Exotika Light - Kuba - Varadero

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Exotika Light - Kuba - Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 30 054 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Be Live Experience Turquesa byl postaven v roce 1998 a v roce 2012 byl zrekonstruován. Hotel Be Live Experience Turquesa se nachází u široké písčité pláže. Do centra turistického střediska je to cca 10 km. Na letiště ve Varadero je to cca 35 km.

Pokoje
Hotel Be Live Experience Turquesa disponuje 268 standardními pokoji rozdělenými do 36 bungalovů umístěných v tropické zahradě. Dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky) jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu s fénem, malou ledničku s mini barem (za poplatek), TV-sat, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2 CUC/den), balkónem s křesílkami a stolkem. Hotel má také 2 pokoje pro handicapované klienty (na vyžádání).

Vybavení
Recepce, lobby, 4 restaurace, 3 bary, tropická zahrada se slunečními terasami, lehátka a slunečníky, velký bazén s odděleným brouzdalištěm (sladká voda), miniklub, prádelna (za poplatek), malý obchůdek se suvenýry a minimarket, půjčovna aut i skútrů, internetová stanoviště (za poplatek cca 10 CUC/hod.), směnárna. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje plážové osušky. 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-15:00), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu, snídaně kontinentální (05:00-07:00 a 10:00-12:00), lehké občerstvení (snacky) v průběhu celého dne i v noci (15:30-18:00 a 22:30-05:00), 3 restaurace a’la carte (italská, mexická a kreolská) - nutná rezervace předem, místní alkoholické a nealkoholické nápoje servírované 24 hod. na místech určených hotelem.

Sportovní a animační program, SPA
Hotel Hotel Be Live Experience Turquesa organizuje bohatý animační a sportovní program pro děti i dospělé v průběhu celého dne i během večera. Zdarma: malá posilovna, sauna, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), kajak, katamaran, šlapadla, šnorchlování, potápění, a také kurzy potápění pro začátečníky (v bazénu).

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel střední třídy, není nejnovější, ale za to za velmi atraktivní cenu. Plusem hotelu jsou velké pokoje, bazén, tropická zahrada a karibská pláž. Doporučujeme osobám, které chtějí strávit dovolenou na Kubě za příznivou cenu.

Jiné
www.belivehotels.com

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: dopravu charterovým letadlem PLL LOT na Kubu (přímý let), letištní poplatky, povinnou odletovou taxu, turistickou kartu, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí v hotelu), snídaně a večeře, transfer letiště-hotel-letiště, cestovní pojištění TU Europa Standard (ve verzi standard: úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), služby polského delegáta na Kubě, služby zástupce Rainbow Tours při odbavení na letišti ve Varšavě. 

Základní cena nezahrnuje: vstupné a spropitné během poznávací části zájezdu (celkem cca 60 EUR - povinný poplatek průvodci), fakultativní výlety a ostatní osobní výdaje.JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let)ProgramNejen revoluční historie • památky a kubánské rytmy v ulicích Havany • Trinidad - koloniální perla ostrova • pobyt ve Varaderu (all inclusive)

Den 1
Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem. Charterový let do Varadera letadlem LOT-U typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád zkontrolujte na r.pl/rozklady. Po příletu následuje pasová kontrola, setkání s delegátem a transfer do hotelu.

Den 2 
Po snídani následuje celodenní prohlídka Havany, jejíž nezapomenutelná atmosféra Vám zůstane nadlouho v paměti. Mimo jiné si prohlédneme Starou Havanu a Kapitol u Náměstí Revoluce. Po té budete mít volný čas na samostatnou prohlídku města. Dále nás čeká návštěva muzea rumu s degustací a projížďka městem historickými vozy. Večer návrat do hotelu.

Den 3
Po snídani přejezd na prohlídku Trinidadu, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Procházka dlážděnými uličkami od Parku Cespedes k Náměstí Mayor. Návštěva známé hospůdky Canchanchara. Následuje přejezd do Cienfuegos, jenž je nazýván Perlou jihu - procházka hlavním bulvárem k náměstí, kde se nachází Park Jose Martiego. Večer návrat do hotelu.  

Den 4 - 7
Pobyt ve Varaderu - čas na odpočinek, koupání a opalování. Možnost využití fakultativních výletů: např. plavba na blízké korálové ostrovy, potápění u korálového útesu (od 80 EUR). Celý seznam fakultativních výletů bude k dispozici u delegáta.

Den 8
Po snídani check-out z hotelu.
- klienti odlétající do Polska - transfer na letiště ve Varaderu. Odlet do Polska (přímý let)
- klienti, kteří mají zůstávají ve Varaderu - transfer do vybraného hotelu 

Den 9
Přílet do Polska.

Poznámky k programu
Pořadí výletů v programu se může změnit nebo můžou být přesunuty na jiný den pobytu na Kubě.VízaCestovní pas a víza
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data výjezdu z Kuby.

Turistická karta
Obyvatelé ČR cestující na Kubu jsou povinni mít tzv. turistickou kartu (Tarjeta de Turista). Naši klienti tuto kartu obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně zájezdu).Hodnocení klientůKlienti ohodnotili tento zájezd na 5.1/6
Všechny recenze najdete zde: http://r.pl/egzotyka-light-kuba-varadero/be-live-experience-turquesaTip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.