Paradisus Varadero (Varadero)

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Varadero
Název ubytování Paradisus Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem za 76 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu:


Pobytový zájezd určen k odpočinku na Varaderu v hotelu s nejvyšší možnou kvalitou. Krásný hotel Paradisus Varadero se může hrdě chlubit titulem nejluxusnější hotel na Varaderu. Nachází se na nejkrásnější pláži Varadera a obklopuje ho velká zahrada osazená exotickými rostlinami tropického podnebí. Pokud jste nároční na ubytování, musíte pobývat právě v tomto hotelu. Pobyt lze na vyžádání prodloužit.


Cena zájezdu za osobu
Termín/Cena

1.2.-31.3.2017

15.7-24.8.2016

24.8-31.10.2016

1.11-21.12.2016

1.5.-14.7.2016

1.4.-31.4.2017

CENY

Junior suite pokoj /za osobu
92 460 Kč
81 030 Kč
76 550 Kč
81 030 Kč

Dítě 3-12 let
66 950 Kč
61 230 Kč
58 990 Kč
61 230 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
85 700 Kč
75 990 Kč
72 190 Kč
75 990 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč

Výhled na moře /za os.
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč

Cena pobytu přes Vánoce je na vyžádání.

Cena zahrnuje


- 8x ubytování v hotelu Paradisus Varadero 5* se stravování All Inclusive v pokoji junior suite.

- Letenka v optimální knihovací třídě 24 000 Kč

- Vízum

- Transfery z letiště do hotelu a z hotelu zpět na letiště poslední den pobytu

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mít každý turista vstupující na Kubu)

- Spropitné

Hotel Paradisus Varadero Resort & Spa - 5*****, All Inclusive


Popis hotelu: krásný hotel Paradisus Varadero se může hrdě chlubit titulem nejluxusnější hotel na Varaderu. Nachází se na nejkrásnější pláži Varadéra a obklopuje ho velká zahrada osazená exotickými rostlinami tropického podnebí. Pokud jste nároční na ubytování, musíte pobývat právě v tomto hotelu.


Popis pokoje: pokoje hotelového komplexu jsou rozmístněné ve dvoupatrových bungalovech. Dvojlůžkové standardní pokoje jsou velké přibližně 40m2, navrženy s maximálním respektem k přírodě v tropickém stylu, tak aby si hosté připadali doslova jako v ráji. Klienti mají k dispozici plně klimatizované pokoje, s telefonem, kávovarem, minibarem, TV se satelitním přijímačem, župany, vysoušeč vlasů, bidet, plážový slunečník, trezor, žehličku a žehlící prkno, balkón, křesílka.


Vybavení hotelu: pětihvězdičkový hotel poskytuje svým hostům prvotřídní služby, kadeřnictví a salón krásy, praní a žehlení prádla, butik, obchod se suvenýry, na vyžádání přivolání lékaře, půjčovnu motorových skútrů a automobilů, parkování před hotelem, zvláštní servis pro novomanžele, kteří chtějí v hotelu strávit líbánky, aj. V hotelu mají hoste k dispozici obrovský zajímavě řešený bazén k plavání, část bazénu vyhrazena pro vodní sporty a hry, plážový servis poskytuje plážové ručníky u bázénu, ale také na pláži, denní profesionální animační programy, baby klub pro děti od 1 – 4 let, a mini klub pro děti ve věku 5 – 12 let, dále kurzy tance a španělštiny, aerobik, lukostřelbu, mini-bowling, venkovní šachy, pétanque, šipky, beach volejbal, ping pong, multifunkční sportovní zázemí, volejbalové hřiště, kulečník, 3 tenisové kurty, kola. Z vodních sportů můžeme vyjmenovat windsurfing, sportovní plachtění, katamarány, kajaky a kanoe, šnorchlování, vodní kola a vodní polo. Pro začátečníky jsou připravené potápěčské kurzy. Fitness centrum s posilovnou a saunou je samozřejmostí, bahenní zábaly jsou za poplatek.


Stravování: sedm hotelových restaurací a sedm hotelových barů dostatečně spolehlivě požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Nejlepší mezinárodní kuchyni večer nabízí restaurace Ara Buffet Restaurant a Stella di Mare, italská restaurace, Turey International Gurmet Restaurant, Karibská restaurace, Japonská restaurace Sakura vybavena stoly teppanyak a sushi barem a gril restauraci El Chiringuito. Nápojové pohoštění je zajištěno v Cusubi Lobby baru 24 hodin, Areito zábavném baru, u bazénového baru Toa, na pláži v baru Carabo, Cairi snack baru.

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany, přejezd do Varadera

Po příletu na letiště transfer autobusem do Varadera. Ubytování v 5***** hotelu Paradisus Varadero, All Inclusive.

2. den - 8. den Pobyt na plážích Varadera

Odpočinek na pláži, využití hotelových služeb. Možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu, případně fakultativně lze objednat v naší CK další výlety. Ubytování v 5***** hotelu Paradisus Varadero, All Inclusive.

9. den Návrat do Havany, odlet do Evropy

Snídaně, poté návrat transferem do Havany na letiště. Odlet do Evropy.

10 den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.