Kambodža (angkor)-Thajsko (Bangkok,Koh Chang)-Pobytově poznávací

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža, Thajsko
Typ ubytování Pokoj
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 38 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Koh Chang je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. V ceně zájezdu je zahrnut 4 denní výlet do Kambodže - Angkor Watu. Program lze rozšířit o prohlídku Bangkoku. Termín: 30.01.-15.02.2017 - všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

Program zájezdu

1.den

Odlet z Prahy v 15.30 hod. (letecká společnost Emirates).

2.den

Přílet do Dubaje v 0.40 hod. Odlet z Dubaje ve 3.30 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU ve 12.35 hod. Transfer (cca 320 km) klimatizovanými mikrobusy na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao (www.chaichetresort.com; www.coconut-kohchang.com).

3.-7.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…)

8.den

Snídaně. Odjezd do Kambodži. Odpoledne ubytování v kambodžském SIEM REAPU.

9.den

Snídaně. Návštěva jižní části ANGKOR TOM, bývalé metropole království Angkor (802-1432). Prohlídka jednoho z nejpozoruhodnějších chrámů tohoto dávného města - BAYON TEMPLE (54 kamenných věží, z nichž každá je vyzdobena čtyřmi obličeji směřujícími do čtyř hlavních světových stran) a dalších architektonických skvostů: Bapoun Temple, Terrace of the Elephant, Terrace of Leper King, Royal enclosure, Women and Men Pond… Odpoledne návštěva chrámu PROHM TEMPLE, původně buddhistického kláštera, kde v době největší slávy žilo na 12 000 mnichů (vystavěno roku 1186 králem Jayvarmanem VII.). Dnes jsou zdi tohoto komplexu působivě prorostlé kmeny a kořeny mohutných stromů okolní džungle, čímž se řadí mezi nejfotografovanější turistickou atrakci celého areálu. V podvečer prohlídka monumentálního ANGKOR WATU - největší náboženské stavby světa. Návrat na ubytování.

10.den

Snídaně. Výlet lodí po TONLE SAP, nejrozlehlejším sladkovodním jezeře jihovýchodní Asie spojený s prohlídkou plovoucí vesnice dokumentující život domorodců. Exkurze do dílny na zpracování hedvábí. Odpoledne návštěva trhů v Siem Reapu. Návrat na ubytování.

11.den

Snídaně. Transfer zpět na ostrov KOH CHANG. Ubytování.

12.-15.den

Pobyt na ostrově Koh Chang se snídaní.

16.den

Snídaně. Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku.

17.den

Odlet z Bangkoku v 1.05 hod. Přílet do Dubaje v 5.00 hod. Odlet z Dubaje v 8.55 hod. Přílet do Prahy ve 12.40 hod.

1.POZNÁMKA

MOŽNÁ ÚPRAVA PROGRAMU:Na přání lze na první 2 noci zajistit ubytování v Bangkoku - www.bangkokpalace.com (16.-18.01.2017, resp. 31.1.-02.02.2017) a absolvovat prohlídku Bangkoku s česky hovořícím průvodcem dne 17.01.2017 resp. 01.02.2017. (pobyt na Koh Changu by se tím zkrátil o 2 noci). Program: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěvu chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy Cena: 1 900 Kč/os. (podmínkou zachování ceny je min. 6 zájemců). Cena zahrnuje: dopravu mikrobusem, českého/slovenského průvodce, výlet lodí po řece, vstupné dle programu

2.POZNÁMKA

cena při ubytování v jiných typech pokojů během pobytu na Koh Changu na vyžádání v CK   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.