Msc Armonia - Kuba a velká karibská plavba - letecky, 31.1.201...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana
Název ubytování Msc Armonia
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 60 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštívená místa: Havana (Kuba) - Montego Bay (Jamajka) - George Town (Kajmanské ostrovy) - Cozumel (Mexiko) - Havana (Kuba) - Belize City (Belize) - Roatan (Honduras) - Costa Maya (Mexiko) - Isla de la Juventud (Kuba)
Specifikace: Poznejte Kubu, dokud je taková, jaká je! Nádherná plavba s dlouhými zastávkami včetně letecké dopravy a služeb českého delegáta, která svým programem rozhodně nezklame ani ty nejnáročnější! Na této unikátní trase si dokonale vychutnáte to nejlepší, co kubánská Havana, divukrásná Jamajka a Kajmanské ostrovy proslulé koupáním s rejnoky nabízejí. Bude se vám líbit i mexický ostrov Cozumel s překrásnými, dlouhými, bílými plážemi. V druhé polovině plavby si vychutnáte vše co poskytnou skvělé ostrovy Isla de la Juventud a honduraský Roatán. A nesmíme zapomenout ani na zastávku Costa Maya na mexickém poloostrově Yucatán s dochovanými mayskými pyramidami. To vše navíc s luxusním zázemím na palubě nově zrekonstruované lodi MSC Armonia, oblíbené pro svou přívětivou rodinnou atmosféru. Český delegát pomůže s vyřizováním formalit během plavby, orientací na lodi a s výběrem vhodných výletů od lodní společnosti či individuálně v destinacích.


Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich aktuální ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je Euro. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění - rozhodně si je přečtěte !!!Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby! Pro vstup na území Kuby je pro občany ČR a SR nutné vízum "Tarjeta Touristica" a platné cestovní pojištění. Povolení pro každý další vstup lze zakoupit na lodi za částku 15 Eur. Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
V ceně je zahrnuta letecká doprava z Vídně.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj z nápojového automatu - jen u samoobslužného bufetu. U snídaní jsou rovněž v ceně rozlévané džusy či ovocné šťávy. Ostatní nápoje jak u bufetového stolování tak restauracích či na barech jdou na vrub vašeho lodního účtu.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

odlet Vídně, přílet do Havany, nalodění a ubytování na lodi

2. den

Havana , loď je v přístavu, volný program Připlutí: - Odplutí: -

3. den

Havana , vyplutí Připlutí: - Odplutí: 10:00

4. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

5. den

Montego Bay Připlutí: 09:00 Odplutí: 20:00

6. den

George Town Připlutí: 09:00 Odplutí: 15:00

7. den

Cozumel Připlutí: 10:00 Odplutí: 18:00

8. den

Havana volný program Připlutí: 15:00 Odplutí: -

9. den

Havana , volný program a večer vyplutí Připlutí: - Odplutí: 23:55

10. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

11. den

Belize City Připlutí: 08:00 Odplutí: 17:00

12. den

Roatán Připlutí: 08:00 Odplutí: 17:00

13. den

Costa Maya Připlutí: 07:00 Odplutí: 14:00

14. den

Isla de la Juventud Připlutí: 09:00 Odplutí: 15:00

15. den

Havana odlet Připlutí: 09:00 Odplutí: -

16. den

příletTip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.