Kostarika autem I.

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kostarika, Cahuita, Guanacaste, Monteverde, Nicoya, Rincón de la Vieja, San José
Ubytování Hotel, bungalov
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 19 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento program nabízí zajímavý okruh po Kostarice, který lze doporučit pro všechny aktivní cestovatele. V průběhu pobytu se budete každý druhý den přemístňovat, tak abyste za co nejkratší dobu viděli maximum z této nádherné země. V průběhu cestování po Kostarice budete moci pozorovat rozmanitou floru a faunu, ubytovaní budete na pobřeží i ve vysokých horách. Sopky Poas a Rincon de La Vieja Vás ohromí svou majestátností. Opice na Vás budou doslova shazovat mandle a krokodýli můžete pozorovat z mostů po cestě. Nadchne Vás neuvěřitelná lidskost a příjemná nálada Kostaričanů a možná si několikrát za cestu řeknete, že byste chtěli žít jejich Pura Vida!

Cena


19 300 Kč / osoba ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje
- Pronájem automobilu na 7 dní
- Pojištění automobilu
- Transfer z letiště do hotelu v den příletu
- 1 x ubytování v 3* hotelu včetně rezervace v San José
- 7 x ubytování ve 2 a 3*** hotelu
- Informační schůzka s asistentem první den pobytu

Cena nezahrnuje
- Letenku, rádi vám letenku nabídneme
- Vyřízení ESTA povolení v případě tranzitu přes USA á 750 Kč
- Pohonné hmoty
- Drop Off poplatek za vrácení automobilu v jiné lokalitě cca 89 USD
- Volitelné exkurze a fakultativní program
- Turistickou taxu 29 USD/osoba
- Cestovní pojištění

Možnosti zlepšení programu


- Kompletní cestovní pojištění Allianz
- 5 denní fakultativní program v hotelovém resortu na plážích 14 150 Kč (10. - 15. den).

Cena fakultativního programu zahrnuje:
- 4 x ubytování ve 4**** hotelovém resortu Bahía del Sol (se snídaní) v oblasti Nicoya, kde si můžete užívat odpočinku na plážích
- 1 x ubytování v 3*** hotelu Fleur de Lys (se snídaní) v San José
- Transfer z hotelu Bahía del Sol do hotelu v San José
- Transfer poslední den z hotelu Fleur de Lys na letiště

Program zájezdu

1. den San José

Přílet do San José a přesun do hotelu ve městě. Ubytování v 3* hotelu Fleur de Lys se snídaní, setkání s naším reprezentantem, který Vám předá informace a popř. zodpoví vaše dotazy.

2. den Ze San José do karibské Cahuity

Snídaně, vyzvednutí automobilu a odjezd do městečka Cahuita, které je situováno nedaleko národního parku a nabízí typickou klidnou karibskou atmosférou. Z jedné strany je lemováno pláží s bílým písem, z druhé strany pláží s černým pískem. Ubytování ve 3* hotelu Suizo Loco Lodge se snídaní, popř. jiném.

3. den Pobřeží Cahuity

Snídaně, volný den na plážích kolem Cahuity. Doporučujeme Vám prohlídku Národního parku Cahuita, kde můžete vidět spoustu zvířat (opice, lenochody, leguány, bazilišky, krokodýly a další). Ubytování ve 3* hotelu Suizo Loco Lodge se snídaní, popř. jiném.

4. den Přejezd do centrálního údolí k vulkánu Poas

Snídaně, hodinu odjezdu necháme ve Vaší režii. Dopoledne můžete zůstat u moře nebo můžete ráno vyrazit zpět do centrálního údolí Kostariky, kde budete ubytování v blízkosti vulkánu Poás. Vulkán Poás je jednou z nejkrásnějších činných sopek Kostariky, jejíž kráter ne naplněn vodou. Zbarvení vody se mění v závislosti na minerálním složení plynů vulkánu. Ubytování v 2* hotelu Orosi Lodge se snídaní.

5. den Sopka Poas a přejezd do národního parku Monteverde

Snídaně. Brzy ráno doporučujeme exkurzi ke kráteru sopky Poas. V poledne budete pokračovat směrem na sever k národnímu parku Monteverde. Podnebí zde nahoře ve výšce 1 400 m nad mořem je velmi příjemné. Cesta Vám potrvá cca 5 hodin, podle toho, jak často budete zastavovat k focení, protože krajina je opravdu nádherná. Ubytování v 3* hotelu Cloud Forest Lodge se snídaní, popř. jiném.

6. den Mlžný les Monteverde

Snídaně, volný den dle Vašich představ a nálady. K dispozici máte velké množství aktivit, které můžete vyzkoušet, doporučujeme si zakoupit adrenalinovou zábavu slaňování Canopy, které bylo zprovozněno poprvé právě zde. Pokud preferujete pobyt v přírodě, doporučujeme exkurzi po závěsných mostech vedoucích nad korunami stromů mlžného lesa. Ubytování v 3* hotelu Hacienda Guachipelin se snídaní, popř. jiném.

7. den Přejezd k sopce Rincón de la Vieja

Snídaně, přejezd na sever do pastevecké oblasti Guanacaste, kde se nachází známá sopka Rincón de la Vieja. Večer ještě máte možnost navštívit okolní potoky a tůně, ve kterých se můžete vykoupat. Ubytování v 3* hotelu Hacienda Guachipelin se snídaní, popř. jiném.

8. den Národní park Rincón de la Vieja

Snídaně, návštěva horkých pramenů Azufrales a bahenní lázně. Fakultativně doporučujeme návštěvu Národního parku Rincon de la Vieja. K dispozici budete mít auto, můžete se tedy po rozlehlé oblasti volně pohybovat. Ubytování v 3* hotelu Hacienda Guachipelin se snídaní, popř. jiném.

9. den Přejezd do San José a odlet do Evropy

Snídaně, přejezd do San José, vrácení automobilu na letišti a odlet do Evropy. Nebo fakultativně prodloužení programu 9. - 10. den o pobyt na plážích poloostrova Nicoya v hotelovém komplexu Bahia del Sol 4****.

10. den Přílet do Evropy

Konec programu.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.