Kambodža s Vietnamem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža
Název ubytování Kambodža s Vietnamem
Typ ubytování Program
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 44 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

► 10 denní poznávací zájezd

► Angor Wat

► Chuci tunely

► to nej z Vietnamu a Kambodžy

► privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce

► relaxace na pláži vesnice Sihanouk

► vstupné a atrakce v ceně

Popis lokality ubytování

PopisChrámy, starodávná městě, pláže a mnoho dalšího lze prožít během cesty, která spojuje to nejlepší z Vietnamu a Kambodžy

Okruh začína v Ho Či Minově městě a vede přes celou zemi a pokračuje do Kambodžy. Během toho zájezdu budete mít možnost prohlédnout si válečné Chuci tunely, komplex Angor Wat, či okouzlující Phnom Penh. Strávíte dva dny relaxováním na plaži a mnoho dalšího. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

 

na vyžádání možnost jakýkoliv termín.

 Cena zahrnujeCENA ZAHRNUJE:


Letenku včetně letištních tax – v nejnižší dostupné knihovací třídě.
Odbavení zavazadel do 20 kg
Příruční zavazadlo na palubu letadla
9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
3x oběd v lokální restauraci viz program
Klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce
Vstupné na zmíněné atrakce
Vnitrostátní lety podle itineráře
Vládní taxy a poplatky
Veškeré lodní výlety zmíněné v programu
Autobusový lístek na přesun z Phnom Penh – Siem Reap
Lahev vody během prohlídek
pojištění CK proti úpadku


CENA NEZAHRNUJE:


Vízum (na požádaní zajistíme)
Obědy a večeře podle itineráře, transfery na večeře
Nápoje, alkoholické nápoje a jiné výdaje
Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR)
Volitelné tour a aktivity
Spropitné, a jiné výdaje 
Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programuProgram1.DEN LETIŠTĚ – vietnam - Ho či minovo městoPo příletu  budete srdečně přivítáni místním průvodcem. Poté Vás převeze do  hotelu  kde se ubytujete. Prohlídka města noc v Saigonu.

 

Ubytování:     Au  Lac  2  Hotel***

Typ pokoje:   Superior  room

Strava:           Snídaně

 

2. DEN -  Saigon -Cuchi tunelRáno se vydáme na půldenní prohlídku tohoto dynamického města. Navštívíme palác znovu sjednocení. Dnes je tato budova muzeem a místo konání oficiálních recepcí. Navštivte ,,Válečný pokoj“ odkud byly ovládány síly jižního Vietnamu . Toto muzeum ročně přijímá 10 mil návštěvníku.  Pomáhá znovu objevovat hrůzy z války a uvědomovat si hodnoty vlastnictví, boj za mír a osvobození od předků. Odpoledne pojedeme asi 70 km  severozápadně, abychom prozkoumali podzemní tunely Cu Chi .  Během americké války byla tato oblast celá bombardována. Sloužily jako podzemní město pro více jak 10 000 obyvatel.

 

Ubytování:    Au  Lac  2  Hotel***

Typ pokoje:   Superior Room

Strava:           Snídaně

 

3. DEN -  delta mekonguPo snídani  pojedete 2 hodiny na Deltu Mekongu.  Půjčíme si loďku kterou obeplujeme ostrůvky a tropické sady přes kanál Vam Xep. Projdete se po jednom z ostrůvku, aby jste viděli klidný každodenní život domorodců. Navštívíte včelařskou a kokosovou farmu ,vesnici řemesel a vychutnejte si tropické ovoce to vše u poslechu tradiční hudby.  Oběd a návrat zpět do Saigonu.

 

Ubytování:    Au  Lac  2  Hotel***

Typ pokoje:   Superior Room

Strava:           Snídaně

 

4. DEN - saigon - Phnom penh Po snídani přejezd autobusem do Kambodže. Phnom Penh- město které si uchovává své tradiční Khmérské a koloniální kouzlo. Francouzké vily a stromy lemované bulváry připomínají návštěvníkovi, že město bylo považováno kdysi  za ,,perlu“ jihovýchodní  Asie.

 

Ubytování:    Town View ***

Typ pokoje:   Superior

Strava:            Snídaně

 

5.DEN - Phnom Penh- Siem ReapKrálovský palác - postaven v roce 1866 předchůdci krále Norodoma, je nejpozoruhodnějším rysem a také jedním z působivých barevných Khmerovských paláců. Nearside Královský palác je Stříbrná pagoda (chrám smaragdového Buddhy), který zobrazuje spoustu soch Buddhy, které byly zdobeny a vyrobeny z diamantu, smaragdu, zlata a stříbra. Odpoledne vyjíždíme kyvadlovou dopravou do Siem Reap které trvá 5 - 6 hodin. Po příjezdu na autobusové nádraží Siem Reap se setkáme s naším řidičem (bez průvodce) a přesunem do hotelu k odbavení.

Central Market  nachází se v srdci Phnom Penh. Phsar Thmei, což znamená "nový trh". Centrální trh byl postaven v roce 1937 během francouzského koloniálního období, ve stylu Art Deco.

 

Ubytování:   The  Clay  Dangkor  Resort***

Typ pokoje:  Deluxe Room

Strava:         Snídaně

 

6. DEN - ANGKOR  THOM    ANGKOR  WATKrálovský palác - postaven v roce 1866 předchůdci krále Norodoma, je nejpozoruhodnějším rysem a také jedním z působivých barevných Khmerovských paláců. Nearside Královský palác je Stříbrná pagoda (chrám smaragdového Buddhy), který zobrazuje spoustu soch Buddhy, které byly zdobeny a vyrobeny z diamantu, smaragdu, zlata a stříbra. Odpoledne vyjíždíme kyvadlovou dopravou do Siem Reap které trvá 5 - 6 hodin. Po příjezdu na autobusové nádraží Siem Reap se setkáme s naším řidičem (bez průvodce) a přesunem do hotelu k odbavení.

Central Market  nachází se v srdci Phnom Penh. Phsar Thmei, což znamená "nový trh". Centrální trh byl postaven v roce 1937 během francouzského koloniálního období, ve stylu Art Deco.

 

Ubytování:   The  Clay  Dangkor  Resort***

Typ pokoje:  Deluxe Room

Strava:         Snídaně

 

7.den - Siem  Reap  –  Sihanouk  Ville  Po snídani se setkáváme s našim řidičem (bez průvodce) a dopravíme Vás na letiště Siem Reap, abychom odletěli do Sihanouk Ville. Po příjezdu na letiště Sihanouk Ville se setkáváme s našim řidičem (bez průvodce) a převeze Vás  do hotelu kde se ubytujete.

 

Ubytování:    REN  Resort***

Typ pokoje:  Standart Room

Strava:          Snídaně

 

8 -9.DEN - SIHANOUK  VILLE  Váš volný čas v tomto překrásném přímořském městě. Krásné dlouhé pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v celé jihovýchodní Asii. V okolí jsou krásné malé ostrovy, které můžete navštívit lodí, kterou si pronajmete. Výborné potápění nebo i šnorchlování.

 

Ubytování:    REN  Resort***

Typ pokoje:  Standart Room

Strava:          Snídaně

 

10.den -  Sihanouk  Ville  –  Phnom  PenPo snídani budete odvezeni na mezinárodní letiště k letu do Phnom Pen, kde vás čeká řidič a noc v Phnom Penh (bez průvodce).  Ráno transfer na letiště Phnom Penh za účelem odjezdu do vaší cílové destinace. Je čas se rozloučit, děkujeme vám, že jste s námi cestovali. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.