Big Game Fishing (havana)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba
Ubytování Hotel Club Acuario
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem od 57 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový "rybářský zájezd" v metropoli Kuby - Havaně. V průběhu pobytu budeme 2x rybařit na 43 feet jachtě, začátek rybaření vždy v ranních hodinách. Přístav se nachází 2 minuty chůze od hotelu Acuario. Na jachtě je k dispozici veškeré vybavení pro rybaření "Big Game Fishing" stejně jako profesionální rybář, který pomůže a poradí. V ceně zahrnuto občerstvení na lodi. Po domluvě s místním personálem si v areálu přístavu můžete posléze ugrilovat Vaše úlovky.

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

HOTEL CLUB ACUARIO 3***Hotel leží v západní části Havany, v oblasti přístaviště Marina Hemingway. Jedná se o jediný hotel v Havaně, jež nabízí své služby v režimu ALL INCLUSIVE a mimo jiné jej proslavily mezinárodní soutěže v rybaření, které zde založil v roce 1959 slavný spisovatel Ernest Hemingway. Hotel má celkem 170 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, rádiem, telefonem a vysoušečem vlasů. Některé pokoje disponují výhledem na moře. Nachází se zde 3 restaurace – 2 a la carte s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, restauraci formou bufetu, dále 3 bary (Lobby Bar, Piano Bar, Poolside snack Bar) a internetovou kavárnu. Dále zde najdete venkovní bazén s dětským brouzdalištěm a lehátky, wellness centrum s nabídkou masáží a kadeřnictví. Disponuje směnárnou, prádelnou, úschovnou zavazadel, trezorem na recepci, půjčovnou aut, obchodem se suvenýry, lékařskou službou a room servisem. Nechybí ani zázemí pro sportovní vyžití, jako jsou vodní sporty (potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, vodní kolo, rybaření). V hotelu probíhají animační programy, kurzy potápění a další zajímavé aktivity pro zpříjemnění dne i večera.

Popis lokality ubytování

Rozšířený popis lokalityHAVANA
Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucí stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN PRAHA - HAVANA Odlet z letiště Praha - Václav Havel v ranních hodinách. Přestup na letišti Charlese de Gaulle v Paříži. Odtud přímým letem směr Havana. Předpokládaný přílet na letiště José Martí v Havaně v 17:45 hodin místního času. Transfer z letiště do hotelu Acuario 3* - ubytování a večeře. 2. DEN HAVANA Snídaně v hotelu a cca v 9:00 odjezd na exkurzi "Habana Vieja", při které Vám zkušený průvodce ukáže veškeré krásy Staré Havany. Havana je největším koloniálním celkem latinské Ameriky, jehož historické centrum bylo roku 1982 přidáno na seznam světového dědictví UNESCO. Stará Havana je charakteristická především architekturou andaluských křivek. Při exkurzi navšívíte snad nejkrásnější náměstí "Plaza de la Catedral", kterému dominuje katedrála San Cristóbal, náměstí "Plaza de Armas", které je obklopeno barokními budovami s koloniálním otiskem. Pokračovat budete přes náměstí Františka z Asisi, které se nachází v těsné blízkosti malebného přístavu a také "Plaza Vieja", které bylo vybudováno již v roce 1559 a mnoho dalšího. Součástí exkurze je oběd ve světoznámé restauraci La Bodeguita Del Medio. Ubytování a večeře v hotelu Acuario 3* All inclusive. 3. - 4 . DEN HAVANA- MARINA HEMINGWAY - BIG GAME FISHING Po snídani v hotelu se odebereme k lodi na celodenní rybyření (6 hodin). Potřebné vybavení na rybaření (pruty, návnady, navijáky) Vám bude zapůjčeno na lodi. Součástí výpravy je asistence profesionálního rybáře a občerstvení na lodi (vč.alkoholických a nealkoholikých nápojů). Návrat v odpoledních hodinách, očištění ryb a možnost ugrilování chutného pokrmu. Ubytování a stravování v režimu ALL INCLUSIVE v hotelu Acuario 3*. 5. DEN - HAVANA - MARINA HAMINGWAY Volný den s možností fakultativních výletů: - návštěva muzea Ernesta Hemingwaye a rybářské vesnice Cojimar s obědem (6 hodin) - výlet do Národního parku "Valle de Vinales" s obědem (9 hodin) - návštěva Cabaretu Tropicana (taneční představení) s večeří a přepravou 6 . DEN HAVANA- MARINA HEMINGWAY - BIG GAME FISHING Po snídani v hotelu se odebereme k lodi na celodenní rybyření ( 6 hodin). Potřebné vybavení na rybaření (pruty, návnady, navijáky) Vám bude zapůjčeno na lodi. Součástí výpravy je asistence profesionálního rybáře a občerstvení na lZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.