Golf a zábavná Kuba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Trinidad, Varadero, Cienfuegos
Ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 35 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu


Program nabízí zajímavý okruh po nejzajímavějších lokalitách střední Kuby a především hraní golfu. Během 12 dnů si užijete nejen tohoto sportu, ale také městské atmosféry temperamentní Havany, koloniálního Cienfuegos a Trinidadu i bělostných pláží světoznámého Varadera. Program je navržený tak, abyste si zahráli nejen váš oblíbený sport, ale abyste také poznali alespoň kousek ze země, kterou navštívíte. Navíc, když je tak úžasně zábavná.
Golfové hřiště Havana


Devítijamkové hřiště s déle než padesátiletou tradicí splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hráčů. Fairwaye jsou široké, zvlněné a vhodné pro všechny handicapy. Trávník je také obklopen bunkery, které jsou skvělou výzvou pro pokročilé hráče. Je zde mnoho překážek jako příkopy, kopečky a další, z nichž vyniká především ochranná síťka u šesté jamky a nepohyblivá překážka ve formě domečku u sedmé. Ulička za jamkami 6, 7 a 8 je již za hranicí hřiště. Toto vše vybízí k složitým úderům. Golfové hřiště v Havaně je neturistickou záležitostí, kde na vás dýchne neopakovatelná retro atmosféra. Rozhodně doporučujeme!


Golfové hřiště Varadero


Naproti tomu golfové hřiště na Varaderu vás osloví svou moderností a jedinečnou přímořskou polohou. Na hřišti se kombinují tři golfové architektury. První je klasická s širokými cestičkami lemovanými stromy a širokými, málo chráněnými greeny. Druhou architekturou je Target Golf, která je náročnější s širokými cestami a větší ochranou greenů, které jsou obklopeny písčitými překážkami a jezírky. Světovým unikátem dělá z tohoto hřiště přítomnost slaných jezírek přímo spojených s mořem. Třetím typem je „Links“ architektura s jamkami umístěnými podél moře, které tak tvoří další překážkou ve hře.Hřiště je rozděleno na dvě úrovňová pole. Prvních devět jamek je spíše jednodušším úsekem, zatímco složitější hra začíná od desáté do osmnácté jamky, z nichž nejkomplikovanější jsou jamky číslo 11, 15, 16, 17, 18. Díky tomuto terénu si hráči mohou užívat hry kombinováním všech technických prvků, a to vše v krásném a klidném prostředí. V areálu se také nachází golfová škola provozovaná profesionály z PGA a instruktory z Kubánské golfové federace.
*fotogalerie*

Cena


Cena zájezdu 35 350 Kč / za osobu

Cena zahrnuje


Ubytování:
- 1x v Cienfuegos v soukromí (bez stravy)
- 2x v Trinidadu v soukromí (bez stravy)
- 5x v 5* hotelu Las Americas ve Varaderu se stravováním All Inclusive
- Pronájem jednoho automobilu střední třídy 1. – 8. den
- Pojištění automobilu
- Transfer z Varadera na letiště v Havaně poslední den
- Rezervace ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu)
- Vízum 750 Kč/osobu

Cena nezahrnuje


- Letenku Praha-Havana-Praha
- Ubytování v Havaně v soukromí první čtyři dny (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu) – zajistíme rezervaci
- Fakultativní služby a doporučení

- Poplatek za vyzvednutí automobilu na letišti 20 CUC

- Pohonné hmoty

- Poplatek za vrácení automobilu v jiné destinaci 20 CUC

- Poplatky Green Fee, ceny na vyžádání

- Cestovní pojištění

- Spropitné

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany, vypůjčení automobilu

Přílet na letiště José Martí v Havaně, vypůjčení automobilu na letišti, ubytování v centru Havany v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu). Další program v Havaně dle doporučení či dle Vaší nálady.

2. den – 4. den Exotická Havana + golf

Volné dny v Havaně, ve městě, které Vás uchvátí nejen svou atmosférou, ale i přátelskou a vstřícnou povahou Kubánců. Fakultativně Vám nabízíme česky hovořícího průvodce na prohlídku Havanou. Program v Havaně dle našeho doporučení nebo dle Vaší nálady. V tyto dny můžete jet také na golfové v hřiště v Havaně a celý den se věnovat svému koníčku Ubytování v centru Havany v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu)

5. den Přejezd do městečka Cienfuegos

Tento den přejezd na jih do krásného koloniálního městečka Cienfuegos známého také jako „perla jihu“, můžete se občerstvit v místních barech a užít si skvělé atmosféry. Ubytování v Cienfuegos v soukromí (bez stravy). Další program dle doporučení.

6. den Přejezd do Trinidadu

Přejezd do koloniálního města Trinidad, do krásného koloniálního městečka s domy s červenou střechou a kamennou dlažbou. Večer doporučujeme návštěvu music klubu Casa de la Trova, kde si lze poslechnout bezvadnou hudbu s Prvky sonu nebo si zatančit místní skvělou salsu přímo na ulici. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

7. den Pobyt v Trinidadu

Pobyt v nádherném Trinidadu. Můžete se jen vykoupat na nedalekou karibskou pláž Ancón nebo doporučujeme na místě zakoupit exkurzi do národního parku Topes de Collantes. Další program dle doporučení naší CK. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

8. den Přejezd do Varadera, vrácení automobilu

Tento den přejezd do světoznámého letoviska Varadero, kde si můžete také užít krásných bílých pláží a tyrkysové moře. Ubytování v 5***** hotelu Las Américas s formou stravování All Inclusive. Tento den vrácení automobilu v půjčovně ve Varaderu.

9. den – 12. den Golf ve Varaderu

Snídaně, během těchto dnů se můžete věnovat golfu a odpočinku na pláži či využít služeb hotelového resortu. Ubytování v 5***** hotelu Las Américas s formou stravování All Inclusive.

13. den Transfer na letiště do Havany, odlet do Evropy

Snídaně, transfer na letiště José Martí v Havaně. Odlet zpět do Evropy.

14. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.