Relax na Cayo Largo + Havana

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Ostrov Cayo Largo
Název ubytování Sol Cayo Largo
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 63 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

JAKÝKOLIV JINÝ TERMÍN NA VYŽÁDÁNÍ

Popis zájezdu


poznávací + pobytový
Zájezd doporučujeme lidem, kteří si chtějí odpočinout na nejkrásnějších plážích světa a zájezd si zpestřit pobytem v Havaně. Vybrané ubytování umožńuje návštěvníkům být v bezprostření blízkosti toho nej a péče průvodce v Havaně zaručuje komfort celého pobytu. Hotel nabízí nejlepší služby na ostrově.

Reference k zájezdu naleznete zde.

Popis hotelu Sol Cayo Largo 4****


Pokoje: terasa/balkón, vysoušeč vlasů, klimatizace, satelit TV, telefon, mini-lednice, slunečník, trezor, magnetická karta, žehlička a žehlící prkno, ventilátor.
Vybavení hotelu: směnárna, transfer do přístavu a na další pláže zdarma, půjčovna automobilů, obchod se suvenýry, kadeřník a salon krásy, prádelna, lékařská asistence, parkoviště, akceptují karty VISA, JCV a MaterCard, které nejsou vystaveny v severoamerických bankách, bazén s odděleným dětským brouzdalištěm, lázně, sauna, whirpool, pára a masáže, multifunkční sportovní kurt, společenská místnost k večerní zábavě.
Zábava: denní aktivity (badminton, mini.basketball, aguafitness, yoga, stolní hry, kola, ekologické denní výlety, kurzy potápění pro začátečníky, knihovna a půjčovna CD, atd.), Cuban Club (výtvarná činnost, lekce španělštiny, lekce míchání koktejlů a lekce vaření, lekce tance, atd.), centrum vodních sportů (pouze nemotorizované sporty), potápěčská škola v blízkosti.
Stravování: restaurace Las Dunas - mezinárodní kuchyně - bufet, restaurace Las Trinas - mezinárodní kuchyně - A la Carte, plážová restaurace Ranchón Lindarena - karibská kuchyně - A la Carte, Snack bar Sol Azul - rychlé občerstvení u bazénu, El Cayito lobby bar otevřený 24 hodiny denně nabízí také malé občerstvení v nočních hodinách, Chirinquito de Playa - koktejlový bar na pláži.

*fotogalerie*

Cena zájezduTermín/Cena

24.8.-31.10.2016

1.5.-14.7.2016

1.11.-21.12.2016

1.4.-30.4.2017

3.1.-31.1.2017

15.7.-24.8.2016

1.2.-31.3.2017

CENY

Std. pokoj /za osobu
63 280 Kč
65 100 Kč
65 100 Kč
65 100 Kč

Dítě 3-12 let
50 100 Kč
51 200 Kč
51 200 Kč
51 200 Kč

Přistýlka=3.os na pokoji
60 100 Kč
61 600 Kč
61 600 Kč
61 600 Kč

PŘÍPLATKY

Výhled na moře
6 860 Kč
6 860 Kč
6 860 Kč
6 860 Kč

Jednolůžkový pokoj/za os.
13 200 Kč
13 200 Kč
13 200 Kč
13 200 Kč

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování ve 4* hotelech dle popisu programu zájezdu nebo v hotelech stejné kategorie
- Transfery z/na letiště v Havaně
- Zpáteční letenku Praha- Havana vč. letištních tax, v optimální knihovací třídě 21 000 Kč
- Zpáteční letenku na Cayo Largo vč. tax, transfery z/na letiště v Havaně a na Cayo Largo
- Prohlídku města s česky hovořícím průvodcem dle programu
- Vízum

Cena nezahrnuje


- Cestovní pojištění (musí mýt každý turista vstupující na Kubu, naše CK může zajistit kompletní cestovní pojištění)
- Fakultativní služby uvedené v programu a doporučení
- Spropitné

Poznámky k programu a ceně


- Cena programu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě
- Jestliže nebude možné sjednat ubytování ve výše uvedených hotelech, bude poskytnuto ubytování v hotelu stejné kategorie i kvality.

Program zájezdu

1. den Přílet do Havany

Po příletu na letiště vás bude čekat asistent, který vás doprovodí k taxíku (minibusu), jež Vás odveze do hotelu v Havaně. Ubytování ve 4**** Florida se snídaní (popř. jiném).

2. den Procházka po exotické Havaně

Snídaně. Po snídani sraz s česky hovořícím průvodcem v lobby hotelu, následuje prohlídka města (krásná 4 havanská náměstí), oběd v jedné z restaurací ve staré Havaně, odpoledne návštěva lihovaru Bocoy nebo muzea Lihovaru Havana Club. Oběd ani vstupné nejsou zahrnuty v ceně. Ubytování v hotelu Florida 4**** se snídaní (popř. jiném).Večer dle doporučení naší CK

3. den Přelet z Havany na báječný ostrov Cayo Largo

Snídaně. Poté odjezd autobusem na letiště, přelet na ostrov Cayo Largo. Po příletu na ostrov transfer z letiště do hotelu Sol Cayo Largo 4****, All Inclusive.

4. – 9. den Pobyt na bílých plážích Cayo Largo

Pobyt na Cayo Largo, ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, All Incluisve 4****. Úzký rovinatý ostrov, s nejkrásnějšími bílými plážemi na světě, leží asi sto km na východ od Isla de la Juventud. Ostrov na délku měří pouhých 20 km, přesto je vyhledávaným místem relaxace pro mnohé evropské a kanadské turisty. Místo působí téměř perfektním dojmem, včetně luxusních hotelů, zařízených ve středomořském stylu. Pro klienty, co touží po ničím nerušené dovolené plné odpočinku a vodních sportů je Cayo Largo ideálním řešením. Mimo oblasti hotelů si ostrov stále zachoval klidný a nedotčený ráz. Je normální nacházet na plážích mořské hvězdice a při šnorchlování potkávat mořské karety, na pláží někdy můžete spatřit i leguány kubánské. Přestože se v budoucnu plánuje širší využití ostrova, doposud nebyl turistickou infrastrukturou příliš zasažen. Možná i proto, že na ostrov létá pouze jedeno charterové letadlo denně, operované státní leteckou společností.

10. den Přelet zpět z Cayo Largo do Havany

Snídaně, poté odjezd na letiště, přelet do Havany. Z letiště v Havaně transfer do hotelu. Ubytování ve 4**** hotelu Florida se snídaní (popř. jiném). Večer volný.

11. den Odlet do Evropy

Snídaně, dopoledne návštěva tržnice, nákup suvenýrů. V závislosti na Vašem odletu Vás vyzvedne taxi a odveze Vás na letiště. Odlet do Evropy.

12. den Přistání do Prahy

Konec programu.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.