Kuba pro Každého

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Trinidad, Viňales
Ubytování Hotel a apartmány
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 42 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Temperamentní HAVANA – koloniální městečko TRINIDAD – šnorchlování v okolí PLAYA LARGA - tabákové údolí VIÑALES – životem pulsující letovisko VARADERO

O programu


Program Kuba pro každého nabízí zajímavý okruh po nejkrásnějších místech a plážích západní a střední Kuby. Během 12 dnů si užijete městské atmosféry Havany a Trinidadu, bělostných panenských pláží, budete mít možnost zjistit, jak se v údolí Viñales pěstuje tabák, a také budete obdivovat překrásné scenérie a koloniální architekturu. Během road tripu budete ubytováni v soukromí, a díky tomu můžete nahlédnout každodenního života Kubánců, a tak se přesvědčit o jejich dobrotě a pozitivnímu přístupu k životu. Program je navržený tak, abyste z Kuby viděli co nejvíce a zároveň si užili odpočinku i na světoznámém Varaderu. Přejezdy mezi destinacemi jsou nenáročné.
Cena


42 500,- Kč za os./ ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje


- Zpáteční letenku Praha – Havana – Praha v optimální knihovací třídě
- Ubytování ve dvojlůžkových pokojích
- 2x v Havaně v soukromí bez stravy
- 2x ve Viňales v soukromí bez stravy
- 1x na Playa Larga v soukromí (bez stravy)

- 2x v Trinidadu v soukromí (bez stravy)


- 3x ve Varaderu ve 3* hotelu s All Inclusive
- Pronájem vozu ekonomické třídy 3. až 8. den pobytu, tj. na 5 dní
- Transfery z letiště do hotelu a zpět první a poslední den
- Vízum 750 Kč/osoba
- Pojištění automobilu

Cena nezahrnuje


- Prohlídku Havany s česky hovořícím průvodcem (55 EUR/skupina)
- Poplatek Drop Off za návrat vozu v jiné lokalitě 20 CUC
- Pohonné hmoty
- Fakultativní služby a doporučení
- Kompletní cestovní pojištění

Poznámky k ceně


- Cena je za osobu pro skupinu 2 osob

*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany

Přílet do Havany, setkání s asistentem na letišti, transfer do místa ubytování. Ubytování v soukromí v centru Havany bez stravy, kde budete mít vše v pěší dostupnosti a zbytek času si můžete užít v krásné Havaně.

2. den Temperamentní Havana

Pobyt v Havaně dle doporučeného programu od naší CK (fakultativně lze domluvit česky hovořícího průvodce na prohlídku Havanou). Ubytování v Havaně v soukromí bez stravy.

3. den Vypůjčení automobilu, přejezd do údolí Viñales

Volný den v Havaně. Ve 14:00 hodin vypůjčení automobilu, přejezd do údolí Viňales, které je tou nejlepší oblastí na světě k pěstování tabáku, navíc nádherná přírodní scenérie navozuje jedinečnou atmosféru. Ubytování ve Viňales v soukromí (bez stravy), program dle doporučení.

4. den Pobyt ve Viňales

Pobyt ve Viňales dle doporučení, procházky po údolí nebo možnost koupání na blízkém ostrůvku Cayo Jutías s panenskými plážemi. Ubytování ve Viňales v soukromí (bez stravy), program dle doporučení.

5. den Přejezd do Zátoky sviní

Ráno odjezd do slavné Zátoky Sviní. Zde doporučujeme věnovat se šnorchlování a odpočinku na pláži. Další možný program dle doporučení naší CK. Ubytování v soukromí bez stravy.

6. den den Přejezd do městečka Trinidad

Přejezd do Trinidadu. Doporučujeme po cestě zastavit se ve městě Cienfuegos, ve městě nazývaném také jako „Perla jihu“ pro svou čistotu a udržovanost. Poté pokračování v cestě do nedalekého Trinidadu, krásného koloniálního města s nádhernými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami. Ubytování v soukromí, abyste měli možnost poznat více Kubánskou kulturu a mentalitu. Program dle doporučení. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

7. den Koloniální městečko Trinidad

Pobyt v koloniálním Trindadu, možnost koupání na karibské pláží Ancón. Na místě doporučujeme zakoupit si exkurzi do Národního parku Topes de Collantes. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

8. den Přejezd do Varadera, vrácení automobilu

Tento den přejezd z Trinidadu do známého letoviska Varadero. Cestou můžete navštívit studentské město Santa Clara s mauzoleem Che Guevary. Ve 14:00 hodin vrácení automobilu v půjčovně ve Varaderu. Ubytování ve 3*** hotelu Villa Tortuga se stravování All Inclusive.

9. den – 10. den Odpočinek na plážích Varadera

Snídaně, odpočinek na krásných plážích letoviska Varadero. Můžete také využít služeb hotelového komplexu. Ubytování ve 3*** hotelu Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive.

11. den Odlet z Kuby do Evropy

Snídaně, tento den transfer taxíkem na letiště a odlet do Evropy.

12. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.