Kuba - Kuba ve verzi light

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana
Název ubytování Kuba - Kuba ve verzi light
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 32 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznávací část

Hotely místní kategorie ***
Pokoje: dvoulůžkové s koupelnou a wc, jednoduché a čisté.
Vybavení: bar v hotelu, restaurace, občas bazén.
Strava: polopenze

Pobytová část

Hotely **** dobré úrovně, umístněné max 300 od pláže.
Pokoje: dvoulůžkové (možnost 1 přistýlky), klimatizované, s koupelnou a funkčně zařízené.
Vybavení: v hotelu restaurace a bary, bazén a zahrada.
Strava: All Inclusive
Místní kategorie: ****

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

VízaV případě letů na Kubu je nutné vlastnit turistickou kartu, kterou klienti obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně).

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.ProgramNejen historie revoluce: Zátoka Sviní a koloniální Cienfuegos - kubánské rytmy v ulicích Havany - fenomenální mogoty - chvíle oddechu na karibské pláži - pobyt v největším kubánském letovisku Varadero (All Inclusive)

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti u přepážky Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Varadera letadlem LOT Dreamliner nebo jiným (přímý let). Aktuální časy odletů zkontrolujte na http://r.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem, poté transfer do hotelu v Havaně, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

Den 2
Po snídani prohlídka hlavního města Kuby - Havany, dále Revoluční  náměstí, Muzeum revoluce, Columbův hřbitov, procházka přes staré město - zde najdeme místa spojená s Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos a bar Bodequita del Medio), tržiště a barokní chrám. Poté prohlídka továrny na výrobu rumu Bocoy.Individuální oběd (za příplatek cca 20 CUC). V odpoledních hodinách čas na obhlídku města. Dále projížďka čtvrtěmi Miramar a Cubanacan (před revolucí čtvrť boháčů). Večeře. Večer pro zájemce návštěva revue (příplatek cca 80 EUR).

Den 3
Po snídani odjezd z Havany. Přejezd přes Pinar del Rio, tabákové plantáže do Valle de Vinales – Národního parku s obřími vápencovými monolity Mogotes. Návštěva indiánské jeskyně (objevené v roce 1951) s jeskynními malbami. Oběd za příplatek (cca. 20 CUC). Návrat do hotelu v Havaně na večeři a nocleh. Na zpáteční cestě navštěva farmy s orchidejemi. Ve večerních hodinách zájemcům a za příplatek (cca 35 EUR) doporučujeme návštěvu některého z hudebních klubů, kde si můžete poslechnout hity legendární skupiny Buena Vista Social Club v podání místních hudebníků. (Trasa cca 350 km)

Den 4
Po snídani výlet do Playa Giron a Guama, po cestě návštěva krokodýlí farmy, krátká plavba podél kanálů Zapata Peninsula, individuální oběd (za příplatek cca 20 CUC). Následně přejezd směrem na Cienfuegos, po cestě se zastavíme  na pobřeží Karibského moře, v Zátoce sviní, kde můžeme spatřit slavnou Cueva de los Peces (podvodní jeskyni s miniaturním jezírkem plným barevných tropických rybek. Možnost koupání v moři a jezírku (mějte s sebou plavky a ručník). Večeře a nocleh v hotelu v blízkosti Cienfuegos. (Trasa cca 300 km)

Den 5
Po snídani prohlídka Cienfuegos, program zahrnuje i návštěvu botanické zahrady(považovaná za jednu z nejzajímavějších zahrad Ameriky, díky množství fíkovníků a palem). Projdeme se centrem města, často nazývaným kubánskou "Perlou jihu", který, díky své dobře zachovalé koloniální architektuře je jedním z nejkrásnějších turistických atrakcí ostrova. Prohlédneme si Pueblo Nuevo, Park Jose Marti, katedrálu  Palacio de Valle a Paseo del Prado - nejdelší pěší ulici na Kubě. Odpoledne odjezd do Varadera, ubytování v hotelu 4 * (All Inclusive). (Trasa cca 190 km).

Den 6-7
Pobyt ve Varaderu - čas na odpočinek a opalování. Během dovolené nabízíme fakultativní výlety jako jsou plavby na okolní korálové ostrovy, potápění na nádherném útesu, návštěvu Trinidadu, a další (cena od 60 EUR). Úplný seznam fakultativních výletů nabídne přímo na místě turistický průvodce.

Den 8
Po časné snídani odjezd z hotelu.
- Pro klienty odlétající do Polska - transfer na letiště ve Varadero. Přímý let.
- Pro klienty kteří zůstávají- transfer do vybraného hotelu ve Varadero (možnost transferu z letiště).

Den 9
Přílet do Polska.

Upozornění
Pořadí jednotlivých bodů zájezdů může být změněno nebo zrušeno.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.