Pláže na Varaderu (Villa Tortuga ) + Havana

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana, Varadero
Název ubytování Villa Tortuga
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 45 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu


Během tohoto kombinovaného zájezdu si užijete kvalitního odpočinku v exotické destinaci Varadero a zároveň poznáte úchvatnou atmosféru hlavního města Havany, kde se dozvíte zajímavosti o kubánské kultuře a historii. První dva dny pobytu budete ubytování v Havaně v soukromí tak, abyste poznali blíže kubánskou mentalitu. Následně si užijete odpočinku ve vyhlášeném exotickém letovisku Varadero, jehož nádherné bělostné pláže vás uchvátí. K pobytu jsme pro vás vybrali komfortní 3* hotel Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive, jež nabízí lepší a kvalitnější služby v porovnání s ostatními na polostrově Varadero. Z Varadera můžete vyrazit prostřednictvím fakultativních výletů do různých zajímavých zákoutí Kuby. Pobyt lze zkrátit či prodloužit dle vašich preferencí.

Popis hotelu Villa Tortuga 3***


Poloha: Hotel Villa Tortuga se nachází v klidné části Varadera, vzdáleném přibližně 2 km od centra. Jedná se o pěkně zařízený hotel nabízející potřebné zázemí k prožití poklidné dovolené. V porovnání s jinými hotelu stejné kategorie Villa Torguga nabízí lepší služby a příjemný personál. Hotel se nachází na krásné pláži s bílým pískem a moře má nádhernou tyrkysově modrou vodou. Předností hotelu je i tropická svěží zelená udržovaná zahrada, ve které je hotel situován.V rámci all inlcusive stravovacího programu se konají také piniky na právě v této zahradě. Klienti si mohou užít poklidnou dovolenou na pláži nebo spojit svůj pobyt s poznáváním Kuby.

Vybavení: Standardní pokoje jsou klimatizovány, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout/WC) a jsou vybaveny telefonem (volání zpoplatněno), TV a trezorem, dvěma bary a bazénem. Hotel dále nabízí možnost využití fitness, baby klubu (0-4 roky) a mini klubu (4-12 let), herny s kulečníkem a stolním tenisem, nemotorizované vodní sporty vč. kajaků, windsurfingu, vodních kol nebo šnorchlování, dále potom plážový volejbal, aerobik, potápění, pronájem aut, možnost objednání výletů nebo třeba lekce tance salsy. Hotel má v případě potřeby k dispozici služby lékaře. Některé služby jsou za poplatek.

Stravování: Součástí hotelu jsou bufetová a á la carte restaurace a grill bar. All Inclusive balíček zahrnuje snídaně formou bufetu, občerstvení, obědy, večeře, stravování á la carte (nutná rezervace) a národní a mezinárodní non-premium alkoholické a nealkoholické nápoje.
Cena zájezduTermín/Cena

1.11.-21.12. 2016

3.1.-30.4.2017

16.7.-24.8.2016

1.5.-15.7. 2016

25.8.- 31.10.2016

CENY

Std. pokoj /za osobu
47 200 Kč
45 190 Kč

Dítě 3-12 let
35 880 Kč
34 870 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
45 480 Kč
43 780 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
4 900 Kč
4 900 Kč

Cena zahrnuje


- Ubytování v Havaně v soukromí (bez stravy) první dva dny

- Ubytování ve 3* hotelu (All Inclusive) ve Varaderu, dle popisu programu zájezdu
- Transfery z/na letiště v Havaně
​- Transfer z Havany do Varadera
- Zpáteční letenku Praha- Havana vč. letištních tax, v optimální knihovací třídě 23 000 Kč
- Vízum

Cena nezahrnuje


- Cestovní pojištění, které musí mít každý turista vstupující na Kubu, naše CK může zajistit kompletní cestovní pojištění
- Fakultativní služby uvedené v programu a doporučení
- Spropitné


Fakultativní služby


- Prohlídka města Havany s česky hovořícím průvodcem dle programu (1 540 Kč/os.)


- Kompletní cestovní pojištění Allianz

Program zájezdu

1. den Přílet do temperamentní Havany

Po příletu na letiště vás bude čekat asistent, poté transfer do hotelu v Havaně. Ubytování v soukromí.

2. den Volný den v Havaně, procházka po exotické Havaně

Den ve Vaší režii nebo dle doporučení naší CK. Fakultativně lze zakoupit prohlídku Havany s česky hovořícím průvodcem, se kterým navštívíte krásná 4 havanská náměstí, vychutnáte si oběd v jedné z restaurací ve staré Havaně, odpoledne navštívíte lihovar Bocoy nebo muzeum Lihovaru Havana Club. Oběd ani vstupné nejsou zahrnuty v ceně. Ubytování v soukromí.

3. den Přejezd do Varadera za odpočinkem

Ráno odjezd autobusem do vyhlášeného letoviska Varadero, kde si můžete užívat odpočinku na nádherných plážích. Ubytování ve 3* hotelu Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive. Hotel Villa Tortuga je nově zrekonstruovaný hotel, který nabízí potřebné zázemí k poklidné dovolené. V porovnání s jinými hotely stejné kategorie Villa Tortuga nabízí lepší služby a příjemný personál. Předností hotelu je i tropická svěží zelená udržovaná zahrada, ve které je hotel situován. Hotel se nachází v klidné části Varadera (asi 2 km od centra) přímo na pláži s nádherným bílým pískem a tyrkysově modrým mořem.

4. – 8. den Odpočinek na nádherných plážích Varadera

Během těchto dnů si můžete užívat exotiky a odpočinku. Také si přímo v hotelovém resortu můžete zakoupit fakultativní výlety na různá zajímavá místa ostrova. Ubytování v 3* hotelu Villa Tortuga s formou stravování All Inclusive.

9. den Návrat do Havany, odlet do Evropy

Snídaně, poté odjezd na letiště do Havany a odlet do Evropy.

10. den Přílet do Prahy, popř. Vídně

Konec programuTip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.