Meliá Buenavista (Cayo Santa María + Havana)

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Ostrov Cayo Santa María
Název ubytování Melía Buenavista
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem za 57 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu:


Zájezd doporučujeme lidem, kteří potřebují klid, načerpat sílu, mají rádi krásné věci a touží po opravdu exotické dovolené. Pobyt na exotickém ostrově Cayo Santa María vám umožní věnovat se pouze sami sobě, budete mít možnost pocítit sílu slunce, moře a poznat okolní panenskou přírodu. Hotelový komplex je zpřístupněn hostům starších 18 let. Výborná lokace ostrova vybízí ke zpestření pobytu krásnými výlety do přírody i za koloniální architekturou. Dvě hodiny vzdálený Trinidad, nejkrásnější město Karibiku chráněné UNESCEM nebo blízké zelené pohoří Escambray, vám nabízí zpestření pobytu na tomto exotickém ostrově.

Cena zájezdu za osobu
Termín/Cena

15.7-24.8.2016

24.8-31.10.2016

1.5.-14.7.2017

1.11-21.12.2016

1.4.-30.4.2017

4.1.-31.3.2017

CENY

Junior suite pokoj /za osobu
60 830 Kč
57 800 Kč
66 970 Kč
66 970 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
7 200 Kč
7 200 Kč
7 200 Kč
7 200 Kč

Výhled na moře /za os.
2 900 Kč
2 900 Kč
2 900 Kč
2 900 Kč

Cena pobytu přes Vánoce je na vyžádání.

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování
- 6 xJunior Suite hotelu Melia Buenavista 5*****, All Inclusive
- 2x ve standardním pokoji 4**** Florida, se snídaní

- Letenka v optimální knihovací třídě
- Jednosměrnou vnitrostátní letenku Havana - Cayo Santa María
- Transfer z ostrova Cayo Satna Maria ne letiště, poslední den
- Transfery z letiště do hotelu a z hotelu zpět na letiště první a poslední den pobytu
- Vízum

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mít každý turista vstupující na Kubu)
- Spropitné


Hotel Melia Buenavista je zcela nový luxusní 5* hotel na kubánském exotickém ostrově Cayo Santa María v Atlantském oceánu. Tento luxusní hotel, přístupný pouze osobám starší 18let, je ideální především pro ty, kteří hledají maximální pohodu, klid a relaxaci. Hotel je výjimečný již svou polohou na výstupku kouzelně pohádkového ostrova. Hotel leží přímo na pláži obklopen třemi zátokami s dalšími panenskými plážemi nabízející jemný písek, křišťálově čistou vodu a svěží tropickou vegetaci.
Hotel je doporučován zejména párům, pro svatby, líbánky a těm kteří hledají dovolenou spojenou s relaxací a Spa.

Luxusní ubytování:
Hotel nabízí celkem 104 Junior suite a Suite, včetně Zaida Villa del Rio. Pokoje se nacházejí v dvoupatrových bungalovech postavených na chůdách, v naprosté harmonii s okolní přírodou. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a nabízí: manželské popř. oddělené postele, telefon, LCD televizi, stropní ventilátor, elektrický kávovar s kávou a čajem, mini bar, elektronický trezor, fén, žehlící prkno a žehličku, koupelové soli, župan a pantofle, plážovou tašku a plážové/bazénové ručníky.

Restaurace a bary:
V hotelu jsou k dispozici 3 restaurace nabízející pestrou a širokou nabídku mezinárodní i místní kuchyně. Dále jsou k dispozici tři bary, ve kterých si můžete vychutnat nejrůznější tropické koktejly nebo zkusit široký výběr mezinárodních či národních drinků.

Volný čas a zábava:
Hotel nabízí tři překrásné pláže s prachově bílím pískem, které poskytují dostatek soukromí a klidu těm, kteří hledají především odpočinek a relaxaci. V hotelovém komplexu jsou dále k dispozici 2 bazény se sladkovodní vodou, s lehátky a slunečníky, plavčíkem a barem. Hotel dále nabízí „Yhi-Spa“ a „Beauty Salon“, ve kterých si můžete vychutnat masáže, manikúru, pedikúru či podobné procedury.

Hotelový program pro zákazníky je zaměřen především na přírodu a objevování krás Punta Madruguilla, populární jsou zejména šnorchlování a výlety do přírody. Klienti si během dne mohou vychutnat i spoustu aktivit jako pilates, aqua-aerobik, jógu, lekce španělštiny nebo si zahrát tenis. Možné je i zapůjčení lodí (pouze bezmotorových např. kajak), základní lekce potápění nebo rybaření.

Program zájezdu

1. den Přílet do exotického města Havana

Po příletu na letiště vás bude čekat asistent, který vás doprovodí k taxíku (minibusu), který Vás odveze do hotelu v samém historickém centru Havany. Ubytování v koloniálním hotelu Florida 4* se snídaní

2. den Pobyt v srdci Havany

Po snídani Vás bude v lobby hotelu čekat průvodce, který se vám bude celý den věnovat, přiblíží vám historii Kuby a ukáže vám čtyři nádherná náměstí, naobědváte se v jedné z restaurací v centru, navštívíte museum lihovaru Havana Club a manufakturu na výrobu doutníků, večer bude ve vaší režii, po případě dle našeho doporučení, ubytování v hotelu Florida 4* se snídaní. Fakultativně doporučujeme sjednat prohlídku Havany s česky hovořícím průvodcem.

3. den Odlet na ostrov Cayo Santa María za odpočinkem

Brzy ráno odjezd autobusem na letiště, přelet na ostrov Cayo Largo, odlet na ostrov Cayo Santa Maria, transfer z letiště do hotelu Melia Buenavista 5*****, All Inclusive.

4. – 8. den Pobyt na bílých plážích Cayo Santa Maria

Pobyt v hotelu All Inclusive na exotickém ostrově, možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu do nedalekého Trinidadu, pohoří Topes de Collantes, exkurzí katamaránem, aj., případě výlety lze fakultativně objednat v naší CK další výlety.

9. den Odlet z exotické Kuby

Snídaně, odjezd autobusem na letiště v Havaně, odlet do Evropy.

10. den Přistání v Evropě

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.