Dovolená s Kubánci - celá Kuba

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Baracoa, Cienfuegos, Havana, Holguín, Ostrov Cayo Guillermo, Piňar del Río, Trinidad, Viňales
Název ubytování Hotel a apartmány
Typ ubytování Privátní ubytování
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 26 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

CK Exotica Travel nabízí jako jediná ubytování v soukromí bez doprovodu průvodců. Ubytování v domech hostitelských rodin, které nabízíme, máme prověřeno a naši klienti tak mohou bez problému poznat každodenní život Kubánců. Níže uvádíme příklad zájezdu, který je vhodný spíše pro zkušené cestovatele. Abyste mohli za krátkou dobu poznat celou zemi, sestavili jsme pro vás program v rychlém tempu, a proto některé přejezdy budou náročné. Ale jelikož ubytování a auto vám zajistíme předem a dostanete od nás také tipy na to, co a kde navštívit, nebudete plýtvat časem a pobyt na Kubě si bezvadně užijete. Ubytování v hotelech v tomto případě vybíráme tam, kde je lepší než v soukromí. Během 16 dnů si užijete městské atmosféry velkých měst, panenských bělostných pláží, budete obdivovat překrásné scenérie, koloniální architekturu, kreolskou kuchyni a seznámíte se s každodenním životem Kubánců.
Cena zájezdu:
26 950 Kč 15 nocí / osoba / ve dvojlůžkovém pokoji
Cena zahrnuje:
- Ubytování v hotelech a v soukromí uvedených v programu
- Stravování dle programu
- 12 dnů pronájmu vozu střední třídy, tj. 4. až 16. den

- Pojištění automobilu
- Vnitrostátní jednosměrnou letenku Havana - Santiago de Cuba
- Transfery z letiště v Havaně do Casa Particular
- Vízum


Cena nezahrnuje:
- Zpáteční letenku Praha-Havana-Praha
- Ubytování v soukromí v Havaně 1. a 2. den – zajistíme rezervaci (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně/osoba)
- Pohonné hmoty
- Poplatek za vrácení automobilu na jiném místě Drop Off 90CUC
- Garance automobilu 150CUC (bude vrácena v případě nepoškození automobilu)
- Poplatek za vrácení auta na letišti 25CUC
- Fakultativní služby a doporučení
- Cestovní pojištění


Poznámky k ceně:

Cena je za osobu pro skupinu 4 osob


CK Exotica Travel nabízí:


- Detailní naplánování programu a trasy vč. doporučení zajímavých lokalit a aktivit
- Program s ohledem na přání klienta – možno zařadit potápění, kiting, šnorchlování či jakékoli jiné aktivity
- Ubytování v soukromí organizujeme sami
- Průvodce v češtině či angličtině v Havaně
- Ubytování, stravu, dopravu – letenky, lodě, transfery
- Víza, cestovní pojištění
- Důležité informace potřebné k cestě – Kuba je překrásná země, ale jiná a některé věci je dobré vědět dopředu
- Jakékoli záležitosti spojené s exotickou zemí Kuba

Program zájezdu

1. den Havana

Přílet do Havany, setkání s asistentem na letišti, transfer do hotelu, ubytování v soukromí v centru města Havana Vieja (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně/osoba), kde budete mít vše v pěší dostupnosti a zbytek času si můžete užít v krásné Havaně.

2. den Temperamentní Havana

Volný den v Havaně (fakultativně lze domluvit česky hovořícího průvodce). Ubytování v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně/osoba).

3. den Přelet do Santiaga de Cuba

Dopoledne volné, program dle Vaší nálady nebo doporučení v odpoledních hodinách odjezd na letiště (ve Vaší režii). Odlet ve večerních hodinách do Santiaga de Cuba, transfer z letiště do hotelu bude také ve Vaší režii. Ubytování v soukromí bez stravy, večer volný ve Vaší režii.

4. den Vypůjčení auta a odjezd do Baracoy

Dopoledne volné, vyzvednutí automobilu. Odjezd do krásné, zelené, lesy obklopené Baracoy, doba jízdy cca 4 – 5 hodin, ubytování v soukromí v Baracoe bez stravy.

5. den Zelená Baracoa

Volný den v Baracoe, doporučujeme navštívit blízké národní parky nebo stolovou horu El Yunke. Ubytování v soukromí bez stravy.

6. den Přejezd z Baracoy do Holguínu

Celodenní přejezd do Holguínu, cesta bude dobrodružná, ale moc hezká. Pokud vyrazíte brzy, můžete se vykoupat na pláži Maguana, která se nachází kousek za Baracoou, příjezd do Holguínu. Ubytování ve 3*** hotelu El Bosque se snídaní, který se nachází ve městě.

7. den Přejezd na souostroví Jardines del Rey

Snídaně, celodenní přejezd na souostroví Jardines del Rey. Ubytování na ostrově Cayo Guillermo v hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo 4****, stravování formou All Inclusive.

8. den Odpočinek na bílých plážích ostrova

Snídaně, odpočinek v hotelovém komplexu a přilehlých bělostných plážích, další program dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo s formou stravování All Inclusive.

9. den Přejezd do Trinidadu

Snídaně, přejezd na jižní, karibskou stranu kubánského ostrova do Trinidadu, koloniálního města s krásnými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami, program dle doporučení v Unescem chráněném městě a jeho okolí. Ubytování v soukromí bez stravy.

10. a 11. den Volný den v Trinidadu

Volný den určený k relaxaci na blízké pláži Ancón nebo návštěvě národního parku Topes de Collantes. Ubytování v soukromí bez stravy.

12. den Přejezd do Viñales

Celodenní přejezd na západ ostrova, po cestě je možná zastávka v Cienfuegos, městě nazývaného také „perlou jihu“, krátká procházka po městě, kde se naskýtá možnost k nakoupení malých dárků a občerstvení v typických kubánských barech. Dále pokračování v cestě do Viñales, ubytování v soukromí bez stravy.

13. den Volný den ve Viñales

Den určený k exkurzím po údolí Viñales, údolí kde se pěstuje nejkvalitnější tabák na světě, program dle našeho doporučení nebo dle Vaší nálady. Ubytování v soukromí bez stravy.

14. den Přejezd na María la Gorda

Dopoledne odjezd na západní cíp Kuby do klidného potápěčského centra María La Gorda. Nedaleko letoviska se nachází Národní park Guanahacabibes. Ubytování ve 3*** hotelu Villa María la Gorda se snídaní (popř. jiném).

15. den María la Gorda a blízké okolí

Snídaně, volný den dle Vaší nálady nebo dle doporučení, možnost návštěvy národního parku. Ubytování ve 3*** hotelu Villa María la Gorda se snídaní (popř. jiném).

16. den Návrat do Havany, vrácení automobilu, odlet do Prahy

Snídaně, návrat do Havany, vrácení automobilů až na letišti, odlet do Evropy.

17. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.