Okruh Vietnamem a Kambodžou

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža, Vietnam
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 58 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ve Vietnamu se Mekong přezdívá na řeku Devíti draků, v Kambodži se jí říká Velká řeka. Vydejte se s námi poznat krásy této jedinečné oblasti.

Program zájezdu

1. den - ODLET Z PRAHY DO HO ČI MINOVA MĚSTA (SAIGON)

Odlet z Prahy do Ho Či Minova města (Saigonu) s přestupem.

2. den - PŘÍLET SAIGON

Přílet do Ho Či Minova města (Saigonu) v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, nocleh.

3. den - PODZEMNÍ TUNELY CU CHI Z VIENTAMSKÉ VÁLKY

Po snídani odjezd do známých podzemních tunelů Cu Chi. Síť tunelů Cu Chi se do dějin zapsala v roce 1960, když pomáhala Vietkongu kontrolovat velké venkovské oblasti pouhých 60 km od Saigonu. Návrat do Ho Či Minova města, oběd v místní restauraci, prohlídka paláce Sjednocení, historické budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového císaře. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den - DELTA MEKONGU

Snídaně. Odjezd do My Tho, vstupní brány do delty Mekongu, kde uvidíte nejstarší pagodu Vinh Trang. Přejezd do Cai Be, odkud pokračujete lodí po úzkých i širokých ramenech řeky Mekong. Uvidíte typický život místních obyvatel, navštívíte výrobnu rýžového papíru a seznámíte se s místním tropickým ovocem. Odpoledne přejezd do Can Tho, ubytování, nocleh.

5. den - PLOVOUCÍ TRHY, PŘESUN DO CHAU DOC

Brzký ranní odjezd na plovoucí trhy Cai Rang. Oběd v místní restauraci. Poté se přesuneme do města Chau Doc, které již hraničí s Kambodžou. Cestou ukázka výroby bambusových košíků a zastávka u poutní hory Nui Sam. Ubytování v hotelu, nocleh.

6. den - PŘES KAMBODŽSKOU HRANICI LODÍ DO PHNOMPENHU

Brzký ranní odjezd lodí po řece Hau až do Phnompenhu. V průběhu plavby překročíte hranice Kambodže. Po příjezdu oběd v restauraci, projížďka rikšami, návštěva Královského paláce, Stříbrné Pagody a chrámu Wat Phnom. Odjezd do hotelu, nocleh.

7. den - SMAŽENÍ PAVOUCI, PŘÍJEZD SIEM REAP

Snídaně. Odjezd do Siem Reap, po cestě zastávka na oběd. Cestou navštívíte starobylý most Kampon Kdey, městečko Skoun s možností ochutnávky zdejší speciality – smažených pavouků, dále pak předangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kuk, pocházející z doby před 9. stoletím n. l.Pokračování do Siem Reapu, ubytování, nocleh.

8. den - ANGKOR WAT - ZTRACENÉ CHRÁMY V DŽUNGLI

Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru, do kterého vstoupíte Jižní bránou. Uvidíte chrám Bayon, terasu slonů, chrám Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas přírodě. Oběd v místní restauraci. Odpoledne navštívíte chrám Angkor Wat, postavený ve 12.století a patřící mezi největší náboženské stavby světa. Návrat do hotelu, nocleh.

9. den - LODÍ PO JEZEŘE TONLÉ SAP, LETOVISKO SIHANOUKVILLE

Snídaně. Po snídani projížďka po jezeře Tonlé Sap podél plovoucích vesnic s jedinečným životním stylem. Oběd v místní restauraci. V odpoledních hodinách transfer na letiště k přeletu do Sihanoukville. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

10. den - LETOVISKO SIHANOUKVILLE

Snídaně. Individuální volno na břehu moře. Nocleh.

11. den - FINÁLNÍ ODLET Z PHNOMPENHU

Snídaně. Volno. Odpoledne transfer do Phnompenhu k letu do Prahy.

12. den - PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.