Ke Kubáncům na návštěvu II. (střední Kuba)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Cienfuegos, Havana, Ostrov Cayo Guillermo, Trinidad, Viňales, Zátoka Sviní
Název ubytování Hotely a apartmány
Typ ubytování Privátní ubytování
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 26 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

CK Exotica Travel nabízí jako jediná ubytování v soukromí bez doprovodu průvodců. Hostitelské rodiny, u nichž nabízíme ubytování, máme důkladně prověřeny, a naši klienti tak v klidu mohou nahlédnout do života kubánských rodin. Budete se u nich moci přesvědčit o jejich dobrotě a pozitivnímu přístupu k životu, ochutnat skvělou kubánskou gastronomii, aj. Zájezd je navržen pro cestovatele, kteří chtějí poznat Kubu po všech stránkách, ale nemají dostatek času, aby ji projeli celou. Ubytování a auto budou od nás předem zajištěny a dostanete také tipy, co a kde navštívit. Tak nebudete plýtvat časem a pobyt na Kubě efektivně využijete. V případě pobytu na ostrovech nabízíme ubytování v lepších hotelech, kde je v ceně zahrnuto stravování formou All Inclusive a odpočinkem završíte svůj road trip na nejkrásnějších plážích Kuby. Přejezdy jsou maximálně půldenní, zvládne je tedy téměř každý. Program je navržený tak, abyste z Kuby viděli opravdu hodně a měli jste šanci se nechat omámit jejím kouzlem.
Cena zájezdu
26 570 Kč / za osobu


Cena zahrnuje


- ubytování uvedené v programu na 10 nocí
- strava uvedená v programu
- pronájem vozu ekonomické třídy dle programu
- pojištění automobilu
- transfer z letiště v Havaně do místa ubytování 1. den

- vízum 750 Kč/osobu

Cena nezahrnuje


- zpáteční letenku do Havany (cca 20 000 Kč)
- ubytování v soukromí v Havaně 1. a 2. den (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně/osoba) - zajistíme Vám rezervaci
- pohonné hmoty
- poplatek za vrácení auta na letišti 25CUC
- fakultativní služby a doporučení
- cestovní pojištění, lze sjednat u naší CK výhodné kompletní pojištění vč. storna zájezdu

Možnosti zlepšení programu


- česky mluvící průvodce za 55EUR (hradí se na místě), zajistíme rezervaci zdarma
- automobil s automatickou převodovkou 3 200 Kč

Poznámky


- cena je za osobu pro skupinu dvou osob

Program zájezdu

1. den Havana

Přílet do Havany, setkání s asistentem na letišti, transfer do místa ubytování. Ubytování v soukromí v centru Havany (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu), kde budete mít vše v pěší dostupnosti a zbytek času si můžete užít v krásné Havaně.

2. den Temperamentní město Havana

Pobyt v Havaně dle doporučeného programu od naší CK (fakultativně lze domluvit česky hovořícího průvodce na prohlídku Havanou). Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

3. den Vypůjčení automobilu, tabákové údolí Viñales

Ráno v 10:00 h vypůjčení auta v Havaně. Přejezd do údolí Viñales, které je nejlepší oblastí na světě k pěstování tabáku, navíc nádherná přírodní scenérie navozuje jedinečnou atmosféru. Ubytování ve Viñales v soukromí (bez stravy).

4. den Pobyt ve Viñales

Pobyt ve Viñales dle doporučení. Ubytování ve Viňales v soukromí (bez stravy).

5. den Přejezd za šnorchlováním do Zátoky sviní

Brzy ráno přejezd na jižní stranu ostrova do slavné Zátoky sviní, tak abyste ještě stihli koupání popř. šnorchlování. Ubytování ve vesničce Playa Larga v soukromí (bez stravy).

6. den Přejezd do Cienfuegos

Dopoledne možnost koupání, v odpoledních hodinách přejezd do města Cienfuegos nazývaného také „Perlou jihu“. Procházka po městě, kde se naskýtá možnost k nakoupení malých dárků a občerstvení v typických kubánských barech, další program dle doporučení naší CK. Ubytování přímo ve městě v soukromí (bez stravy).

7. den Přejezd do Trinidadu

Přejezd do nedalekého Trinidadu, koloniálního města s krásnými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami. Ubytování v soukromí (bez stravy) a program dle doporučení nebo dle vaší nálady.

8. den Koloniální městečko Trinidad

Pobyt v koloniálním Trindadu, možnost koupání na karibské pláží Ancón. Na místě doporučujeme zakoupit si exkurzi do Národního parku Topes de Collantes. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

9. den přejezd na exotický ostrov Cayo Guillermo

Odjezd exotický ostrov, který je spojen s pevninou náspem. Jedná se o velmi romantické místo s bílými plážemi a azurovým mořem. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo s formou stravování All Inclusive.

10. den Přejezd na exotický ostrov Cayo Guillermo

Odjezd exotický ostrov, který je spojen s pevninou náspem. Jedná se o velmi romantické místo s bílými plážemi a azurovým mořem. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo s formou stravování All Inclusive.

11. den Odpočinek na ostrově Cayo Guillermo

Snídaně, koupání a odpočinek na úchvatných plážích ostrova Cayo Guillermo, další program dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo s formou stravování All Inclusive.

12. den Přejezd do městečka Santa Clara

Snídaně, přejezd do studentského městečka Santa Clara, program dle doporučení naší CK. Ubytování ve 3*** hotelu Los Caneyes se snídaní.

13. den Návrat do Havany, vrácení automobilu, odlet do Evropy

Snídaně, odjezd do Havany tak, abyste v 10:00 hodin vrátili automobil na letišti v Havaně. Odlet do Evropy.

14. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.