Ke Kubáncům na návštěvu III. (celá Kuba)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Baracoa, Cienfuegos, Havana, Holguín, Ostrov Cayo Guillermo, Trinidad, Viňales
Ubytování Apartmány, hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 37 150 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu


Program nabízí zajímavý okruh po celé Kubě - po nejkrásnějších místech a plážích exotického ostrova Kuby. Během 17 dnů si užijete městskou atmosféru Havany, bělostné panenské pláže, poznáte, jak se pěstuje tabák, budete obdivovat překrásné scenérie, koloniální architekturu i Kubánce při každodenním životě. Program je navržený tak, abyste z Kuby viděli opravdu hodně, poznali opravdovou Kubu, ale přitom přejezdy jsou nenáročné. CK Exotica Cuba nabízí jako jediná ubytování v soukromí bez doprovodu průvodců. Hostitelské rodiny, u nichž nabízíme ubytování, máme důkladně prověřeny, a naši klienti tak v klidu mohou nahlédnout do života kubánských rodin. V Casas particulares si můžete také dokoupit stravování na místě, kubánská domácí gastronomie je nejlepší, doporučujeme!

Cena


37 150 Kč za os. / ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje- Ubytování:

- 2 x v soukromí ve Viñales (bez stravy)

- 3 x v soukromí v Trinidadu (bez stravy)

- 3 x ve 4* hotelu Sercotel Club na Cayo Guillermo se stravováním All Inclusive

- 1 x ve 3* hotelu v Holguínu se snídaní

- 2 x v soukromí v Baracoe (bez stravy)

- 1 x v Santiagu de Cuba v soukromí (bez stravy)

- Pronájem automobilu ekonomické třídy 3. až 15. den pobytu, tj. 12 dnů

- Jednosměrnou vnitrostátní letenku Santiago de Cuba – Havana

- Rezervaci ubytování v soukromí v Havaně 1., 2., předposlední a poslední den (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně/osoba)

- Transfer první den z letiště v Havaně do místa ubytování v Havaně a asistenci na letišti

- Pojištění automobilu

- Vízum 750 Kč/osobu

Cena nezahrnuje


- Zpáteční letenku Praha-Havana-Praha

- Ubytování v soukromí v Havaně 1., 2., předposlední a poslední den, zajistíme rezervaci (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu)

- Stravování v Casas particulares - můžete zakoupit na místě: snídaně cca 4-5CUC, večeře 5–12CUC, dle výběru

- Pohonné hmoty

- Poplatek Drop off 100CUC za vrácení automobilu v jiné destinaci

- Fakultativní služby a doporučení

- Cestovní pojištění

Fakultativně lze doporučit


- Česky hovořící průvodce na prohlídku Havanou (55 EUR/skupina)

- Ubytování v Havaně ve 4* hotelu se snídaní

- Kompletní cestovní pojištění Allianz
*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den Havana

Přílet do Havany, setkání s asistentem na letišti, transfer do místa ubytování. Ubytování v soukromí v centru Havany (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu), kde budete mít vše v pěší dostupnosti a zbytek času si můžete užít v krásné Havaně.

2. den Hlavní město Havana

Pobyt v Havaně dle doporučeného programu od naší CK. Fakultativně lze domluvit česky hovořícího průvodce na prohlídku Havanou. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35 CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně na osobu).

3. den Vypůjčení automobilu, přejezd do údolí tabáku

Ráno v 09:00 hodin vypůjčení automobilu v půjčovně v Havaně. Přejezd do údolí Viñales, které je tou nejlepší oblastí na světě k pěstování tabáku, navíc nádherná přírodní scenerie navozuje jedinečnou atmosféru. Ubytování ve Viñales soukromí (bez stravy). Program a restaurace dle doporučení.

4. den Pobyt ve Viňales – pláž Cayo Jutías

Doporučujeme pobyt zpestřit alespoň půldenním odpočinkem na pláži Cayo Jutías. Večer návrat do Viňales, ubytování v soukromí (bez stravy).

5. den Cienfuegos a Trinidad

Přejezd na jižní, karibskou stranu kubánského ostrova. Zastávka v Cienfuegos, město nazývané také „perlou jihu“. Krátká procházka ve městě, kde se naskýtá možnost k nakoupení malých dárků a občerstvení v typických kubánských barech. Pokračování v cestě do nedalekého Trinidadu, koloniálního města s krásnými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami. Ubytování v soukromí (bez stravy). Program v Unescem chráněném městě a jeho okolí dle doporučení naší CK.

6. den – 7. den Koloniální městečko Trinidad

Volný den ve městě Trinidad nebo na blízké pláži Ancón, koupání v Karibském moři nebo fakultativně doporučujeme zakoupit celodenní exkurzi do národního parku Topes de Collantes. Ubytování v soukromí (bez stravy).

8. den Přejezd na ostrov Cayo Guillermo

Přejezd na ostrov souostroví Jardines del Rey, které se nachází na severní straně Kuby. Ostrovy jsou spojeny s pevninou náspy. Jedná se o romantické místo s krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo se stravováním All Inclusive.

9. den – 10. den Odpočinek na Cayo Guillermo

Snídaně, odpočinek na plážích ostrova Cayo Guillermo. Můžete využít také služeb hotelového komplexu nebo si udělat výlet do okolí. Ubytování ve 4**** hotelu Sercotel Club Cayo Guillermo se stravováním All Inclusive.

11. den Přejezd do Holguínu

Snídaně, ráno odjezd do Holguínu, abyste se přiblížili více východní Kubě. Město Holguín je typickým provinčním městem, někdy nazývaném jako město parků. Ubytování ve 3*** hotelu se snídaní.

12. den Odjezd do Baracoy

Snídaně, brzy ráno odjezd do zelené Baracoy. Cesta je velmi dobrodružná, vede po polní cestě přes měsíční krajinu a určitě budete po cestě zastavovat k focení. Ubytování v soukromí (bez stravy).

13. den Pobyt v zelené Baracoe a okolí

Volný den v Baracoe a jejím okolí. Lze doporučit výlet na stolovou horu nedaleko města, exkurzi do národního parku El Humboldt nebo výlet autem do zátoky Boca de Yumuri. Program dle Vaší nálady nebo našeho doporučení. Ubytování v soukromí (bez stravy).

14. den Karibské Santiago de Cuba

Odjezd do Santiaga. Cesta je krásná, vede přes pohoří Sierra Maestra, po cestě můžete obdivovat krásy okolí. Poté pokračujete na jižní straně podél jižního pobřeží Kuby. Ubytování v soukromí (bez stravy).

15. den Santiago de Cuba, vrácení automobilu, návrat do Havany

Ráno v 09:00 hodin vrácení automobilu. Volný den ve městě, program dle doporučení naší CK. V odpoledních hodinách transfer na letiště (ve vlastní režii) a letecky návrat do Havany. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

16. den Opět exotická Havana

Volný den v Havaně. Program dle doporučení naší CK nebo Vaší nálady. Ubytování v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

17. den Poslední den v Havaně

Rozloučení s Havanou, možnost nákupu suvenýrů a dárků nebo jiného programu dle doporučení naší CK. Včasný odjezd na letiště (ve Vaší režii). Odlet do Evropy.

18. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.