Perla jihu Cienfuegos + Havana

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Cienfuegos, Havana
Ubytování Hotel, soukromí
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 31 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


Životem pulsující HAVANA – koloniální městečko CIENFUEGOS a TRINIDAD -– návrat do HAVANY


Zájezd doporučujeme lidem, kteří nechtějí v průběhu pobytu tolik cestovat a přesouvat se po ostrově a preferují jedno zázemí, ze kterého podnikají výlety. Poznáte temperamentní Havanu a koloniální města Cienfuegos a Trinidad. Díky vypůjčenému automobilu můžete kdykoli podnikat výlety ze Cienfuegos za koupáním i poznáním. Vhodné i pro seniory nebo rodiny s dětmi. Více o provincii Cienfuegos.

Cena:


31 200 Kč/os./dvojlůžkový pokoj

Cena zahrnuje:- Ubytování:
- 9x ve 3* hotelu Rancho Luna v Cienfuegos se stravováním All Inclusive
- Asistence na letišti po příletu do Havany a transfer do místa ubytování
- Zajištění rezervace ubytování v soukromí v Havaně 1., 2. a poslední den (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu)
- Pronájem automobilu ekonomické třídy 3. - 12. den, tj. 9 dnů
- Pojištění automobilu
- Vízum 750 Kč

Cena nezahrnuje:


- Letenky Praha-Havana-Praha
- Ubytování v soukromí v Havaně 1., 2. a poslední den, zajistíme Vám rezervaci (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu)
- Fakultativní služby, doporučení a dopravu na fakultativní výlety
- Cestovní pojištění (musí mít každý cestující na Kubu)
- Spropitné

Možnosti zlepšení programu – fakultativní služby:


- Kompletní pojištění Allianz

- Česky hovořící průvodce na prohlídku Havanou (55 Eur)


Poznámky k ceně:


- Cena je za osobu pro skupinu tří osob

- Příplatek za jednolůžkový pokoj 3 540 Kč/os.
*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den Havana

Přílet do Havany, na letišti na Vás bude čekat asistent, transfer taxíkem do místa ubytování. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

2. den Temperamentní město Havana

Volný den v Havaně, ve městě, které Vás uchvátí svou přátelskou atmosférou. Fakultativně můžeme doporučit česky hovořícího průvodce na prohlídku Havanou. Program dle doporučení naší CK. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně na osobu).

3. den Pronájem automobilu, přejezd do koloniálního Cienfuegos

Odpoledne v 15:00 hodin vypůjčení automobilu v půjčovně v Havaně. Odjezd na jižní karibskou stranu ostrova do koloniálního městečka Cienfuegos, které je nazýváno také jako „Perla jihu“. Zde si užijete krásné městečko, typické kubánské bary, ale také pláž. Ubytování ve 3*** hotelu Rancho Luna se stravováním All Inclusive.

4. den – 11. den Odpočinek na pláži v Cienfuegos

Snídaně, volné dny ve městě Cienfuegos, které můžete strávit odpočinkem na pláží. V tyto dny budete mít také k dispozici automobil, máte v této lokalitě tedy další možnosti na výlety do okolí: Určitě doporučujeme navštívit nedaleké koloniální městečko Trinidad s nezapomenutelnou atmosférou a tancem na ulicích. Na místě také doporučujeme zakoupit si exkurzi do Národního parku Topes de Collantes. Výlet do oblasti Playa Larga, Playa Girón (šnorchlování, krokodýlí farma, indiánský skanzen). Nedaleko Cienfuegos možnost návštěvy botanické zahrady. Vedle hotelu možnost návštěvy delfinária. Ubytování ve 3*** hotelu Rancho Luna se stravováním All Inclusive.

12. den Návrat do Havany, vrácení automobilu

Snídaně, odjezd zpět do Havany. Cestu si naplánujte tak, abyste nejpozději v 15:00 hodin odevzdali automobil opět v půjčovně v Havaně. Volno v Havaně, program dle našeho doporučení. Ubytování v Havaně opět v soukromí (hradí se na místě 35 CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně na osobu).

13. den Poslední den v Havaně, odlet do Evropy

Poslední den v Havaně, možnost nákupu suvenýrů a dárků. Včasný odjezd na letiště v Havaně (ve Vaší režii), odlet do Evropy.

14. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.