Americana, Eilat

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Izrael, Eilat
Název ubytování Americana, Eilat
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce !

oblíbený hotel s příjemnou atmosférou, pozornost k hostům, zdořilé služby. Pocit pohodlí. Vhodné pro rodiny s dětmi.


Hotel Americana má ideální polohu v centru hotelové zóny na severním pobřeží Eilatu, uprostřed nejoblíbenějších hotelů a zábavních míst ve
městě. Krátkou chůzí od hotelu se dostanete na slavnou promenádu North Beach u Rudého moře, kde se nachází velké nákupní centrum"Mall" (nezapomeňte, že Eilat je zvláštní ekonomická zóna, a tak zapomeňte na DPH), spousta restaurací a barů nočních klubů a většina turistických atrakcí sloužících rekreantům Eilatu. V blízkosti hotelu se nachází také zábavný park King city. V hotelovém lobby se konají pravidelné zábavné programy a vystoupení, organizují se různé hry pro děti a dospělé.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, velký bazén (v zimě s ohřevem), velká opalovaci plocha na střeše s lehátkami a slunečníky, restaurace, sauna a jacuzzi (bez příplatku pro hosty), fitness, Spa Club, který nabízí hostům různé masáže (za poplatek). U bazénu se nachází restaurace "Jeskyně, nabízející občerstvení a lehká jídla během dne, noční klub, obchod se suvenýry a mini supermarket přímo v hotelu.
Ubytování: hotel se skládá ze 152 pohodlných renovovaných pokojů, včetně 100 standardních pokojů, z nichž některé jsou vybaveny mini-kuchyní, 52 pokojů je s výhledem na bazén, některé z nich s mini kuchyní. Dále také 5 pokojů pro rodiny (maximálně - 2 dospělí a 3 děti), a mládež pokoje (s kapacitou až 5 osob). Všechny pokoje mají klimatizaci (zdarma), TV/SAT, rádio, telefon a v pokojích jsou také ledničky, trezory a vysoušeče vlasů.

Stravování: snídaně formou bufetu, možnost doobjednání polopenze, jídla se podávají v restauraci s výhledem na bazén.
Pláž: oblázková pláž vzdálená několik minut chůze od hotelu. V Eilatu je z pohledu st5edoevropana nejbližší tropické moře s fantastickou faunou a flórou, a to i když jste jenom po kolena ve vodě-uvidíte sami...

Odlety z Bratislavy a Krakova


Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. Uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.Popis dopravy:
pravidelná linka Praha-Tel Aviv-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy, nebo

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

Popis stravování

-snídaně formou bohatých bufetových stolů

Popis ubytování

ubytování ve 2 lůžkových pokojích s balkonem, výhledem na bazén, klimatizace, sociální zařízení s vanou, WC a fénem, TV/SAT, telefon,, rádio, mini bar a trezor.
check in: od 15:00
check out: do 11:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.