Hotel Acapulco - Dotované pobyty 50

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kypr, Severní Kypr, Kyrenia Region
Ubytování Hotel Acapulco
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 18 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
oblíbený rozlehlý hotelový areál je situován 10 km od centra letoviska Kyrenia (možnost dopravy hotelovým minibusem za poplatek) přímo u krásné dlouhé soukromé písečné pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v hotelu nebo v centru Kyrenie (bary, restaurace, taverny, obchody, zastávka místní dopravy, ovocný trh, půjčovny automobilů a motocyklů, parky, kavárny, sportoviště). Mezinárodní letiště Ercan je vzdáleno 40 km od hotelu.

Vybavenost
recepce, směnárna, lobby bar, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salon, WiFi (za poplatek).

Ubytování
ubytování je primárně zajištěno ve vilkách. Moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje/bungalovy s možností až jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, fén, telefon, klimatizace, rádio, SAT TV, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek). Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání).

Pláž
krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou vodních sportů (za poplatek) se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Pláž u hotelu je považována za jednu z nejkrásnějších na Kypru.

Sport a zábava
hotel zajišťuje pravidelné zábavné večerní show s živou hudbou a tancem. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatek), stolní tenis a vodní sporty na pláži (za poplatek). Dětský bazén se skluzavkou, miniklub, moderní hřiště a lunapark (za poplatek). Pro relaxaci je určen bazén s opalovací terasou, sauna, masáže, vířivka a dobře vybavené fitness.

Popis stravování

Stravování ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (zdarma). Importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, turecká káva, bylinné čaje a nápoje v lahvích (za poplatek).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOstrov Kypr je třetí největší ostrov ležící na východě Středozemního moře, rozkládající se východně od Řecka a jižně od Turecka. Oficiálním názvem je Kyperská republika a jeho historie sahá až do 12. století, kdy fungoval jako křižácký stát. Severokyperská turecká republika byla vyhlášena v roce 1983 po rozdělení Kypru na severní a jižní část pomocí zelené linie, spravované OSN.
Každá část představuje něco zcela jiného, jinou kulturu, ekonomiku i náboženství, avšak v podstatě jsou si lidé z obou částí tohoto ostrova velmi blízcí. Mezi nejnavštěvovanější oblasti zde patří Nicosia (Lefkosa), Famagusta, Kyrenie (Girne) a poloostrov Karpaz. Hlavním městem je Nikósie/Lefkosia, které je rozděleno zdí na
tureckou a řeckou část.
Nalezneme zde nádherné přírodní scenérie a na své si přijdou jak milovníci kultury a památek, tak i sportovci. Severní Kypr nabízí možnosti golfu, jachtingu, jezdectví, lyžování, turistiky, cyklistiky,
návštěvy aquaparků, safari, či projížďku lodí. Ročně tento ostrov navštíví zhruba 2,4 milionu turistů.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.