Hotel Oasis Atlanico Belorizonte

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kapverdy, Kapverdské ostrovy, Santa Maria
Ubytování Hotel Oasis Atlanico Belorizonte
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 31 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive, plná penze formou bufetu, během dne lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Popis ubytování

PolohaRozlehlý hotelový komplex s přízemními bungalovy a dvoupodlažní budovou leží na dlouhé písečné pláži, 700 m od centra turistického střediska Santa Maria a 20 km od letiště.VybaveníVstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, grill restaurace s obsluhou, snack bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, připojení na internet za poplatek, tři bazény z toho dva bazény se slanou vodu (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub a dětské hřiště.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (formou palandy) pro děti do 14 let jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, individuální klimatizací, SAT TV, mini ledničkou, trezorem (za poplatek). Za příplatek lze zajistit pokoj superior v hlavní budově s balkónem a výhledem na bazén.Sport a zábavaAnimační programy, příležitostné večerní programy, plážový fotbal a volejbal, lekce tanců, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za poplatek). Za poplatek vodní sporty na pláži, potápění, windsurfing, kulečník, masáže a salon krásy.PlážHotelový komplex se nachází přímo u široké písčité pláže. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.Tipy pro správnou volbu- Rodinná dovolená- Bazény se slanou vodou- Poloha přímo u široké písčité pláže

Popis lokality ubytování

StřediskaOstrov Sal
Z výšky, když přistáváte nad ostrovem Sal, máte dojem, že přilétáte na nehostinné místo - do pouště. Jakmile však přistanete, první co vás zaujme, budou Espargošské pyramidy - dva homolovité kopce vulkanického původu, které vás přesvědčí, že jste skutečně v Africe. Ostrov Sal je krásný - je krásný pro oči toho, kdo má rád originalitu a poušť. Projdete-li se v městečku Santa Maria, kde se nachází 99% všech hotelů, budete ohromeni azurově modrou vodou a zářivě bílými písečnými plážemi bez konce. Chcete-li se slunit, asi není lepší místo v Atlantiku. Uděláte-li si jen malinkou procházku za městečko východním směrem, objevíte místo, kde bílé písky náhle vystřídají černé, zakulacené lávové kameny a milióny lastur - tzv. „hřbitov mušlí“. Zahnete-li na sever podél pobřeží, černé lávové kameny náhle zmizí a vystřídají je desky růžového pískovce - 20 m dlouhé, jakoby vytesané do pobřeží. Pojedete-li ještě trochu severněji, dorazíte do oblasti Serra Negra - pohoří vulkanického původu, kde jsou mezi rozeklanými skalami skryty desítky „privátních plážiček“, ze všech stran pěkně chráněných. Kromě hřbitova mušlí je na Salu i hřbitov želví - obrovské krunýře karety obrovské tu výmluvně leží i s kostrou uhynulé želvy, Sal je atlantická želví líheň a i hřbitov. Každý rok tu rangeři „SOS Tartagua“ nasbírají pro své líhně kolem 200 tis. vajec! Na konci léta lze líhně navštívit a každý večer pozorovat nevídanou show: vypouštění čerstvě vylíhnutých želviček do moře, neuvěřitelný zážitek. Pojedete-li ze Serra Negra trochu do vnitrozemí, narazíte na další, pro nás zcela neobvyklý úkaz - na pole černého lávového skla. Vstoupíte-li do pole, teplota kolem vás se zvedne na 50 °C... Pár kilometrů více na sever, kousek od hl. města ostrova, je městečko Pedra de Lume se svým známým solným dolem vně sopečného kráteru. Na severu ostrova je velmi zajímavá oblast - kousek od Ponta Norte, kde v polích černého lávového popela trčí do výšky sloupy bílého pískovce. Sal je nejznámější a nejnavštěvovanější ostrov Kapverd, s kvalitními hotely a především výbornými podmínkami pro surfing, kiting a rybaření; s řadou fakultativních výletů.

Letovisko Santa Maria
Původně rybářská vesnička s pastelově omítnutými domy, typická africkou atmosférou, v blízkosti četných oblíbených hotelových resortů a nekončící 17 km dlouhé pláže s překrásným jemným světlým pískem. Řada restaurací, kaváren, barů, diskoték a obchůdků se suvenýry. Transfer z letiště – cca 30 min.



Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.