3 Noci Havana + Auto

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana
Název ubytování Be Live City Copacabana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 37 947 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zajistíme Vám pronájem automobilu a ubytování v Havaně v hotelu Copacabana 3*. Čtvrtý den v dopoledních hodinách si převezmete automobil základní třídy, značky Kia Picanto, Geely nebo podobné.  Při převzetí automobilu obdržíte potřebnou dokumentaci.

ZA OPTIMÁLNÍ CENY MÁTE PŘÍLEŽITOST TVORBY ZÁJEZDU NA MÍRU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ A PRIORIT. JEDEN DEN MŮŽETE ODPOČÍVAT NA PLÁŽI, DRUHÝ DEN POZNÁVAT KRÁSY ARCHITEKTURY KUBÁNSKÝCH MĚST A TŘETÍ OBDIVOVAT PŘÍRODU NAPŘÍKLAD V NĚKTERÉM Z NÁRODNÍCH PARKŮ KUBY.

 

 
 
 
 
 
 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

BE LIVE CITY COPACABANA 3***Tento hotel se nachází přímo u moře v rezidenční čtvrti „Miramar“ a skládá se z celkem 168 pokojů (z nichž 4 jsou vyšší kategorie – suites) se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní TV a telefonem. Pro občerstvení hostů slouží dvě restaurace. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci „El Tucan“ a la carte restaurace „D´Porto“ nabízí italskou kuchyni. K občerstvení dále poslouží dva bary – lobby bar a bazénový snack bar „Caipirinha.“ Hotel disponuje Wi-Fi v lobby hotelu za poplatek, směnárnou, obchodem se suvenýry, prádelnou, krásným bazénem s přístupem do moře a tenisovým kurtem. Svým hostům nabízí večerní zábavní programy. V prostorách hotelu byla po dvaceti letech znovuotevřena slavná havanská diskotéka „Ipanema“, pro hotelové hosty zpřístupněna zdarma. V hotelu se rovněž nachází centrum potápění. Přímo od hotelu jezdí turistický autobus do centra města. Letiště je vzdáleno pouhých 20 km, věhlasný kabaret „Tropicana“ 5 km a "Acuario Nacional de Cuba" s delfináriem pouhých 200 m od hotelu. Copacabana je jedním z mála havanských hotelů s přímým přístupem do moře.

Popis lokality ubytování

Lokalita HAVANAByla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova.  Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou.  Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury.   Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka.  Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum).  Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.Rozšířený popis lokalityZAJÍMAVÁ MÍSTA KUBY:

Havana: Hlavní město Kuby. Turistické zajímavosti - Náměstí Revoluce, Nacional, La Rampa, Parque Central, Kapitol, Presidentský palác, Kolumbův hřbitov, Floridita a mnohé další. Centrum nočního života.
Stará Havana: Koloniální architektura. 4 krásná náměstí, Nábřežní promenáda „Malecón“. Nespočet muzeí a galerií.
Viňales: Překrásné údolí. Vápencové masívy "mogoty". Tabákové plantáže. Jeskyně, "Mural de la Prehistoria"
Soroa: Národní park. Orchideárium. Vodopády. Ekovesnička Las Terrazas.
Maria La Gorda: Renomované potápěčské centrum. Pláž.
Pinar del Rio: Typické kubánské neturistické město. Největší město na západě ostrova.
Cayo Levisa: Turistický ostrůvek na severozápadě ostrova (20 km od pobřeží). Pláž.
Cienaga de Zapata: Národní park. Indiánská vesnice. Krokodýlí farma. Zátoka sviní. Muzeum Girón. Pláže. Rybaření. Potápění
Varadero: Nejznámější letovisko na Kubě s jednou z nejkrásnějších pláží na světě. Potápění. Golf. Delfinárium. ALL INCLUSIVE resorty.
Cienfuegos: Typické kubánské velkoměsto. Promenáda. Architektonický skvost. V blízkosti pláže a hory. Noční život.
Trinidad: Koloniální město na seznamu UNESCO. Architektura. Historie. Plantáže. Canchanchara. Manaca Iznaga. V blízkosti pláže a hory.
Hanabanilla a Topes de Collantes: Jezero v horách. Vodopády. Ekoturistika. Národní parky "El Nicho" a "Guanayara"
Santa Clara: Moderní universitní město, mausoleum Che Guevary, Vykolejený vlak. Noční život.
Cayo Santa Maria, Las Brujas, Cayo Coco / Guillermo: Součást souostroví „Jardines del Rey“. Pláže. Potápění. Delfinárium. Rybaření. Katamaránové plavby. Příroda.
Camaguey: Koloniální velkoměsto. Balet.
Sancti Spiritus: Průjezdní, koloniální, neturistické místo. V blízkosti hor.
Playa Santa Lucia: Pláž, 100 km severně od města Camaguey. Kite surfing.
Holguin: Typické kubánské, neturistické město. V blízkosti hor a pláže.
Playa Guardalavaca: Pláž, 45 km severně od města Holguin. Patří mezi nejhezčí pláže na Kubě. ("Varadero" východu)
Santiago de Cuba: Druhé největší město na Kubě. Turistické zajímavosti: Pevnost "El Morro". Katedrála. Pevnost "Moncada". Koloniální architektura. Afro-kubánská kultura. Noční život. V blízkosti nejvyššího pohoří na Kubě „Sierra Maestra“.
Baracoa: První osada Španělů na Kubě. Koloniální architektura. Mýtická hora "El Yunque" Afro-kubánská kultura.
Guantanámo: Průjezdní místo. Známé díky nedaleké americké vojenské základně a světoznámé písni „Guantanamera“ – v překladu: Holka z Guantanáma.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách Přivítání s česky hovořícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2. DEN Prohlídka historické Havany s obědem ve Staré Havaně + návštěva některého zajímavého turistického objektu (továrna na výrobu dountíků nebo museum rumu, Palacion de la Artesania anebo Conde Villanueva). 3. DEN Volný den. Je možné využít nabídku fakultativních výletů (například: Viňales - západní Kuba nebo večerních exkurzí v Havaně) 4. DEN Převzetí vozu v 9:00 u hotelu Panorama v Havaně. V autopůjčovně bude po Vás požadován cestovní pas a platný řidičský průkaz. Minimální věk řidiče musí být 21 let. Do smlouvy lze dopsat za poplatek dalšího řidiče. Bude nutné složit vratnou kauci (hotovostí nebo kartou), uhradit pojištění vozu a uhradit pohonné hmoty. Zbývá již jen nahlásit přesné místo vrácení vozu, podepsat nájemní smlouvu vozu a Vaše dobrodružství může začít. 4., 5., a další ... (Počet dní/nocí dle Vašeho vybraného termínu zájezdu) Individuálně volený program - můžeme pomoci navrhnout trasu i zajistit ubytování. POSLEDNÍ DEN Vrácení vozu na předem domluveném místě ve smlouvou určeném čase. V CUC Vám bude vrácena kauce (v případě zálohy kartou dojde opět k uvolnění částky). Individuální přesun na letiště v Havaně. Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA (24 hod. na telefonu) S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮTip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.