Kambodža na 10 dní

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža
Název ubytování Kambodža na 10 dní
Typ ubytování Program
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 45 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

► 10 denní poznávací zájezd

► Angor Wat

► odbavené zavazadlo

► snídaně v ceně

► privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce

► relaxace na pláži Koh Rong

► vstupné a atrakce v ceně

Popis lokality ubytování

PopisChrámy, starodávná městě, pláže a mnoho dalšího lze prožít během cesty do Kambodžy

10 denní zájezd zahrnující to nejlepší z Kambodžy. Okruh začína v hlavním městě a vede přes celou zemi. Během toho zájezdu budete mít možnost prohlédnout si starobylý chrámový komplex Angor Wat, navštívíte okouzlující Phnom  Penh. Strávíte dva dny relaxováním na plaži a mnoho dalšího. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

 

na vyžádání možnost jakýkoliv termín.

 

 Cena zahrnujeCENA ZAHRNUJE:


Letenku včetně letištních tax – v nejnižší dostupné knihovací třídě.
Odbavení zavazadel do 20 kg
Příruční zavazadlo na palubu letadla
9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
1x oběd v lokální restauraci viz program
Klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce
Vstupné na zmíněné atrakce
Vnitrostátní lety podle itineráře
Vládní taxy a poplatky
Veškeré lodní výlety zmíněné v programu
Autobusový lístek na přesun ze Saigonu do Phnom Penh
Lahev vody během prohlídek
pojištění CK proti úpadku


CENA NEZAHRNUJE:


Vízum (na požádaní zajistíme)
Obědy a večeře, transfery na večeře aj
Nápoje, alkoholické nápoje a jiné výdaje
Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR)
Volitelné tour a aktivity
Spropitné, a jiné výdaje 
Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programuProgram1.DEN LETIŠTĚ – PHNOM  PENHPo příletu na hlavní letiště v Phnom Penh budete srdečně přivítáni místním průvodcem. Poté Vás převeze do hotelu. Po Ubytování pojedete na první zastávku vašeho desetidenního výletu. Prohlídka města Phnom Penh.

Phnom Penh – město které si uchovává své tradiční Khmérské a koloniální kouzlo. Francouzké vily a stromy lemované bulváry připomínají návštěvníkovi, že město bylo považováno kdysi  za ,,perlu“ jihovýchodní  Asie.

 

Ubytování:    Town View ***

Typ pokoje:   Superior

2. DEN -  PHNOM  PENHPo setkání s průvodcem se dozvíme o temné straně Kambodže - její nedávné turbulentní a bourající se historii. Zpočátku navštívíte Muzeum genocidy Toul Sleng (také známý jako S21), ironicky bývalá škola, která se nachází v klidném předměstí Phnom Penh, to bylo středisko vězení a mučení Rudých Kmérů. Jakmile získáte počáteční pohled na brutalitu režimu Rudých Khmerů, vyjedete 15 km od Phnom Penhu, abyste navštívili památník vězňů, které byli popraveni.

Královský palác - postaven v roce 1866 předchůdci krále Norodoma, je nejpozoruhodnějším rysem a také jedním z působivých barevných Khmerovských paláců. Nearside Královský palác je Stříbrná pagoda (chrám smaragdového Buddhy), který zobrazuje spoustu soch Buddhy, které byly zdobeny a vyrobeny z diamantu, smaragdu, zlata a stříbra

Wat Phnom je buddhistický chrám, který se nachází v centru města Phnom Penh. Byl postaven v roce 1373 a stojí 27 metrů nad zemí. Je to nejvyšší náboženská struktura ve městě.

Central Market  nachází se v srdci Phnom Penh. Phsar Thmei, což znamená "nový trh". Centrální trh byl postaven v roce 1937 během francouzského koloniálního období, ve stylu Art Deco.

 

Ubytování :    Town View ***

Typ pokoje:    Superior

Strava:            Snídaně, Oběd

3. DEN -  PHNOM  PENH  –  SIEM  REAP  Po snídani se odbavíte z hotelu a přesunete na autobusové nádraží, kde bude čekat autobus do Siem Reap (cesta bude trvat 5-6 hodin). Po příjezdu Vás vyzvedne průvodce a odveze do hotelu kde se odbavíte. Po setkání s průvodcem odjedete na jezero.

Tonle Sap Navštívíte plovoucí vesnici na tradiční dřevěné lodi. Jezero patří mezi největší v celé Asii. Zde se setkáte s tradičním životem Khmérů.

 

Ubytování:    The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje:   Deluxe  Romm

Strava:           Snídaně

4. DEN - KBAL  SPEAN    BANTEAY  SREI    BANTEAY  SAMRE  Po snídani je sraz s průvodcem v 8:30 a odjez na Kbal Spean asi 49 km od města.

Kbal Spean-  je řeka v džungli Kulen Hills . Jeho koryta a okolní skály jsou vymalovány nesčetnými hindskými symbolismy z 11. století.

Banteay Srei – tento chrám je postaven z růžového pískovce pochází z 10 století věnovaný hinduistickému bohu Shiva. Tento komplex je velmi oblíbený turisty, fotografie z tohoto chrámu najdete v každém průvodci.

Banteay Samre -  chrám postaven ve 12. století. Stropy a překlady chrámů jsou zdobeny velmi složitými a dobře zachovanými řezbami hinduistických mytologických příběhů a buddhistických vyobrazení.  Kolem chrámu je postaven vodní příkop naplněný vodou. Okolní chrámy jsou postaveny na zvýšeném základě v podobě lotosového poupěte.

 

Ubytování:    The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje:   Deluxe Room

Strava:           Snídaně, Oběd

 

5. DEN - ANGKOR  THOM    ANGKOR  WATPo setkání s našimi průvodci v 8:30 hod. Pojedeme do Angkor Thom, které bylo mistrovským dílem krále Jayavarmana VII. Po obsazení Angkor od Chamsů od roku 1177 do roku 1181 se nový král rozhodl postavit v srdci své říše impozantní pevnost.

Angkor Thom - je městský komplex vybudovaný za vlády Džajavarmana VII (vládl 1181-1220), nejvýznamnějšího panovníka Angorské říše. Mezi zachovanými stavbami vyniká nejvíce právě centrální Bayon s bohatou reliéfní výzdobou.

Pokračujeme k návštěvě Terasy Leperského krále. Tato složitě vyřezaná plošina byla královským krematoriem a socha, která byla původně považována za malomocného krále, se nyní považuje za Yama, bůh smrti. Navštívíme také Slonové terasy původně používanou jako přehlídkovou galerii a při tradičních sportech. Na jižním konci leží Baphuon, jednou z nejkrásnějších chrámů v Angkor, pocházející z panování Uditayavarmanu 1 v 11. Století prošel francouzskou masivní rekonstrukcí a je nyní opět otevřen pro prohlídku.

Po prohlídce jdeme do místní restaurace na oběd.
Pokračujeme v návštěvě Ta Prohm "" Tomb Raider "" sláva- zatímco říše se zvedají a padají, nepřátelská síla přírody pochoduje, nezapomíná na dramata lidských dějin. Jakmile to bylo "objeveno" francouzským průzkumníkem Henri Mouhout v roce 1860,  stromové kořeny tady pomalu škrtí přežívající kameny, člověk nejprve dobývá přírodu, aby vytvořil, příroda později dobila člověka, aby zničil. Vyjíždíme k Matce všech chrámů,

Angkor Wat. Domnívá se, že je největší světovou náboženskou stavbou, je tento chrám dokonalým spojením symbolizmu a symetrie a zdrojem pýchy a síly všem Khmerům.

Večerní procházka a nakupování na nočním trhu Angkor.

 

Ubytování:    The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje:   Deluxe Room

Strava:           Snídaně, Oběd

 

6.DEN - SIEM  REAP  –  SIHANOUK  VILLE  –  KOH  RONPo snídani se setkáváte s našim řidičem (bez průvodce) a dopraví vás na  letiště Siem Reap, abychom odletěli do Sihanouk Ville. Po příjezdu na letiště Sihanouk Ville se setkáváte s našim řidičem (bez průvodce) a dopraví vás do přístavu Sihanouk Ville kde je zajištěna rychlá loď na ostrov Koh Rong (60 minut rychlou lodí). Přenocování v Koh Rong.

 

Ubytování:   Soksan Beach Resort ***

Typ pokoje:  Pavilon Garden View

Strava:          Snídaně

 

7. – 9.   KOH  RONGOstrov Koh Rong je největším kambodžským letoviským ostrovem u pobřeží Sihanouk Ville. Plážové bungalovy. Kolem pláží pralesy, kopce a vodopády uvnitř.  Můžete navštívit ostrov na jednodenní výlet nebo zůstat v jednom z mála bungalovů na břehu. Většina ostrova je neprozkoumaná a pokrytá hustou džunglí. Tam je několik menších ostrovů kolem Koh Rong, a můžete je navštívit v rychlém výletu lodí. Potápění, šnorchlování, plavání, poznávání a rybolov zahrnuje většinu aktivit na ostrově. Tento volný den vám poskytne některé skvělé příležitosti, jak si vychutnat slunce, moře, pláž.

 

Ubytování:   Soksan Beach Resort ***

Typ pokoje:  Pavilon Garden View

Strava:          Snídaně

 

10.   KOH  RONG  –  SIHANOUK  VILLE  –  PHNOM  PENH Po snídani vyjedeme rychlým plavidlem zpět do Sihanouk Ville, kde vás čeká řidič. Přílet do Phnom Penh, transfer na letiště Phnom Penh za účelem odjezdu do dalšího cíle. Je čas se rozloučit, děkujeme vám, že jste s námi cestovali. 

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.