Durban - Jižní Afrika - The Oyster Box, Durban

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Jihoafrická republika, Jižní Afrika, Durban
Název ubytování The Oyster Box , Durban
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 65 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ve slunci jihoafrické riviéry. DURBAN - sluníčko zde svítí plných 230 dní v roce, zimy mírné od léta skoro nerozeznatelné, široké pláže plné výletníků a vysoké vlny vyzývající početný národ surfařů. Takový je subtropický Durban, prvotřídní jihoafrická riviéra na břehu příjemně vyhřátého Indického oceánu. Durban si lidé pamatují zejména jako prázdninové letovisko a hýřivé centrum nočního života.

Popis ubytování

Popis tento luxusní 5* hotel se nachází přímo na pobřeží indického oceánu a jen 5 min chůze od Umhlanga Village Centre. V okolí hotelu se nachází nespočet atrakcí, jako zábavný vodní park Ushaka Marine World, nákupní galerie, majestátní Dračí hory či možnost safari. Vybavenírestaurace, bary, bazén, tropická zahrada, dětský klub, obchodní centrum, kino, wellness, fitness centrum, konferenční zařízeníPlážpísečná přímo u hoteluVybavení pokojůkoupelna, WC, klimatizace, plazmová TV, možnost filmů (na vyžádání), vysoušeč vlasů, žehlící zařízení, telefon, WIFI, minibar, minerální voda, kávovar, trezor, vybavení na pláž – slunečník, plážová taška, míče, pálky a opalovací krém.

Popis lokality ubytování

Tento luxusní 5* hotel se nachází přímo na pobřeží indického oceánu a jen 5 min chůze od Umhlanga Village Centre. V okolí hotelu se nachází nespočet atrakcí, jako zábavný vodní park Ushaka Marine World, nákupní galerie, majestátní Dračí hory či možnost safari.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.