Kuba - pobyt a plavba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Jamajka
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 55 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Plavba.

Program zájezdu

1. den PRAHA - HAVANA

Odlet z Prahy na Kubu. Po příletu transfer do hotelu hotelu Barceló Solymar Varadero 4* s All Inclusive.

2. den – 3.den VARADERO (KUBA) 4.den HAVANA (KUBA)

Transfer z Varadera do přístavu, po cestě návštěva Hemingwayova domu a pevnosti El Morro, následné nalodění.

5. den HAVANA (KUBA)

Tento den doporučujeme fakultativní výlet na tabákové plantáže Viňales, kde můžete pozorovat práci místních dělníků a zjistit, jak nejlépe ubalit ten pravé "Habano" výroby, prohlédnout si malbu na di prehistorie (Mural de la Prehistoria) a návštěvit jeskyně Cuevas del Indio s plavbou na podzemní řece. Večer možnost navštívit kabaret Tropicana (fakultativně).

6. den HAVANA (KUBA)

Pěší prohlídka staré Havany s delegátem, případně využití fakultativních výletů lodní společnosti. Netradiční způsob vychutnání ulic Havany nabízí projížďka americkými veterány. Doporučujeme také navštívit světoznámou restauraci Bodeguita del Medio, návštěvu muzea kubánského rumu s ochutnávkou nebo továrny na výrobu doutníků s možností zakoupení výrobků. V podvečer vyplutí z Havany.

7. den

NA MOŘI

8. den MONTEGO BAY (JAMAJKA)

Jamajka láká především nádhernými plážemi, prvotřídním šnorchlováním a potápěním. Můžete se také vydat ke 183 m vysokým vodopádům na řece Dunns, na člunem po řece do vnitrozemské džungle nebo na návštěvu destilerie světoznámého rumu Appelton Estate.

9. den GEORGETOWN (GRAND CAYMAN)

Kolumbus říkal Kajmanským ostrovům "Las Tortugas" – želvy. I když je jich tu stále mnoho, vžilo se později jméno nepřesně označující zde žijící leguány jako krokodýli. Den zde můžete strávit setkáním s delfíny, šnorchlováním s rejnoky, cyklovýletem po ostrově nebo lenošením na Sedmimílové pláži.

10. den COZUMEL (MEXIKO)

Španělští "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Na souši doporučujeme výlet do kdysi mocného mayského města Tulum.

11 den HAVANA (KUBA) – VYLODĚNÍ

Vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

12. den PŘÍLET DO PRAHY

INTINERÁŘ PLAVBY, LOĎ MSC ARMONIA   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.