Bellevue Palma Real

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Bellevue Palma Real
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 28 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotelový komplex Bellevue Palma Real tvoří několik budov v blízkosti pěkné písčité pláže (cca 300 m - stačí přejít přes ulici) a nedaleko od centra Varadero. Vzdálenost na letiště je cca 28 km.

Pokoje
V hotelu Bellevue Palma Real je 466 skromných, ale pohodlných dvoulůžkových pokojů (s možností 1 přistýlky). Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vana, wc, fén), TV-sat, mini trezor (za poplatek cca 2 CUC/den), balkónem nebo terasou.

Vybavení
Recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte (nutná rezervace), pizzerie, snack bar, 4 bary (v lobby, na pláži, u bazénu), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény pro dospělé a 1 brouzdaliště pro děti (ve všech je sladká voda), internetová stanoviště (za poplatek cca 10 CUC/hod.), obchod se suvenýry, minimarket, diskotéka "Havana Club" (vstup pro hosty hotelu Bellevue Palma Real zdarma), Blue Bay Salsa Club. V blízkosti hotelu Bellevue Palma Real se nachází půjčovna aut a samochodů. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje plážové osušky.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře ve formě bufetu v hlavní restauraci a lehké občerstvení (pizza, hamburger) v pizzerii, snack baru a v baru u pláže. Neomezené množství místních alkoholických nápojů, piva, vína a nealkoholických nápojů podávaných v hlavní restauraci (10:00-23:00)  a barech (kromě diskotéky a lobby baru).

Sportovní a animační program
Zdarma: volejbal, vodní pólo, biliárd, stolní tenis a šipky. Na pláži - windsurfubg, kajak, katamarán, šlapadla. Hotel Bellevue Palma Real organizuje různé animační programy (aerobic, gymnastika ve vodě, kurzy tance) a večerní show - kabaret, živá hudba. Za poplatek tenis a golf.
Uwaga! Některé z výše uvedených atrakcí se můžou nacházet mimo areál hotelu.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Bellevue Palma Real**** není nejnovější hotel, ale je vhodný především pro mladé lidi, kteří se rádi baví při rytmech salsy - od r. 2013 je v hotelu Blue Bay Salsa Club.

Jiné
http://​www.bluebayresorts.com

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Varadera letadlem LOT-U typu Dreamliner nebo podobným (přímý let). Aktuální letový řád zkontrolujte na r.pl/rozklady. Po příletu následuje pasová kontrola, setkání s delegátem a transfer do vybraného hotelu ve Varadero.

Den 2 - 7 nebo 14
Odpočinek ve Varadero. Možnost využití fakultativních výletů - celkovou nabídku výletů Vám poskytne delegát v místě pobytu.

Den 8 nebo 15
Po snídani check-out z hotelu. Transfer na letiště ve Varaderu. Odlet do Polska - přímý let charterovým letounem LOT-U.

Den 9 nebo 16
Přílet do Varšavy.CenaZákladní cena zahrnuje: dopravu charterovým letadlem PLL LOT na Kubu (přímý let), letištní poplatky, povinnou odletovou taxu, turistickou kartu, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí v hotelu), stravu dle popisu vybraného hotelu, transfer letiště-hotel-letiště, cestovní pojištění TU Europa (ve verzi standard: úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), služby polského delegáta na Kubě, služby zástupce Rainbow Tours při odbavení na letišti ve Varšavě. 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety a ostatní osobní výdajeJinéObecné informace

Měna
Oficiální měnou je na Kubě kubánské peso = 100 centavos. Všechny platby v obchodech a restauracích se provádí v peso konvertibilním (CUC). EUR lze na CUC vyměnit ve směnárnách nebo na některých hotelových recepcích (při výměně USD na CUC jsou účtovány vysoké poplatky). Na Kubě jsou akceptovány platební karty typu Visa i Mastercard, za předpokladu, že fungují terminály. Je velmi důležité, aby to nebyla platební karta vydaná americkou bankou (nebo bankou s americkým kapitálem).

Orientační ceny
Káva cca 1-2 EUR, cigarety cca 2 EUR, nápoje perlivé do 2 EUR, pivo cca 2-2,5 EUR, oběd v restauraci od 10 EUR.

Očkování
Očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu, choleře a tetanu.

Spropitné
Není povinné, ale očekává se (prosíme, pamatujte na to, že Kubánci vydělávají kolem 10-15 EUR měsíčně). Je vhodné mít s sebou také malé dárky (průpisky, zapalovače, atd.).

Čas
Na Kubě je časový posun - 6 hod. oproti ČR

Elektřina
Americký systém 110 V, ale v hotelech je často používaný systém 220 V. V některých hotelech je zapotřebí tzv. adaptér, není možné jej zakoupit na místě.

Internet
Pamatujte, že internet není všude dostupný (zvláště během poznávacích zájezdů). Ve většině hotelů ve Varaderu je internet dostupný, nicméně kvalita připojení se značně liší od evropských standardů.

Otevírací doba
Na Kubě nejsou obchody v pravém slova smyslu, ale jsou zde místa, kde je možné nakoupit zboží za konvertibilní pesos (CUC). Tato místa jsou obvykle otevřena až do pozdních hodin. Na Kubě není siesta.

Odlety
Odlety z Varšavy. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád zkontrolujte na http://r.pl/rozklady. 

Let
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě je občerstvení za poplatek ve Sky baru. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně alkoholických a nealkoholických nápojů a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

VARADERO
Varadero je nejrozvinutější turistické letovisko na Kubě. Nachází se na poloostrově Hicacos, cca 140 km od Hawany. Ve Varaderu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ostrova - jemný bílý písek a tyrkysová voda - to je opravdový ráj nejen pro milovníky lenošení na pláži, ale také pro osoby milující aktivní odpočinek. Podél celého letoviska jezdí turistický autobus (za poplatek). Kromě koupání a opalování můžete také navštívit obchůdky a stánky se suvenýry a večer se nechat unést rytmem salsy v některém z místních klubů.VízaCestovní pas a vízum
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. Turista také musí při vstupu do země předložit zpáteční letenku (nebo letenku do jiné destinace).

Turistická karta
Obyvatelé ČR cestující na Kubu jsou povinni mít tzv. turistickou kartu (Tarjeta de Turista). Naši klienti tuto kartu obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně zájezdu).Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.