Meliá Península Varadero (Varadero + Havana)

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Varadero
Název ubytování Melia Península Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 55 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


Pobytový zájezd určený k odpočinku. Zároveň spojený s příjemným pobytem v Havaně, abyste poznali více z Kubánské kultury a historie. Hotel vřele doporučujeme rodinám s dětmi. Krásné zázemí právě pro ty nejmenší rodičům umožní odpočinout si a zároveň si užít společnou rodinnou dovolenou.


Exkluzivita zájezdu

česky mluvící průvodce v Havaně pouze pro vás
forma stravování All Inclusive během celého pobytu ve Varaderu​
odpočinek a poznání


Cena zájezdu
Termín/Cena

15.7.-24.8.2016

24.8.-31.10.2016

1.5.-14.7.2016

1.11.-21.12.2016

4.1.-30.4.2017

CENY

Std. pokoj /za osobu
61 360 Kč
55 380 Kč
62 890 Kč
71 580 Kč

Dítě 3-12 let
42 500 Kč
39 500 Kč
42 860 Kč
47 210 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
57 350 Kč
52 240 Kč
58 750 Kč
66 130 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
9 950 Kč
9 250 Kč
9 250 Kč
9 250 Kč

Cena zahrnuje


- Ubytování ve standardních pokojích hotelu Florida 4* a hotelu Península Varadero 5*
- Stravování se snídaní v hotelu Florida, v hotelu Tryp Peninsula 5*, All Inclusive
- Letenka v optimální knihovací třídě
- Vízum
- Služby uvedené v programu zájezdu
- Česky hovořící průvodce druhý den programu

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mýt každý turista vstupující na Kubu)
- Spropitné

Hotel Melia Península Varadero 5*****, All Inclusive


Popis hotelu: Tento luxusní hotelový resort se rozkládá podél pláže Varadero v nádherné hotelové zahradě. Všechny hotelové pokoje se nacházejí ve 20 moderních romantických budovách navržených v koloniálním stylu. Rozlehlá zahrada osazená typicky kubánskou vegetací navozuje tu správnou tropickou atmosféru. Doporučujeme hlavně rodinám s dětmi, protože hotel nabízí širokou škálu doprovodného programu právě pro ty nejmenší.
Popis pokoje: Dvojlůžkové pokoje jsou velmi prostorné (cca 42m2). Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou a vanou, kávovarem, slunečníkem, lenoškou, psacím stolem, terasou nebo balkónem, oddělenou šatní místností, telefonem, klimatizací, televizí, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem, internetovým připojením (za poplatek), CD přehrávačem, žehličkou.
Vybavení hotelu: V hotelu se nachází bazén pro dospělé a dvě brouzdaliště pro děti. U bazénu jsou zajištěny bohaté denní animační programy (beach volejbal, vodní polo, lukostřelba, kuželky, aerobik, ping pong, kurzy tance, karaoke, aj.). Dále hotel nabízí baby klub a mini klub s dětským hřištěm. K dispozici jsou také vodní sporty např., šnorchlování, windsurfing (lekce), vodní lyžování, katamarány, potápěčské kurzy pro začátečníky, kánoe. Součástí hotelu je také fitness centrum, sauna, masáže, multifunkční sportovní zázemí, dva tenisové kurzy, kadeřnictví a salón krásy, informační služby, obchod, služba prádelny (za poplatek), směnárna, auto půjčovna, zdravotní servis 24 hodin.
Stravování v hotelu: Hotelová restaurace Palma Real se zaměřuje na Kreolskou kuchyni, otevřena je ke snídani, obědu a večeři. Pokrmy jsou servírovány stylem bufetu (švédské stoly). Dalšími restauracemi, které doplňují široký výběr gastronomie je italská restaurace La Gondola (otevřená ráno, v poledne a večer) a restaurace La Laguna, která se nachází na hotelové pláži (hostům k dispozici odpoledne a večer). Je zde také možnost povečeřet v restauraci Tocororo, která nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně. K osvěžení jsou k dispozici tři bary, přičemž lobby bar je otevřený 24hodin denně.

Program zájezdu

1. den Přílet do exotického města Havana

Po příletu na letiště vás bude čekat asistent, který vás doprovodí k taxíku (minibusu), který Vás odveze do hotelu v samém historickém centru Havany. Ubytování v koloniálním hotelu Florida 4* se snídaní.

2. den Pobyt v srdci Havany

Po snídani Vás bude v lobby hotelu čekat průvodce, který se vám bude celý den věnovat, přiblíží vám historii Kuby a ukáže vám čtyři nádherná náměstí, naobědváte se v jedné z restaurací v centru, navštívíte museum lihovaru Havana Club a manufakturu na výrobu doutníků, večer bude ve vaší režii, po případě dle našeho doporučení, ubytování v hotelu Florida 4* se snídaní.

3. den Volný den v Havaně pro Vás

Snídaně v ceně, fakultativně lze objednat návštěvu kabaretu Tropicana, nebo Parisien, návštěvu lihovaru Bocoy, návštěvu pevnosti Fortaleza, popř. jiné dle našeho doporučení, ubytování v hotelu Florida 4*.

4. den Z Havany do Varadera za odpočinkem

Po snídani odjezd v dopoledních hodinách do světoznámého letoviska Varadero, ubytování v hotelu Mélia Península Varadero 5*****, All Inclusive.

5. den – 13. den Pobyt na plážích Varadera

Odpočinek na pláži, možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu, případě fakultativně lze objednat v naší CK další výlety.

14. den Návrat z Kuby do Prahy

V poledních hodinách odjezd do Havany na letiště a návrat do Evropy.

15. den Přílet do Prahy, popř. Vídně

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.