Bahia del Sol

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kostarika, Guanacaste, San José
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 48 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tropické pralesy, bělostné pláže, divoké řeky, vodopády, vulkány a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Díky tomuto zájezdu poznáte obě pobřeží Kostariky – pacifické i to karibské. Pacifické pobřeží je vyhledávané především surfaři. V karibské oblasti se setkáte s úchvatnými plážemi a je to skvělá zóna ke šnorchlování. Během pobytu poznáte hlavní město Kostariky – San José, které je zároveň nejobydlenějším městem této země. Dále pojedete na východ, na poloostrov Nicoya, kde budete moci vychutnat pláže pobřeží Pacifiku. Tato část je pokryta tropickou vegetací a jedná se o turisticky velmi atraktivní lokalitu.Kostarika je nádherná a bohatá země na přírodní krásy a lidé jsou velmi přátelští – jejich heslo je totiž „Pura Vida!“. S výrazem pura vida – neboli čistý život- se na Kostarice setkáte opravdu často. Vystihuje totiž životní styl Kostaričanů – kvalitu, pokoru, hojnost, radost, spokojenost, štěstí, optimismus a umění vážit si těch obyčejných a jednoduchých věcí. Zkrátka umění žít.

Cena zájezdu
48 700 Kč/os. ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje:
- Ubytování a stravování
- 3x ubytování v hotelu The Alta 4**** se snídaní
- 6x ubytování v hotelu Bahía del Sol 4**** se snídaní
- Letenka v optimální knihovací třídě 22 000 Kč
- Transfery
- první a poslední den z/na letiště
- transfer ze San Jose do hotelu Bahia del Sol a zpět
- asistence při příletu na letišti

Cena nezahrnuje


- Turistická taxu 29 USD/osoba
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné

Poznámky


- Cena je za osobu pro skupinu dvou osob
- Naše CK je pojištěná proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona

Program zájezdu

1. den přílet do San José

Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María a přesun do hotelu ve městě. Ubytování ve 4**** se snídaní.

2. den San José a Pacifické pobřeží

Snídaně, transfer z hotelu v San José na Pacifické pobřeží – poloostrov Nicoya. Ubytování ve 4**** hotelu Bahia del Sol se snídaní. Hotel se nachází přímo na pláži s jemným pískem v zátoce, kde je příjemné koupání a vlny nejsou příliš silné. Nedaleko se nachází také známé turistické město Tamarindou a Conchal. Hotel byl ohodnocen přísnou kostarickou asociací na 4**** hotel. V jeho blízkosti se nachází také několik restaurací a obchůdků se suvenýry.

3. – 7. den odpočinek v hotelu a jeho okolí

Snídaně, volné dny k odpočinku na pláži nebo využití hotelových služeb. Hotel se mimo jiné nachází také v místě s nejlepším potápěním. Doporučujeme tedy vyzkoušet alespoň šnorchlování, popř. adrenalinové canpoy (slaňování) nebo fakultativně lez zakoupit výlet do okolí (Playa Tamarindo, Playa Grande – známá surfovací pláž, Afrika Safari Wildlife Tour, národní park Rincón de la Vieja apod.). Program dle dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4**** hotelu Bahía de Sol se snídaní.

8. den návrat do San José

Snídaně, transfer zpět do hlavního města San José. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta se snídaní.

9. den poslední den v San José

Snídaně, volný den v hlavním městě. Možnost prohlídky města, nákupu suvenýrů a dárků. Ačkoliv se jedná o hlavní město, San José nepatří mezi turisticky příliš zajímavé lokality. Proto na prohlídku stačí jeden den, program dle našeho doporučení. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta.

10. den San José, odlet do Evropy

Snídaně, volno v San José. Transfer na letiště, odlet do Evropy.

11. den přílet do Evropy

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.