Exotika light - Kuba - Cayo Coco

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba
Název ubytování Exotika light - Kuba - Cayo Coco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 31 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Secrotel Club Cayo Guillermo se nachází na kubánském ostrově Cayo Guillermo v tropické zahradě. Komplex se skládá z přízemních a jednopatrových bungalovů. Letiště v Cayo Coco je vzdáleno cca 42 km. V Cayo Coco i Cayo Guillermo jezdí turistický autobus, kterým můžete volně procestovat ostrovy (jednodenní jízdenka stojí cca 6 CUC).

Pláž
Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu Secrotel Club Cayo Guillermo, co se týče velikosti, šířka pláže je závislá na přílivu a odlivu. Na pláži lehátka zdarma. Hotel nabízí plážové osušky.

Vybavení
Recepce, lobby, 3 restaurace (bufet a 2 a’la carte), 3 bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (1 pro děti, bazény se sladkou vodou), miniklub s brouzdalištěm a dětským hřištěm, směnárna, pronájem vodních skútrů (za poplatek), parkoviště. Hotel Sercotel Club Cayo Guillermo disponuje zařízením pro handicapované hosty.

Pokoje
Hotel Sercotel Club Cayo Guillermo nabízí 280 pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů), s trezorem (za poplatek cca 2 CUC na den), satelitním TV, telefonem, minibarem (láhev vody při příjezdu), balkónem či terasou. Hotel disponuje pokoji pro handicapované hosty.
Typy pokojů:
- Bungalov zděný (cca 30 m²) - až pro 4 osoby (3+1). Možnost příplatku za výhled směrem na oceán.
- Bungalov dřevěný (cca 22 m²) - až pro 3 osoby v (2+1).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Svačiny po celý den. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané od 11:00 - 24:00. A'la carte restaurace na rezervaci.

Sport a zábava
Denní a večerní zábava pro děti i dospělé. Zdarma: tenisové kurty, multisportovní hřiště, posilovna, sauna, kajaky, šnorchlování, vodní kola.

Internet
WiFi v recepci za poplatek cca 3 CUC / hodinu.

Místní kategorie
****

Jiné
www.sercotelhotels.co.uk

Náš názor
Sercotel Club Cayo Guillermo je levný hotel pro nenáročné zákazníky (hlavně co se týče vzhledu pokojů). Za zmínku stojí udržované bazény a zahrada.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramTrinidad - koloniální perla ostrova • překrásné pláže Cayo Coco • Údolí cukrovarů • krokodýlí farma • plavba loďkami po La Laguna Redonda
Den 1
Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem. Charterový let letadlem LOT-U typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád zkontrolujte na r.pl/rozklady. Přílet do Cayo Coco, pasová kontrola, setkání s průvodcem/delegátem, transfer do hotelu.

Den 2 
Po snídani celodenní výlet do jednoho z nejkrásnějších měst Kuby - Trinidadu, zapsaného na seznamu UNESCO. Pojedeme přes Údolí cukrovarů. Doporučujeme degustaci vylisované šťávy z cukrové třtiny - guarapo. Projdeme dlážděnými uličkami historického centra Trinidadu s barevnými domkami a zachovalou koloniální architekturou. Navštívíme také známou hospůdku Canchanchara, kde Vás zveme k degustaci stejnojmenného drinku. Večer návrat do hotelu.

Den 3
Po snídani půldenní výlet mimo souostroví Jardines del Ray. Zveme Vás na jedinou krokodýlí farmu v okolí, kde uvidíte krokodýly americké a kubánské a leguány. Po té se vydáme do města Moron, typického kubánského městečka, kde se projedeme bryčkou - jedním z nejpopulárnějších dopravních prostředků na Kubě. V programu je volný čas v centru města s možností nákupů místních výrobků. Dále se vydáme na La Laguna Redonda, která je jednou z největších přírodních vodních nádrží na Kubě. Zde nás čeká výprava motorovými loďkami mezi mangrovovými lesy. Odpoledne návrat do hotelu.  

Den 4 - 10 nebo 11
Pobyt na Cayo Coco nebo Cayo Guillermo. Možnost využití fakultativních výletů - nabídka výletů bude k dispozici u delegáta.

Den 11 nebo 12
Po snídani check-out z hotelu. Transfer na letiště v Cayo Coco. 
Odlet do Polska (přímý let charterovým letadlem LOT)

Den 12 nebo 13
Přílet do Polska.

Poznámky k programu
Pořadí výletů v programu se může změnit nebo můžou být přesunuty na jiný den pobytu na Kubě.VízaCestovní pas a víza
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data výjezdu z Kuby.

Turistická karta
Obyvatelé ČR cestující na Kubu jsou povinni mít tzv. turistickou kartu (Tarjeta de Turista). Naši klienti tuto kartu obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně zájezdu).CenaZákladní cena zahrnuje: dopravu charterovým letadlem PLL LOT na Kubu (přímý let), letištní poplatky, povinnou odletovou taxu, turistickou kartu, ubytování ve vybraném hotelu (10 nebo 11 nocí v hotelu), strava dle popisu vybraného hotelu, transfer letiště-hotel-letiště, 2 výlety uvedené v programu, cestovní pojištění TU Europa Standard (ve verzi standard: úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), služby polského delegáta na Kubě, služby zástupce Rainbow Tours při odbavení na letišti ve Varšavě. 

Základní cena nezahrnuje: vstupné během poznávací části zájezdu (celkem cca 30 EUR - povinný poplatek průvodci), fakultativní výlety a ostatní osobní výdaje.JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.