal či Gsiesertal, která jsou protkaná 226 km perfektně upravených běžeckých tratí. Na moment okusíme i závodní atmosféru ve stylu Tour de Ski v okolí Nordic Arény v Toblachu nebo moderním biatlonovém centru, které je díky své poloze (1.754 m) ideálním místem pro trénink předních světových biatlonistů a pořádání vybraných podniků Světového poháru. Objevte s námi zasněžené Jižní Tyrolsko! 
Ubytování a strava: 3 noci strávíme v okolí Toblachu v příjemném penzionu se snídaní formou bohatých bufetových stolů. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Jedeme v malé skupině do 16 osob.

Popis lokality ubytování

Program1.–2. Odjezd z Brna ve středu ve večerních hodinách, nonstop jízda Rakouskem až do Sextenu. Ráno si projedeme údolím Fischleintal, kolem třítisícových vrcholů přírodní rezervace Tre Cime. Odpolední odjezd na ubytování v nedalekém Niederdorfu.

3. Další den se budeme věnovat seznámení s trasami významných běžeckých závodů kolem Toblachu. Zde okusíme atmosféru Tour de Ski pod vrcholy Sextenských Dolomit v údolí Höhlensteintal.

4. Celý den bude ve znamení biatlonu, a proto zamíříme do městečka Niederrasen odkud už nás zasněžené stopy povedou údolím Antholzertal až do biatlonového centra Südtiroler Arena.

5. Poslední den vyrazíme na západ od Toblachu přes Welsberg až do údolí Gsiesertal. Převážně lehké až středně těžké trasy nás přes obce Taisten, Pichl a St. Martin dovedou až pod svahy vrcholu Hochstein (2.464 m). V odpoledních hodinách se nalodíme do kudrnovského minibusu a vyrazíme zpět přes České Budějovice až do Brna.

Služby za příplatek: 4-denní skipas pro lyžařskou oblast Kronplatz (platný pro oblasti Bruneck/Brunico, Olang/Valdaora a St. Vigile/S. Vigilio) lze zakoupit přímo na místě nebo objednat už před odjezdem přímo v CK.

Cena zájezdu včetně skipasu na 4 dny: 12.000 Kč 
senioři (nar. před 28. 11. 1951) s vlastním místem v minibusu a skipasem: 11.480 Kč
junioři (nar. po 28. 11. 2000) s vlastním místem v minibusu a skipasem: 10.440 Kč

Informace k zájezdu• 4 dny běžkování / lyžování
• 226 km perfektně upravených běžeckých tratí
• penzion se snídaní
• doprava minibusem
• jedeme v malé skupině do 16 osob


Plánek sjezdovek naleznete ZDE


Více o běžkování či lyžování také na:
www.nordicarena-toblach.it
www.dolomitinordicski.com
www.kronplatz.com
www.messner-mountain-museum.it   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.