Pobyt na plážích Varadera, ALL Inclusive

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Meliá Las Antillas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 56 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu


Zájezd doporučujeme těm, kteří mají rádi pěkné ubytování a zároveň si chtějí užít společenského života letoviska. Pobyt na světově proslulém Varaderu vám zaručí úžasné koupání a zábavu v režii animačních programů hotelu. Večer si budete moci užít zábavu, kterou nabízí letovisko a navštívit jednu z místních diskoték nebo salsoték. Hotelový komplex je zpřístupněn hostům starším 16 let, doporučujeme ho tedy lidem, kteří si chtějí vychutnat dovolenou bez dětí. Nabízí prostorné ubytování v pěkných pokojích typu Junior Suite, vyhovuje tedy i náročnějším klientům, přestože spadá do kategorie čtyř hvězdičkových hotelů. Množství fakultativních výletů, které si můžete zakoupit u nás v CK nebo přímo v hotelu, vám může pobyt zpestřit.
Cena zájezdu za osobu




Termín/Cena

15.7-24.8.2016

24.8-31.10.2016

1.5.-14.7.2016

1.11-21.12.2016

1.4.-30.4.2017

4.1.-31.3.2017

CENY

Junior suite pokoj /za osobu
62 720 Kč
56 680 Kč
56 680 Kč
62 720 Kč

PŘÍPLATKY

Jednolůžkový pokoj/za os.
8 240 Kč
8 240 Kč
8 240 Kč
8 240 Kč

Výhled na moře /za os.
nenabízí se
Cena pobytu přes Vánoce a křížení termínů na vyžádání.

Cena zahrnuje


- Ubytování v pokoji Junior Suite hotelu Melia Las Antillas 4****, All Inclusive
- Stravování v hotelu Meliá Las Antillas 4**** formou All Inclusive
- Letenka v optimální knihovací třídě
- Vízum
- Transfery z letiště do hotelu a z hotelu zpět na letiště poslední den pobytu

Cena nezahrnuje


- Fakultativní služby a doprava na fakultativní služby a zpět
- Cestovní pojištění (musí mít každý turista vstupující na Kubu)
- Spropitné

Hotel Melía Antillas All Inclusive - 4**** Plus


Tento velmi příjemný hotelový resort se nachází na slavné pláži ve Varaderu. Pláže s bílým pískem a tyrkysově modrá voda navozují dokonalou odpočinkovou atmosféru. Pro ty, kteří mají rádi aktivnější typ dovolené, se nabízejí různé druhy vodních i klasických sportů. Krásné parky, zahrady a jezera v okolí hotelu jsou potěšením pro nejedno oko. Hotel je přístupný pouze osobám starší 16 let. Hotel zaujme klienty, kteří preferují prostorné nastandardní pokoje, protože hotel disponuje 350 hotelovými pokoji typu Junior Suite s krásným výhledem na moře či do zahrady.
Poloha: Hotel se nachází přímo na pláži ve Varaderu situovaném v severní části ostrova přibližně 2 hodiny autem od hlavního města Havany.
Vybavení pokoje Junior Suite: prostorný hotelový pokoj je klimatizovaný a disponuje satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem a také rychlovarnou konvicí. Každý pokoj má svůj balkón či terasu.

Vybavení hotelu: V hotelovém komplexu se nacházejí dva bazény, bary a restaurace, dva tenisové kurty, tělocvična a salon krásy. Lékařská asistence je dostupná 24 hodin denně. Co se týče aktivit, je možné vyrazit si na výlet katamaránem, vypůjčit si vybavení na windsurfing, šnorchlování či potápění. Hotel také organizuje denní i večerní zábavní programy.

Stravování: V rámci stravování All Inclusive můžete zavítat do všech restaurací a barů, jimiž hotel disponuje. V bufetové restauraci Los Tainos se podávají snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. V restauraci El Romántico se servírují pokrmy á la carte. Restaurace Don Peperone nabízí skvělou středomořskou kuchyni. Při koupání v bazénu se můžete občerstvit ve snack a grill baru El Conuco a luxusní restaurace Las Antillas nabízí nejen výtečné pokrmy, ale také skvělý výhled na moře, zahrady i jezera.

Poznámka: Hotel není zpřístupněn pro děti do 16 let a hotel neposkytuje přistýlku.

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany, přejezd do Varadera

Po příletu na letiště transfer autobusem do hotelu ve Varaderu. Ubytování ve 4**** Meliá Las Antillas, All Inclusive.

2. den - 8. den Pobyt na plážích Varadera

Odpočinek na pláži, využití hotelových služeb. Možnost zakoupení fakultativních výletů přímo v hotelu, případně fakultativně lze objednat v naší CK další výlety. Ubytování ve 4**** hotelu Meliá Las Antillas, stravování formou All Inclusive.

9. den Návrat do Havany, odlet do Evropy

Snídaně, poté návrat transferem do Havany na letiště. Odlet do Evropy.

10. den Přílet do Prahy, popř. Vídně

Konec programu



Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.