Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Mexiko, Jamajka, Kajmanské ostrovy
Název ubytování Msc Opera
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 59 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznejte Kubu dříve, než se zcela změní a užijte si její atmosféru včas v rámci naší plavby Karibikem!
Hned v prvních dnech vás čeká prohlídka Havany, její nádherné historické centrum v části Habana Vieja s mnoha náměstími, kostely a paláci. V bývalém prezidentském paláci je nyní Muzeum revoluce a po ulicích se prohánějí americké bouráky a bryčky. Vyrábí se zde skvělé a znalci oceňované doutníky a slavný rum Havana Club. Velkým zážitkem je oběd v oblíbené restauraci Ernesta Hemingwaye.
První zastávkou na plavbě bude ostrov lesů a vod, Jamajka. Ten se proslavil běžcem Usainem Boltem a zpěvákem Bobem Marleym, ale před staletími také největším trhem s otroky v Karibiku.
Plavání s rejnoky lze zažít na další zastávce, na Kajmanských ostrovech, prestižním karibským daňovém ráji. Poslední zastávkou bude mexický ostrov Cozumel, který láká na mayské památky, potápění a taktéž na bezcelní zónu, kde se dá výhodně nakoupit.
Poté se loď vrací opět do Havany, odkud vás bus odveze k bělostným plážím vyhlášeného letoviska Varadero na 4 dny odpočinku.
Zařaďte se mezi nadšené účastníky zájezdu, kteří s námi tuto plavbu absolvovali v dubnu 2016! Slibujeme vám neopakovatelnou plavbu plnou zážitků, na které vám ani nebude stačit paměťová karta ve fotoaparátu. Stačí jen včas rezervovat, neboť Kuba, jak ji známe, pomalu, ale jistě mizí z mapy. Tak neváhejte!

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: odlet z Prahy, Vídně - přílet do Havany, ubytování na lodi, která kotví v centru města
2. den: prohlídka Havany s průvodcem v českém jazyce, navštívíte Plaza de la Revolution, komplex pevností El Morro a La Cabana a projdete čtyřmi hlavními náměstími staré Havany a kolem Kolumbova hřbitova. Projdete se ulicemi staré Havany, kde budete moci obdivovat kouzlo koloniálních budov. Velkou atrakcí je továrna na výrobu doutníků nebo museum rumu Havana Club. Prohlídku Havany korunuje oběd ve slavné restauraci La Bodeguita del Medio.
3. den: individuální program v Havaně, doporučujeme návštěvu velkého tržiště poblíž přístavu, večer odplutí
4. den: volný den na lodi, animační program, gala večer
5. den: Ocho Rios na Jamajce, fakultativní návštěva kaskádovitých vodopádů Dunn's River Falls
6. den: připlutí do George Town na Kajmanských ostrovech, fakultativně okružní jízda ostrovem a koupání na slavné pláži Seven Mile Beach, doporučujeme úžasný zážitek - plavání s rejnoky.
7. den: připlutí na mexický ostrov Cozumel, fakultativní výlet za mayskými památkami v Tulum nebo do srdce ostrova na rozvaliny San Gervasio; skvělou zábavu i poznání nabízí národní park Chankanaab s lagunou a velkou populací leguánů
8. – 12. den: návrat do Havany a přesun do 4* hotelu Sol Sirenas (v ceně) nebo 5* Melia Varadero (za příplatek). Ubytování je komfortní, večeři si lze zdarma rezervovat v tematických restauracích (kubánská, italská, mexická). All inclusive bary jsou otevřeny přes celou noc a každý podvečer láká k tanci kubánská hudba.
Hotely leží na krásné 20 km dlouhé písečné pláži Varadero, kde jsou ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění a denní i noční zábavu. Po celé délce poloostrova jezdí turistický bus hop-on-hop-off. V případě zájmu možnosti fakultativních výletů podle aktuální dostupnosti (např. Národní Park Ciénaga de Zapata s krokodýlí farmou, indiánská vesnice Aldea Taina či jezero pokladů Lago del Tesoro).

Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi. Při informačních schůzkách poradí s výběrem výletů a bude k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti.

Výletní loď MSC Opera hostí na svých palubách více než 2 000 cestujících, kterým slouží k zábavě a oddechu atraktivní příslušenství. Hosté si tak naplno užívají cestování a elegantní prostředí v ryze italském stylu.

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, bary, kavárny:
restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, pizzerie, 6 barů a klubů, cukrárna, kavárna
Zábava:
divadlo, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, kasino, knihovna, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program
Sport, wellness:
2 bazény a opalovací lehátka, 3 vířivky, klidová opalovací zóna Top 13, posilovna, minigolf, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára
Pro děti a mládež:
kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco), vodní minipark

Garantujeme konání zájezdu.

Popis stravování

STRAVOVÁNÍ NA LODI: Bohatá plná penze sestavená z italské a mezinárodní kuchyně, speciální diety na vyžádání; v době podávání jídel voda, káva, čaj z automatů v samoobslužné restauraci. STRAVOVÁNÍ V HOTELU: all inclusive

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ NA LODI
Vybavení kajut: koupelna se sprchou a WC, 2 lůžka (v některých kajutách možnost 1 - 2 přistýlek), dostatek úložných prostor, satelitní TV, klimatizace, minibar, telefon, fén.
Apartmá je prostornější, váže se k němu speciální servis.

UBYTOVÁNÍ NA VARADERU - hotel SOL SIRENAS CORAL 4*, all inclusive - 4 noci po plavbě: (v základní ceně zájezdu)
Hotel je umístěn přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Pokoje mají sociální zařízení, klimatizaci, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, satelitní televizi a telefon. Hotel je rozdělený do dvou bloků - Sirenas a Coral. ALL INCLUSIVE zahrnuje stravování v bufetové restauraci Timonel nebo Mistral či v některé ze šesti specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici 8 barů a snack bar je Tramontanta je otevřený 24 hodin denně. V resortu jsou 3 bazény se sladkou vodou a brouzdaliště pro děti, wellness centrum s masážemi, jacuzzi, pedikúrou a manikúrou. Ke sportovnímu využití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, basketball, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky a další sporty, jako je třeba šnorchlování, windsurfing, kajak nebo katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. Přes den a večer probíhají bohaté animační programy s lekcemi salsy, španělštiny nebo ukázkovým potápění v bazénu. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy, kadeřnictví a obchůdky se suvenýry. Hotel má 24 hodin denně recepci, pokojovou a zdravotnickou službu. Lze si zapůjčit automobil, kolo nebo skútr pro výlety po okolí. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC (USD) můžete po celý den pohybovat po Varaderu.

UBYTOVÁNÍ NA VARADERU hotel MELIA VARADERO 5*, all inclusive - 4 noci po plavbě: (za příplatek 2.650 Kč/osoba)
Hotel je umístěn přímo na překrásné pláži s bílým pískem, omývané křišťálovou vodou, obklopen tropickou zahradou. Pokoje mají sociální zařízení, klimatizaci, denně doplňovaný minibar, trezor, vysoušeč vlasů, žehličku, kávovar, satelitní televizi a telefon. ALL INCLUSIVE zahrnuje stravování v bufetové restauraci La Habana či v některé ze čtyř specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici 6 barů a snack bar je Guantanamera je otevřený 24 hodin denně. V resortu jsou 2 bazény, wellness centrum s masážemi, jacuzzi, pedikúrou a manikúrou. Ke sportovnímu využití slouží tenisové a basketbalové kurty, fitness centrum, plážový volejbal, stolní hry a další sporty, jako je třeba šnorchlování, windsurfing, kajak nebo katamarán. Přes den a večer probíhají bohaté animační programy včetně diskoték, kurzů potápění, lekcemi salsy, aerobiku a španělštiny. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy, kadeřnictví a obchůdky se suvenýry. Hotel má 24 hodin denně recepci, pokojovou a zdravotnickou službu. Lze si zapůjčit automobil, kolo nebo skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště a delfinárium. Jednou ze specializací hotelu je organizování svatebních obřadů přímo u romantické pláže.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy, Vídně | přílet do Havany, nalodění a nocleh na lodi

2. den

Havana (Kuba) | prohlídka Havany s obědem

3. den

Havana (Kuba) vyplutí vpodvečer | Připlutí: - | Odplutí: 17:00

4. den

na moři

5. den

Montego Bay (Jamajka) | Připlutí: 08:00 | Odplutí: 19:00

6. den

Georgetown, Grand Cayman (Kajmanské ostrovy) | Připlutí: 08:00 | Odplutí: 15:00

7. den

Cozumel (Mexiko) | Připlutí: 10:00 | Odplutí: 18:30

8. den

Havana (Kuba) | Připlutí: 13:30 | Odplutí: - transfer na Varadero, ubytování ve vybraném 4* či 5* hotelu

9. den

pobyt v hotelu s all inclusive

10. den

pobyt v hotelu s all inclusive

11. den

pobyt v hotelu s all inclusive

12. den

pobyt v hotelu s all inclusive, transfer na letiště

13. den

přílet do Prahy | (změny programu a trasy plavby vyhrazené)Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.