Relax na Cayo Largo a koloniální Kuba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Ostrov Cayo Largo
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 61 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu


Během tohoto zájezdu si budete vychutnávat absolutní pohodu, klid a relaxaci na bělostných plážích ostrova Cayo Largo. Pro ty, kteří chtějí odpočinek spojit i s jinými aktivitami, se nabízí možnosti fakultativních výletů. Po odpočinku Vás čeká výlet za tabákem do Viñales a za historií Kuby - navštívíte města s krásnou koloniální architekturou: Havanu, Trinidad a Cienfuegos.
Cena zájezdu

61 450 Kč / os. ve dvoulůžkovém pokoji


Cena zahrnuje

- ubytování uvedené v programu
- strava uvedená v programu
- letenky Havana – Praha – Havana v optimální knihovací třídě
- transfer z letiště v Havaně do hotelu první den
- vnitrostátní letenku vč. transferů Havana – Cayo Largo - Havana
- pronájem vozu ekonomické třídy dle programu
- pojištění automobilu
- vízum 750 Kč/osoba


Cena nezahrnuje

- ubytování v soukromí v Havaně 9.,10. a 14. den (hradí se na místě 35CUC/dvoulůžkový pokoj/noc + 5CUC snídaně/osoba) – zajistíme rezervaci
- fakultativní služby, doporučení a dopravu na fakultativní výlety
- cestovní pojištění, lze sjednat u naší CK výhodné kompletní pojištění vč. storna zájezdu


Poznámky k ceně

Cena je za osobu pro skupinu dvou osob


Možnosti zlepšení programu

Fakultativní výlety na Cayo Largo:
- šnorchlování u korálových útesů ostrova Cayo Largo,
- celodenní exkurze katamaránem na přilehlé ostrůvky.

*fotogalerie*

Program zájezdu

1. den Havana

Přílet do Havany, na letišti na Vás bude čekat asistent Manolito, transfer taxíkem do místa ubytování. Ubytování v Havaně ve 3*** hotelu Tejadillo (popř. jiném stejné kategorie) se snídaní.

2. den Přelet na exotický ostrov Cayo Largo

Snídaně, tento den odjezd kolektivním transferem na letiště, odlet na exotický ostrov Cayo Largo. Ubytování ve 4**** hotelu Sol Cayo Largo, forma stravování All Inclusive.

3. - 8. den Pobyt na exotickém ostrově Cayo Largo

Pobyt na bílých plážích Cayo Largo: pobyt na Cayo Largo, ubytování ve 4**** hotelu Sol Cayo Largo, All Inclusive. Úzký rovinatý ostrov, s nejkrásnějšími bílými plážemi na světě, leží asi sto km na východ od Isla de la Juventud. Ostrov na délku měří pouhých 20 km a je vyhledávaným místem relaxace pro gurmány relaxace a klidu. Místo působí téměř perfektním dojmem, včetně hotelů, zařízených v koloniálním stylu. Pro klienty, co touží po ničím nerušené dovolené plné odpočinku a vodních sportů je Cayo Largo ideálním řešením. Mimo oblasti hotelů si ostrov stále zachoval klidný a nedotčený ráz. Je normální nacházet na plážích mořské hvězdice a při šnorchlování potkávat mořské karety, na pláži někdy můžete spatřit i Leguány Kubánské. Přestože se v budoucnu plánuje širší využití ostrova, doposud nebyl turistickou infrastrukturou příliš zasažen. Možná i proto, že na ostrov létá pouze jedeno charterové letadlo. Pobyt na ostrově lze zpestřit fakultativním dokoupením celodenního výletu – plavbou na katamaránu na ostrov leguánů, spojený s obědem a šnorchlování na blízkých korálových útesech, aj. Fakultativní výlety lze zakoupit v hotelu na místě. Od naší CK dostanete před odletem doporučení, jaké jiné lokality na pláži navštívit. Během těchto dnů si můžete vychutnávat absolutní pohodu, klid a relaxaci na bělostných plážích. Pro ty, kteří chtějí odpočinek spojit i s jinými aktivitami, se nabízí možnosti fakultativních výletů.

9. den Návrat do Havany

Snídaně. Tento den přejezd kolektivním transferem na letiště a odlet zpět do Havany. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35 CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně na osobu). Program dle našeho doporučení.

10. den Vypůjčení automobilu, přejezd do tabákového údolí Viñales

Ráno v 09:00 h vypůjčení auta v Havaně. Přejezd do údolí Viñales, které je nejlepší oblastí na světě k pěstování tabáku, navíc nádherná přírodní scenérie navozuje jedinečnou atmosféru. Návrat do Havany. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35 CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně na osobu). Program dle našeho doporučení.

11. den Přejezd přes Cienfuegos do Trinidadu

Ráno přejezd na jižní, karibskou stranu kubánského ostrova do Trinidadu – koloniálního města s krásnými domy, kamennou dlažbou a červenými střechami. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy). Program dle doporučení v Unescem chráněném městě a jeho okolí.

12. den Koloniální městečko Trinidad

Volný den ve městě Trinidad nebo na pláži Ancón a koupání v karibském moři. Na místě doporučujeme zakoupit exkurzi do Národního parku Topes de Collantes. Ubytování v Trinidadu v soukromí (bez stravy).

13. den Přejezd do městečka Cienfuegos

Přejezd do nedalekého koloniálního městečka Cienfuegos, města nazývaném také „perlou jihu“. Program dle našeho doporučení. Ubytování v soukromí (bez stravy).

14. den Návrat do Havany

Ráno odjezd zpět do Havany, cestou se můžete zastavit (alespoň na oběd) ve městě Santa Clara. Ubytování v Havaně v soukromí (hradí se na místě 35 CUC/dvojlůžkový pokoj/noc + 5 CUC snídaně na osobu). Program dle našeho doporučení.

15. den Odlet do Evropy

Ráno v 09:00 hodin vrácení automobilu v autopůjčovně v centru Havany. Odjezd na letiště ve vlastní režii dle času Vašeho odletu. Odlet do Evropy.

16. den Přílet do Prahy

Konec programu.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.