Allegro Varadero (Varadero + Havana)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Allegro Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 44 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


V rámci tohoto zájezdu si užijete úchvatné atmosféry hlavního města Havany a dozvíte se zajímavosti o kubánské kultuře a historii. První dva dny pobytu budete ubytování v Havaně v hotelu Plaza 4* kategorie, postaveném ve starém koloniálním stylu a nacházejícím se v samé srdci Havany. Budete obklopeni historickými uličkami a bary se skvělou atmosférou. Následuje přejezd do vyhlášeného letoviska Varadero, kde si užijete pobytu na bělostných plážích, koupání v moři a komfortu 4* hotelu Allegro Varadero s formou stravování All Inclusive. Z Varadera můžete vyrazit prostřednictvím fakultativních výletů do různých zajímavých zákoutí Kuby a poznat tak více z tohoto zajímavého ostrova. Pobyt lze zkrátit či prodloužit dle vašich preferencí.

Exkluzivita zájezdučesky mluvící průvodce v Havaně pouze pro vás
stravování All Inclusive v komfortním hotelu ve VaraderuCena zájezdu za osobu
Termín / Cena

1.4. - 14.7.2016

29.8. - 31.10.2016

1.11. - 21.12. 2016

3.1.- 31.3. 2017

15.7. - 28.8. 2016
CENY

Std. pokoj /za osobu
44 850 Kč
47 750 Kč
45 420 Kč

Dítě 3-12 let
34 850 Kč
35 540 Kč
35 100 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
43 150 Kč
45 600 Kč
43 600 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
5 200 Kč
5 200 Kč
5 200 Kč

Pokoj s výhledem na moře
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč

Cena pobytu přes Vánoce a křížení termínů na vyžádání.

Cena zahrnuje


- Ubytování v pokoji standard v 4* hotelu Plaza (se snídaní) a Allegro Varadero 4**** (All Inclusive)
- Letenka v optimální knihovací třídě
- Vízum
- Transfery z letiště do hotelu a z hotelu zpět na letiště poslední den pobytu

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mít každý turista vstupující na Kubu)
- Spropitné

Hotel Allegro Varadero 4**** , All Inclusive


Čtyřhvězdičkový hotel Allegro Varadero, náležející do hotelového řetězce Occidenal Hoteles & Resorts Cuba, se nachází ve světoznámém Varaderu a poskytuje komfortní ubytování a pestrou nabídku aktivit. Resort byl v roce 2010 renovován.

Poloha: Hotel Allegro Varadero se nachází ve slavném Varaderu, jež je vzdáleno přibližně 2 hodiny jízdy autobusem od metropole Havany. U hotelu se nachází bělostná pláž a celý resort je obklopen bujnou vegetací. Je situován mimo centrum Varadera.

Vybavení standardního pokoje: Standardní pokoje o rozloze 32 m² jsou zařízeny v koloniálním stylu, jsou klimatizované a disponují satelitní TV, telefonem (volání je zpoplatněno), trezorem, minibarem, koupelnou se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů a odděleným wc. Každý pokoj má balkon či terasu s výhledem do zahrad.

Vybavení hotelu: V hotelovém resortu se nacházejí 4 bazény, z nichž jeden je dětský – ručníky jsou k dispozici. Hotel disponuje také obchůdkem, směnárnou a půjčovnou vozidel. Za poplatek jsou k dispozici služby prádelny, salonu krásy, masážního salonu a internetu. Večer se můžete pobavit na diskotéce El Mango.V rámci All Inclusive programu je zahrnuto nejen jídlo a pití (včetně místních alkoholických nápojů), ale také možnost návštěvy fitness centra, tenisových kurtů, lekce potápění v bazénu, nemotorové vodní sporty, windsurfing, plachetnice, vodní aerobic, animační programy a dětský klub El Principito.

Stravování: V rámci programu All Inclusive se můžete stravovat hned v několika restauracích. V restauraci Don Allegro se podávají snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Restaurace L´Ulivo nabízí italskou kuchyni á la carte, Las Velas servíruje mezinárodní kuchyni a El Marinero se specializuje na pokrmy z ryb. V resortu se nacházejí také tři snack bary, z nichž jeden se nachází na pláži.

Program zájezdu

1. den přílet do Havany

Po příletu na letiště přejezd autobusem do hotelu Plaza 4****, ubytování se snídaní.

2. den prohlídka Havany

Po snídani na vás bude v hotelovém lobby čekat česky hovořící průvodce, který vás provede Havanou. Budete tak moci obdivovat místní památky a dozvíte se mnoho zajímavosti o historii a životě na ostrově. Naobědváte v jedné z místních restaurací, navštívíte muzeum lihovaru Havana Club a manufakturu na výrobu doutníků. Večer můžete strávit dle našeho doporučení či dle své nálady.

3. den přejezd do Varadera

Přejezd za odpočinkem a koupáním do známého letoviska Varadero, ubytování v 4* hotelu Allegro Varadero s formou stravování All Inclusive.

4-8. den pobyt na Varaderu

Odpočinek na úchvatných plážích Varadera, možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu, případně lze fakultativně objednat v naší CK další výlety. Další program dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4* hotelu Allegro Varadero s formou stravování All Inclusive.

9. den návrat z Kuby do Prahy

V poledních hodinách odjezd na letiště do Havany a návrat do Evropy.

10. den přílet do Prahy, popř. Vídně

konec programu.Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.