Relax u Karibského moře pro každého

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kostarika, Cahuita
Ubytování Bungalovy, hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 23 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tropické pralesy, bělostné pláže, divoké řeky, vodopády, vulkány a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Díky tomuto zájezdu poznáte karibské pobřeží Kostariky, kde se setkáte s úchvatnými plážemi a je to skvělá zóna ke šnorchlování.
Po příletu do hlavního města San José se přesunete na Karibské pobřeží, k vesničce Puerto Viejo. Zde si budete vychutnávat pobyt na krásných plážích. V této oblasti je také úžasné potápění a šnorchlování. V blízkosti se nachází Národní park Cahuita, kde můžete obdivovat rozmanitou kostarickou flóru a faunu. Po odpočinku návrat zpět do San José.

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování
- 2x ubytování ve 3* hotelu v Posada Canal Grande se snídaní
- 6x ubytování ve 3* hotelu Azania Bungalow se snídaní
- Transfery
- první a poslední den z/na letiště
- transfer ze San Jose do hotelu Azania Bungalow a zpět
- asistence při příletu na letišti

Cena nezahrnuje
- Letenka Praha –San José -Praha

- Formulář Esta (pouze v případě cesty přes USA)
- Turistická taxa 29 USD/osoba
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné


Možnosti zlepšení programu


- Kompletní cestovní pojištění Allianz vč. storna


Poznámky k ceně
- Cena je za osobu pro skupinu dvou osob.
- Naše CK je pojištěná proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona.

Program zájezdu

1. den Přílet do San José

Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María, asistence při příletu anglicky hovořícím delegátem. Na letišti Vás bude čekat řidič a odveze vás do hotelu. Ubytování ve 3*** hotelu Posada Canal Grande se snídaní.

2. den Přejezd na karibskou část do 3*** Azania Bungalow

Snídaně, poté odjezd kolektivním transferem ke karibskému pobřeží. Cesta ze San José do Puerto Viejo potrvá přibližně 4 hodiny. Ubytování ve 3*** hotelu Azania Bungalow se snídaní.

3. den – 7. den Pobyt v hotelu, odpočinek na plážích

Volné dny k odpočinku na pláži nebo využití hotelových služeb. Hotel Azania Bungalow je situovaný v blízkosti dlouhé pláže Playa Cocles, jež je od hotelu vzdálena v pěší dostupnosti cca 10 min. Na Kostarice se hotely na pláži nacházejí jen výjimečně, a většinou se jedná o hotely dražších cenových kategorií. Proto je tento hotel skvělou volbou, co se polohy a ceny týče. Během pobytu doporučujeme vyzkoušet šnorchlování nebo potápění, tato oblast má krásné korálové útesy. Na místě v hotelu lze také zakoupit výlety do okolí. Doporučujeme exkurzi nedalekého Národního parku Cahuita, kde si můžete prohlédnout spoustu zvířat a vychutnat si autentickou kostarickou přírodu. Za návštěvu stojí také klidná vesnička Cahuita, s ryze karibskou atmosférou. Program ve Vaši režii nebo dle doporučení naší CK. Ubytování ve 3*** hotelu Azania Bungalow se snídaní.

8. den Návrat do San José

Snídaně, poté odjezd kolektivním transferem zpět do hlavního města San José do hotelu. Ubytování ve 3*** hotelu Posada Canal Grande se snídaní.

9. den Transfer na letiště, odlet do Evropy

Snídaně, v závislosti na Vašem odletu vás vyzvedne náš řidič v hotelu a odveze Vás na mezinárodní letiště San José, odlet přes USA do Evropy.

10. den Přílet do Prahy

Konec programu   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.