Ostrov Cayo Largo + Havana (casa particular)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Ostrov Cayo Largo
Ubytování Hotel, soukromí
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 36 218 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Temperamentní HAVANA – krásný ostrov CAYO LARGO - opět hlavní město HAVANA

Popis zájezdu


Tento zájezd je určený těm, kteří si chtějí odpočinout na krásných exotických plážích se zázemím kvalitního hotelu a zároveň poznat hlavní město Havanu a něco ze života Kubánců. Vhodný také pro rodiny s dětmi nebo ty, kteří nechtějí po Kubě cestovat a preferují pobyt na jednom místě.


Cena
36 218 Kč dospělá osoba /ve dvojlůžkovém pokoji


Cena zahrnuje
- Ubytování:
- 2 x v Havaně ve 3* nebo 4* hotelu se snídaní (dle volných kapacit)
- 6 x v hotelu 4* Sol Pelícano na ostrově Cayo Largo se stravováním All Inclusive
- Transfery první den z letiště do hotelu v Havaně
- Prohlídka Havany druhý den s česky hovořícím průvodcem (oběd ani vstupy nejsou zahrnuty v ceně)
- Vnitrostátní letenku na Cayo Largo a zpět vč. tax, transfery z/na letiště v Havaně a na Cayo Largo
- Rezervaci ubytování v Havaně poslední dvě noci (hradí se na místě 35CUC/třílůžkový pokoj a noc + 5CUC snídaně na osobu)
- Transfer poslední den z Havany na letiště
- Vízum 750 Kč


Cena nezahrnuje


- Letenku Praha-Havana-Praha
- Ubytování v Havaně poslední dvě noci (hradí se na místě, zajistíme rezervaci)
- Oběd a případné vstupy během prohlídky Havany s průvodcem
- Fakultativní služby, doporučení a dopravu na fakultativní výlety
- Cestovní pojištění (musí mít každý cestující na Kubu)
- Spropitné


Fakultativní služby


- Kompletní pojištění Allianz


Poznámky


- Hotel Sol Pelícano 4**** je v letních měsících uzavřen

*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den Havana

Po příletu na letiště vás bude čekat asistent, který vás doprovodí k taxíku, jež Vás odveze do hotelu v Havaně. Ubytování ve 3*** nebo 4**** hotelu se snídaní (dle volných kapacit).

2. den Procházka po exotické Havaně

Snídaně. Po snídani sraz s česky hovořícím průvodcem v lobby hotelu. Následuje prohlídka města (krásná 4 havanská náměstí), oběd v jedné z restaurací ve staré Havaně, odpoledne návštěva lihovaru Bocoy nebo muzea Lihovaru Havana Club. Oběd ani vstupné nejsou zahrnuty v ceně. Ubytování ve 3*** nebo 4**** hotelu se snídaní. Večer dle doporučení naší CK.

3. den Přelet z Havany na ostrov Cayo Largo

Snídaně. Tento den odjezd autobusem na letiště v Havaně a přelet vnitrostátní linkou na ostrov Cayo Largo. Po příletu na ostrov transfer z letiště do 4**** hotelu Sol Pelícano, stravování formou All Inclusive.

4. den – 8.den Pobyt na bílých plážích Cayo Largo

Pobyt na Cayo Largo, ubytování ve 4**** hotelu Sol Pelícano, All Incluisve. Úzký rovinatý ostrov, s nejkrásnějšími bílými plážemi na světě, leží asi sto km na východ od Isla de la Juventud. Ostrov na délku měří pouhých 20 km, přesto je vyhledávaným místem relaxace pro mnohé evropské a kanadské turisty. Místo působí téměř perfektním dojmem, včetně luxusních hotelů, zařízených ve středomořském stylu. Pro klienty, co touží po ničím nerušené dovolené plné odpočinku a vodních sportů je Cayo Largo ideálním řešením. Mimo oblasti hotelů si ostrov stále zachoval klidný a nedotčený ráz. Je normální nacházet na plážích mořské hvězdice a při šnorchlování potkávat mořské karety, na pláží někdy můžete spatřit i leguány kubánské. Přestože se v budoucnu plánuje širší využití ostrova, doposud nebyl turistickou infrastrukturou příliš zasažen. Možná i proto, že na ostrov létá pouze jedeno charterové letadlo denně, operované státní leteckou společností.

9. den Přelet zpět z Cayo Largo do Havany

Snídaně, tento den opět odjezd na letiště a přelet vnitrostátní linkou zpět do Havany. Z letiště v Havaně transfer do místa ubytování. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu). Zbytek dne volný, program dle našeho doporučení nebo dle Vaší nálady.

10. den Volný den v Havaně

Tento den si můžete užít dle svých představ v exotickém městě Havaně. Program dle Vaší nálady nebo dle doporučení naší CK. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

11. den Poslední den v Havaně, odlet do Evropy

Poslední den v Havaně, možnost návštěvy tržnice, nákup suvenýrů. V závislosti na Vašem odletu Vás vyzvedne taxi a odveze Vás na letiště. Odlet do Evropy.

12. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.