Iberostar Varadero (Varadero)

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Iberostar Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 49 750 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


Doporučujeme výhradně rodinám s dětmi, protože hotel Iberostar Varadero je pro pobyt s malými dětmi nejlépe vybavený. Skvělé animační programy pro děti, krásná pláž, malý dětský aquapark a krásný miniklub zaručuje kvalitní rodinnou dovolenou. Hotel je postaven na nádherné bílé pláži na konci Varadera v prostorné zahradě. Hotely z řetězce Iberostar tradyčně nabízí nejlepší animační programy, tedy nebudete se přes den ani po večerech v hotelu nudit. Pokud Vás hotel zaujal, doporučujeme pobyto objednat co nejdříve. Hotel je velmi často plně obsazen.

Exkluzivita zájezdučesky hovořící průvodce pouze pro Vás
hotel s nejlepším animačním programem ve Varaderu
doporučujeme rodinám s dětmi


Cena zájezdu za osobuTermín/Cena

15.7.-24.8.2016

24.8.-31.10.2016

1.5.-14.7.2017

1.11.-21.12.2016

4.1.-30.4.2017

CENY

Std. pokoj /za osobu
53 270 Kč
49 750 Kč
51 930 Kč
59 760 Kč

Dítě 3-12 let
40 050 Kč
38 290 Kč
39 380 Kč
42 790 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
49 980 Kč
46 990 Kč
48 850 Kč
54 650 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
9 500 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč

9 500 Kč

Cena pobytu přes Vánoce a křížení termínů na vyžádání.

Cena zahrnuje


- Ubytování ve standardním pokoji hotelu Iberostar Varadero 5*****, All Inclusive
- Stravování v hotelu Iberostar Varadero 5**** formou All Inclusive
- Letenka v optimální knihovací třídě
- Vízum
- Transfery z letiště do hotelu a z hotelu zpět na letiště poslední den pobytu

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mít každý turista vstupující na Kubu)
- Spropitné

Hotel Iberostar Varadero - 5*****
Poloha: All Inclusive hotel Iberostar Varadero se nachází v první linii známé pláže v kubánském letovisku Varadero, jež je vzdáleno přibližně dvě hodiny jízdy od hlavního města Havany. Resort je obklopen tropickými zahradami, které Vám společně s plážemi s bílým pískem a azurově modrou mořskou vodou umožní vychutnat si exotickou kubánskou atmosféru.

Vybavení standarního pokoje: Standardní pokoje o velikosti 40 m² jsou klimatizované a disponují satelitní TV, telefonem (volání za poplatek), rádiem s CD přehrávačem, postelí typu King-size, trezorem, minibarem a koupelnou s vanou či sprchou, zvětšovacím zrcadlem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkón či terasu.

Vybavení hotelu: V hotelovém resortu se nacházejí 3 venkovní bazény a jeden dětský bazén i dětské brouzdaliště, dále dětské hřiště, aquapark a klub pro nejmenší. V rámci služeb hotelu můžete provozovat nemotorové vodní sporty. Mezi zpoplatněné služby patří kadeřnictví, salon krásy a internetový koutek.Stravování: V hotelovém resortu se nachází pět restaurací. V restauraci Ambrosio se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu a můžete ochutnat jak kubánské speciality, tak pokrmy mezinárodní kuchyně. La Dorada nabízí středomořskou a orientální kuchyni, restaurace La Parrilla nabízí mezinárodní kuchyni a v Manzoku můžete ochutnat speciality japonské kuchyně. V těchto třech restauracích je třeba zarezervovat místo předem. Pool Restaurant El Bohio nabízí rychlé občerstvení jako pizzu či hamburgry a v Aqua Baru Perla umístěném uprostřed bazénu si můžete dát osvěžující drink. V hotelu se dále nachází Cigar Bar La Vitola, kde si užijí především milovníci doutníků. V Baru Teatro Rumba si můžete u drinku poslechnout kubánskou muziku a na diskotéce Gaz 53 si můžete zatančit v rytmu karibských tónů.

Program zájezdu

1. den Přílet na Varadero

Po příletu na letiště přejezd autobusem do hotelu Iberostar Parque Central 5*****, který se nachází v historickém centru Havany, ubytování.

2. den Prohlídka Havany

Snídaně, v hotelovém lobby bude čekat česky hovořící průvodce, který vás provede Havanou. Budete tak moci obdivovat místní památky a dozvíte se mnoho zajímavosti o historii a životě na ostrově. Naobědváte v jedné z místních restaurací, navštívíte muzeum lihovaru Havana Club a manufakturu na výrobu doutníků. Večer můžete strávit dle našeho doporučení či dle své nálady.

3. den Přejezd do Varadera

Snídaně, dopoledne přejezd za odpočinkem a koupáním do známého letoviska Varadero, ubytování ve 5***** hotelu Iberostar Varadero s formou stravování All Inclusive.

4. - 8. den Pobyt ve Varaderu

Odpočinek na úchvatných plážích Varadera, možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu, případně lze fakultativně objednat v naší CK další výlety. Další program dle doporučení naší CK.

9. den Odlet z Kuby

V poledních hodinách odjezd na letiště do Havany a návrat do Evropy.

10. den Přílet do Prahy, popř. Vídně

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.