Baseball / Softball na Kubě

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Ostrov Cayo Santa María, Trinidad
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 55 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


Skvělá příležitost pro fanoušky baseballu a softballu. Zájezd je určen cestovatelům, kteří si chtějí užít svou dovolenou aktivně a poznat kulturu této exotické zemně. Budete mít jedinečnou možnost účastnit se přátelského utkání s místními hráči a tím si maximálně vychutnat náboj kubánského života. Navíc navštívíte temperamentní Havanu a koloniální město Trinidad, poznáte tropickou přírodu pohoří Escambray. Na závěr programu si odpočinete na bílých plážích exotického ostrova Cayo Santa María.

Co na Kubě zažijete


Temperamentní Havana nabízí spoustu možností, tanec, hudbu v ulicích i v Jazz klubech a tento program nabízí prostor k jejich návštěvě. Celodenní túra v pohoří Escambray i pobyt na plážích vám přiblíží kubánskou floru i faunu. V průběhu cestování jsou naplánované návštěvy baseballových utkání a přátelské utkání mezi vámi a kubánským klubem. V lednu se odehrává kubánská liga a lokality utkání nejsou předem známy. Proto se může stát, že program se může změnit a bude přizpůsoben, abyste měli největší šanci ke zhlédnutí prvoligových utkání. Jsme si jisti, že si z našeho zájezdu odvezete ty nejkrásnější zážitky a budete na baseball na Kubě dlouho vzpomínat.*fotogalerie*

Cena


Cena zájezdu: 55 400 Kč / za osobu

Cena zahrnuje


- ubytování a stravování vypsané v programu
- letenku (v optimální knihovací třídě)
- vypsané služby v programu
- transfery z letiště a přejezdy během celého pobytu
- služby česky mluvícího průvodce
- klimatizovaný autobus
- vízum

Cena nezahrnuje


- sportovní vybavení k hraní baseballu (rukavice, helmy, aj. )
- další služby výše popsané jako fakultativní
- spropitné

Poznámky


- Minimální počet účastníků zájezdu: 15 osob.
- Cestovní kancelář Exotica Travel je pojištěna proti úpadku.
- V případě nedostatku ubytovacích kapacit, bude nabídnut jiný hotel ve stejné kategorii a lokalitě.
- Zájezd je naplánován na období, kdy se hraje první kubánská liga baseballu a je tedy největší pravděpodobnost, že zhlédnete pěkné ligové utkání. Místa ligových zápasů se uveřejňují cca týden před samotným utkáním. Pokud se nebude hrát v námi navštívených městech, budeme se snažit program na poslední chvíli upravit. Ale je možné, že změny se nebudou moci na poslední chvíli uskutečnit, z důvodu plných ubytovacích kapacit aj. Proto jsem do programu zahrnuli i trénink a možnost utkání s kubánskými hráči, abyste si svého oblíbeného sportu užili co nejvíce. Zájezd doporučujeme i softbalistům!

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany

Přílet na letiště José Martí, přivítání s česky mluvícím průvodcem na letišti, transfer z letiště do 4**** hotelu Plaza (popř. jiném), který se nachází v samém centru Havany, tedy krásnou Havanskou atmosféru budete moci si užít každý večer. Hlavní město Havana vás uchvátí svou temperamentní atmosférou, vstřícností Kubánců a svým exotickým nábojem. Ubytování ve 4**** hotelu se snídaní.

2. den Celodenní prohlídka Havany

Snídaně. V hotelu se setkáte s průvodcem, s nímž si prohlédnete významná místa a památky Havany, budete se tedy celý den věnovat historii a architektuře a zároveň poznání kubánské kultury a mentality. Poté se naobědváte v restauraci v centru Havany a navštívíte Muzeum lihovaru Havana Club nebo méně známý lihovar Bocoy, také si prohlédnete doutníkový salon. Poté následuje prohlídka čtyř krásných náměstí v centru Havany a večer se naskýtá možnost baseballového zápasu v Havaně. Ubytování v hotelu Plaza 4**** se snídaní (popř. jiném).

3. den Baseballové / softballové utkání v Havaně

Snídaně, poté přátelské utkání baseballistů / softballistů v Havaně. Oběd v restauraci El Aljibe. Odpoledne návrat do hotelu Plaza, program dle doporučení naší CK nebo ve Vaší režii, popřípadě se nabízí možnost zhlédnutí basebalového zápasu. Ubytování ve 4**** hotelu Plaza se snídaní (popř. jiném).

4. den Přejezd do koloniálního městečka Trinidad

Snídaně, odjezd autobusem do koloniálního městečka Trinidad. Zastávka v hlavním městě provincie Cienfuegos, které se pyšní čistotou a krásným náměstím s promenádou, oběd v místní restauraci Palacio de Valle, dvě volné hodiny ve městě, doporučujeme ochutnat drinky z místních neturistických barů a kaváren. Pokračování v cestě do Trinidadu, ubytování ve 3*** hotelu se snídaní.

5. den Výlet do národního parku Topes de Collantes

Snídaně, návštěva přírodní rezervace Topes de Collantes, návštěva přírodního parku Guanayara. Po příjezdu do horské vesnice Topes de Collantes budete vojenskými náklaďáky přiblíženi k národnímu parku. V průběhu stezky můžete pozorovat ptactvo a divokou vegetaci kubánských lesů a přitom se vykoupat v horských tůních s křišťálovou vodou. Na konci treku budete pohoštěni obědem v restauraci u domorodých obyvatel na farmě La Gallega. Návrat do 3*** hotelu se snídaní, večer v Trinidadu.

6. den Přejezd do Santa Clary

Snídaně, odjezd do městečka Santa Clara. Zde su můžete zahrát baseball / softball, popř. bude-li to možné, zařídíme utkání mezi Kubánci a Čechy. Oběd v restauraci Los Caneyes. Ubytování ve 3*** hotelu se snídaní, odpoledne program dle doporučení naší CK.

7. den Souostroví Jardines del Rey

Snídaně, dopoledne pokračování v cestě na soustroví Jardines del Rey. Ubytování na Cayo Santa María ve 4**** hotelu Sol Cayo Santa Maria, stravování formou All Inclusive, odpočinek v hotelovém komplexu.

8. den Odpočinek na exotickém ostrově Cayo Santa María

Snídaně. Celý den máte možnost odpočívat a užívat si nádherných pláží a azurového moře. Ubytování ve 4**** hotelu Sol Cayo Santa Maria s formou stravování All Inclusive.

9. den Pobyt na exotickém ostrově Cayo Santa María

Snídaně. Odpočinek na plážích tohoto nádherného ostrova. Ubytování ve 4**** hotelu Sol Cayo Santa Maria, stravování formou All Inclusive.

10. den Návrat do Havany

Snídaně, návrat do Havany. V případě konání se baseballového utkání, budete mít možnost jej shlédnout. Ubytování ve 4**** koloniálním hotelu Plaza se snídaní.

11. den Rozloučení s Havanou, odlet do Evropy

Snídaně, dopoledne rozloučení s Havanou a nákup suvenýrů a dárků. Odjezd na letiště, odlet do Evropy.

12. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.