Pullman Cayo Coco

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba
Název ubytování Pullman Cayo Coco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 54 176 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Pullman Cayo Coco byl otevřen v prosinci 2015, hotelový komplex se skládá se z několika 2-patrových bungalovů umístěných mezi mangrovové laguny a oceán. V oblasti Cayo Coco a Cayo Guillermo jezdí turistický autobus, kterým můžete volně procestovat ostrovy (jednodenní jízdenka stojí cca 6 CUC). Letiště v Cayo Coco je vzdáleno cca 13 km.

Pláž
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu Pullman Cayo Coco (přístup přes dřevěné mosty), šířka pláže závisí na přílivu a odlivu. Na pláži lehátka zdarma. Hotel poskytuje plážové osušky.

Vybavení
Recepce, lobby, 5 restaurací (včetně bufetu a 4 a la carte), 7 barů, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 4 bazény (z toho 1 pro děti, bazény se sladkou vodou), jacuzzi, miniklub, dětské hřiště, chůva pro děti (za poplatek), butik, konferenční místnosti, čistírna (za poplatek), směnárna, půjčovna kol (za poplatek). Hotel disponuje zařízením pro handicapované hosty.

Pokoje
Hotel Pullman Cayo Coco nabízí 566 pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou komfortní, moderní, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušečem vlasů), s trezorem (zdarma), satelitním TV, telefonem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy (doplňovány za příplatek), minibarem (voda, pivo, nealkoholické nápoje doplňovány denně), žehličkou a žehlicím prknem, balkónem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka do 2 let zdarma. Hotel disponuje pokoji pro handicapované hosty.
Typ pokoje - Deluxe (cca 39 m²) - až pro 4 osoby (2+2) (přístýlka formou rokzládací pohovky), pokoje s výhledem do zahrady. Možný příplatek za pokoje s výhledem směrem na lagunu nebo na oceán.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávají po celý den.

Sport a zábava
Denní a večerní zábava pro děti i dospělé. Zdarma: aerobik, tai chi, jóga, posilovna, tenisové kurty, dětské hřiště, multisportovní hřiště, ping pong, šnorchlování na pláži. Procedury pro obličej a tělo v hotelovém Spa navíc.

Internet
Bezdrátový internet Wi-Fi v hotelu za poplatek cca 3 CUC / hodina.

Místní kategorie
*****

Jiné
www.pullmanhotels.com

Náš názor
Nejnovější hotel v okolí Cayo Coco s příjemně zařízenými a komfortními pokoji. Navíc z hotelového lobby je nejkrásnější výhled.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: charterový let PLL LOT (přímý let) na Kubu, letištní poplatky, turistickou kartu, ubytování ve vybraném hotelu (14 nocí), stravu dle popisu vybraného hotelu, transfery letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa (ve verzi standard: úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel),
služby polsky mluvícího delegáta na Kubě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavení na letišti ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety a další osobní výdaje.JinéObecné informace

Cestovní pas a vízum
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. Turista také musí při vstupu do země předložit zpáteční letenku (nebo letenku do jiné destinace).

Turistická karta
Obyvatelé ČR cestující na Kubu jsou povinni mít tzv. turistickou kartu (Tarjeta de Turista). Naši klienti tuto kartu obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně zájezdu).

Měna
Oficiální měnou je na Kubě kubánské peso = 100 centavos. Všechny platby v obchodech a restauracích se provádí v peso konvertibilním (CUC). EUR lze na CUC vyměnit ve směnárnách nebo na některých hotelových recepcích (při výměně USD na CUC jsou účtovány vysoké poplatky). Na Kubě jsou akceptovány platební karty typu Visa i Mastercard, za předpokladu, že fungují terminály. Je velmi důležité, aby to nebyla platební karta vydaná americkou bankou (nebo bankou s americkým kapitálem).

Orientační ceny
Káva cca 1-2 EUR, cigarety cca 2 EUR, nápoje perlivé do 2 EUR, pivo cca 2-2,5 EUR, oběd v restauraci od 10 EUR.

Očkování
Očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu, choleře a tetanu.

Spropitné
Není povinné, ale očekává se (prosíme, pamatujte na to, že Kubánci vydělávají kolem 10-15 EUR měsíčně). Je vhodné mít s sebou také malé dárky (průpisky, zapalovače, atd.).

Čas
Na Kubě je časový posun - 6 hod. oproti ČR

Elektřina
Americký systém 110 V, ale v hotelech je často používaný systém 220 V. V některých hotelech je zapotřebí tzv. adaptér, není možné jej zakoupit na místě.

Internet
Pamatujte, že internet není všude dostupný (zvláště během poznávacích zájezdů). Ve většině hotelů ve Varaderu je internet dostupný, nicméně kvalita připojení se značně liší od evropských standardů.

Otevírací doba
Na Kubě nejsou obchody v pravém slova smyslu, ale jsou zde místa, kde je možné nakoupit zboží za konvertibilní pesos (CUC). Tato místa jsou obvykle otevřena až do pozdních hodin. Na Kubě není siesta.

Odlety
Odlety z Varšavy. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád zkontrolujte na http://r.pl/rozklady. 

Let
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě je občerstvení za poplatek ve Sky baru. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně alkoholických a nealkoholických nápojů a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti u stanoviště Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Cayo Coco letadlem LOT-U typu Dreamliner nebo podobným (přímý let). Aktuální letový řád zkontrolujte na r.pl/rozklady. Po příletu následuje pasová kontrola, setkání s delegátem a transfer do vybraného hotelu v Cayo Coco nebo Cayo Guiollermo.

Den 2 - 13
Pobyt v Cayo Coco nebo Cayo Guillermo. Možnost využití fakultativních výletů - celkovou nabídku výletů Vám poskytne delegát v místě pobytu.

Den 14
Po snídani check-out z hotelu. Transfer na letiště v Cayo Coco. Odlet do Polska - přímý let charterovým letounem LOT-U. Přílet do Varšavy.Výlety v okolíHavana
Celodenní výlet do hlavního města Kuby. Přelet do Havany a prohlídka města, jehož neopakovatelná atmosféra zůstane po dlouhou dobu v živé paměti. V programu mimo jiné: Stará Havana, Kapitol, náměstí Revoluce. Chvilka volného času k nezávislému prozkoumávání města, návštěva Muzea rumu spojená s ochutnávkou a na závěr projížďka městem starými vozy. Pozdě odpoledne přelet do Cayo Coco.

Koloniální Trinidad
Celodenní výlet do jednoho z nejkrásnějších měst Kuby. Přejezd Valle de los Ingenios (Údolím cukrovarů), které bylo kdysi svědectvím moci „cukrové“ Kuby. V Trinidadu se projdeme dlážděnými uličkami, navštívíme dům keramiky a hlavní náměstí. Volný čas na oběd (za příplatek).

Morón a Ciego de Ávila
Celodenní výlet do typických kubánských měst. Prohlídku začneme plavbou motorovou lodí bludištěm mangrovových řek, které tvoří typickou krajinu tohoto regionu. V Ciego de Ávila procházka a návštěva typického kubánského domu. V Morónu prohlídka města na koních nebo vozidly typu buggy. Naskytne se i příležitost poslouchat kubánskou hudbu v podání místní skupiny. Na závěr výletu návštěva krokodýlí farmy.

Plavba katamaránem po Královských zahradách
Výlet katamaránem po tyrkysových vodách a mezi ostrůvky, které tvoří nádhernou scenérii souostroví Jardines del Rey. Možnost potápění a šnorchlování na korálovém útesu, návštěva panenské pláže Cayo Media Luna a přestávka na karibský oběd s plodů moře. Open bar je během oběda zahrnut v ceně.

Sladká chuť Kuby
Návštěva kubánské plantáže cukrové třtiny nedaleko městečka Tamarindo, následně návštěva Muzea cukru s parní lokomotivou z roku 1927 sloužící k převážení cukrové třtiny. Na závěr prohlídky oběd v malé restauraci „Ranchon Palma“ nacházející se uprostřed kubánských královských palem.

Fiesta v Cave Wild
Noc v jeskyni Jabali a tanec v lůně přírody. Ponořte se do kubánských rytmů a protančete téměř celou noc!


MÍSTNÍ ATRAKCE

Bariérový útes v Královských zahradách
Zdejší korálový útes je považován za jeden z nejkrásnějších v Karibiku - je dostupný již asi 1 km od břehů souostroví. Láká nepřeberným množstvím podvodní flory a fauny nejen začátečníky, ale také zkušené potápěče.

Playa Pilar - Cayo Guillermo
I když není největší pláží v oblasti, je Playa Pilar považována za jednu z nejkrásnějších nejen na Kubě, ale i v celém Karibiku. Zátoková, s dlouhým a pozvolným sestupem do vody je ideální pro rodiny s dětmi a pro milovníky plavání s maskou a trubkou. Přístupu na Playa Pilar brání jedny z nejvyšších písečných dun v této oblasti světa.

Cayo Coco - chráněný ostrov
Cayo Coco je chráněnou oblastí, na které jsou největší kolonie růžových plameňáků na světě. Nechybí také pelikáni a ibisy bílé (coco) - po nichž je ostrov pojmenován.

Hráz
17kilometrová cesta protínající záliv de Perros a spojující hlavní ostrov s Cayo Coco. Je to svérázný zázrak kubánské techniky. Cesta byla vytvořena během 16 měsíců a k její výstavbě byly použity 3 miliony m3 kamenů a skal.

Florencie a jeskyně Boqueron
Malé městečko ležící mezi kopci a umělými jezery. Nedaleko něho se nachází jeskyně Boqueron plné stalagmitů a stalaktitů. Na místě možnost projížďky na koni a ochutnávka kubánských specialit.

Delfinárium - Cayo Guillermo
Možnost plavání s těmito sympatickými savci v mangrovovém zálivu. V delfináriu nejsou žádné ukázky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.