Kuba pro každého s českým průvodcem - únor 2017

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Trinidad, Varadero, Viňales, Zátoka Sviní
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 58 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Temperamentní HAVANA – tabákové údolí VIÑALES - šnorchlování v okolí PLAYA LARGA - koloniální městečko TRINIDAD – životem pulsující VARADERO

O programu


Program doporučujeme pro lidi, kteří vyžadují česky hovořícího průvodce. Průvodce vám v průběhu cesty přiblíží reálie života a předá spoustu informací. Při pobytu na Varaderu již budete s kubánským prostředím dobře seznámeni, proto přítomnost průvodce již nebudete potřebovat a budete se moci věnovat jen a pouze odpočinku.

Přečtěte si REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ z květnového zájezdu.

Cena


58 480,- Kč za os./ ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje


- Zpáteční letenku Praha – Havana – Praha v optimální knihovací třídě v ceně 22 000 Kč
- Ubytování ve dvojlůžkových pokojích
- v Havaně v soukromí bez stravy
- v Trinidadu v soukromí bez stravy
- na Playa Larga v soukromí bez stravy
- ve Viñales v soukromí bez stravy
- ve Varaderu ve 3* hotelu s All Inclusive
- ​Česky hovořícího průvodce od 2. do 9. dne pobytu
- Transfery autobusem od 3. do 9. dne pobytu, tj. na 7 dní
- Transfery z letiště do hotelu a zpět první a poslední den
- Vízum á 750 Kč

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doporučení
- Kompletní cestovní pojištění

Poznámky k ceně
- Cena je pro skupinu min 10 osob
- Příplatek za jednolůžkový pokoj 7 500 Kč

*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den 17/02 Přílet do Havany

Přílet do Havany, přivítání s asistentem na letišti, transfer taxíkem do místa ubytování, situovaného v samém historickém srdci Havany. Ubytování v soukromí. Program v Havaně dle doporučení.

2. den 18/02 Prohlídka Havany

Ráno na Vás bude v hotelovém lobby čekat česky hovořící průvodce, který Vám bude dělat společnost v následujících dnech. Prohlídka Havany, kde budete moci obdivovat místní památky a dozvíte se mnoho zajímavosti o historii a životě na ostrově. Naobědváte se v jedné z místních restaurací, navštívíte muzeum lihovaru Havana Club a manufakturu na výrobu doutníků. Večer můžete strávit dle našeho doporučení či dle své nálady. Ubytování v soukromí.

3. den 19/02 Přejezd do údolí Viñales

Ráno přejezd do údolí Viñales. Prohlídka tabákového údolí v doprovodu Vašeho průvodce. Další program dle doporučení. Ubytování v soukromí.

4. den 20/02 Pobyt ve Viňales

Pobyt ve Viňales, přejezd na ostrov Cayo Jutías s možností koupání na panenských plážích. Poté návrat zpět do Viňales. Ubytování v soukromí.

5. den 21/02 Přejezd do Zátoky Sviní

Ráno přejezd do slavné Zátoky Sviní. Další možný program dle doporučení. Ubytování v soukromí.

6. den 22/02 Šnorchlování a odpočinek na Playa Larga

Dopoledne se budete věnovat šnorchlování na blízkých plážích a cenotes. Ubytování v soukromí. Další program dle doporučení.

7. den 23/02 Přejezd do městečka Trinidad

Tento den odjezd do koloniálního Trinidadu v doprovodu Vašeho průvodce. Po cestě se zastavíte ve městě Cienfuegos, jež je nazýváno také „Perlou jihu“. Jedná se o město s autentickou kubánskou atmosférou. Krátká procházka po městě, kde se naskýtá možnost k nakoupení malých dárků a občerstvení v typických kubánských barech. Přejezd dále do Trinidadu. Prohlídka tohoto krásného koloniálního města s nádhernými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami. Ubytování v soukromí, abyste měli možnost poznat více kubánskou kulturu a mentalitu. Program dle doporučení.

8. den 24/02 Volný den v Trinidadu

Volný den v Trinidadu, možnost koupání v Karibském moři na pláži Ancón, popř. lze fakultativně zakoupit na místě výlet do národního parku Topes de Collantes, popř. jiného, dle doporučení. Ubytování v soukromí.

9. den 25/02 Přejezd do Varadera za odpočinkem

Odjezd do vyhlášeného letoviska Varadero, rozloučení s Vaším průvodcem, začátek pobytové části zájezdu. Ubytování ve 3*** hotelu Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive, kde si můžete užívat odpočinku na nádherných plážích.

10. den 26/02 – 12. den 28/02 Odpočinek na nádherných plážích Varadera

Během těchto dnů si můžete užívat exotiky a odpočinku. Také si přímo v hotelovém resortu můžete zakoupit fakultativní výlety na různá zajímavá místa ostrova. Ubytování ve 3*** hotelu Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive.

13. den 01/03 Transfer do Havany, odlet do Evropy

Snídaně, v poledních hodinách transfer autobusem na letiště a návrat do Evropy.

14. den 02/03 Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.