To nejlepší z Jihoafrické republiky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Jihoafrická republika, Afrika, Jihoafrická republika
Název ubytování To nejlepší z Jihoafrické republiky
Typ ubytování Dle programu
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 68 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Tipy pro správnou volbuVýběr těch nejlepších míst k poznání této země. Návštěva Johannesburgu, Pretorie, Blyde River Canyon, N.P.Kruger, Kapského města, Mysu Dobré naděje. Kratší, avšak velmi intenzivní poznávací program.

Program zájezdu

Trasa

Johannesburg | Pretoria | Blyde River Canyon | N.P. Kruger | Kapské Město | Mys Dobré naděje

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Johannesburgu. 2. den: Přelet do Johannesburgu, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne okružní jízda městem a podle časových možností návštěva legendárního černošského předměstí Soweto, kde se v 70. letech minulého století začal psát příběh pádu apartheidu. Po cestě do Pretorie prohlídka Voortrekker Monument - památníku bitvy u Blood River. Nocleh v Pretorii. 3. den: Po snídani odjezd do hlavního města JAR – Pretorie. Zastávka na náměstí Church Square či u vládních budov. Průjezd krajinou Východního Transvaalu. Cestou navštívíme zlatokopecké městečko Pilgrim´s Rest. Nocleh v Graskop. 4. den: Snídaně. Celodenní putování vrchovinou Drakensberg. Navštěva Blyde River Canyon, jenž připomíná známý Velký kaňon v USA, následuje God’s Window a vyhlídka na Three Rondawels – skály podobající se domorodým obydlím. Dále navštívíme vodopády Lisboa a Berlin. Ubytování v privátní rezervaci Karongwe Game Reserve, večeře (v ceně), nocleh. 5. den: Časně ráno safari v rezervaci Karongwe, která je součástí tzv. Velkého Krugerova národního parku. Během safari uvidíte řadu afrických zvířat a při troše štěstí i tzv. Velkou pětku. Následuje snídaně, volno, oběd (v ceně). Odpolední čaj a další safari v terénních vozech s rangerem. Po večeři (v ceně) možnost vychutnat si africkou divočinu v atmosféře praskajícího ohně. Nocleh v rezervaci Karongwe Game Reserve. 6. den: Časně ráno další safari (opět v ceně). Snídaně, odjezd na letiště v Johannesburgu a odlet do Kapského Města, transfer do hotelu. Nocleh v Kapském Městě. 7. den: Snídaně. Celodenní výlet k Mysu Dobré naděje, kde se potkávají vody Indického a Atlantického oceánu. Rovněž navštívíme městečko Simon’s Town proslulé kolonií tučňáků a v Hout Bay budete mít možnost vydat se na výpravnou plavbu lodí k ostrovu tuleňů (vstupy fakultativně). Nocleh v Kapském Městě. 8. den: Snídaně. Dopoledne Vás čeká prohlídka Kapského Města a jízda lanovkou na Stolovou horu, odkud budete mít jedinečnou možnost spatřit Kapské Město z jiné perspektivy. Odpoledne výlet do městečka Stellenbosch s ochutnávkou vína. Nocleh v Kapském Městě. 9. den: Snídaně. Volné dopoledne můžete strávit u promenády Victoria Alfed Waterfront s možností návštěvy nákupního centra. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. 10. den: Přílet do Prahy.

Trasa

Johannesburg | Pretoria | Blyde River Canyon | N.P. Kruger | Kapské Město | Mys Dobré nadějeZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.