Hotel Le Chateau Lambousa - Dotované pobyty 50

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kypr, Severní Kypr, Kyrenia Region
Ubytování Hotel Le Chateau Lambousa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 13 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
komfortní hotelový rezort La Chateau Lambousa je situován v lokalitě Lapta/Kyrenia, která se právem řadí k perlám Středozemního moře. Od letiště Ercan je rezort vzdálen 45 km.

Vybavenost
vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby s WiFi připojením (zdarma), konferenční místnost, posilovna, wellness, 3 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let.

Ubytování
komfortně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, fén, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Bungalovy nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu.

Pláž
veřejná písečná pláž 200 m, plážový servis (za poplatek), sportovní atrakce
na pláži - jízda na banánu, vodní lyžování apod. (vše za poplatek).

Popis stravování

Stravování POLOPENZE - snídaně i večeře formou švédských stolů. Stravování polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Popis ubytování

Polohakomfortní hotelový rezort La Chateau Lamboussa je situován v lokalitě Lapta/Kyrenia, která se právem řadí k perlám Středozemního moře. Od letiště Ercan je rezort vzdálen 55 km.Vybavenostvstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby, konferenční místnost, WiFi v prostorách lobby. Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let, bazén s lehátky a slunečníky.UbytováníKomfortně vybavené dvoulůžkové pokoje typu STANDARD s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Pokoje nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu. Komfortně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Bungalovy nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu.Plážnejbližší písečná pláž (veřejná) 200m (plážový servis není k dispozici). 2x denně ZDARMA doprava na hotelovou pláž (3 min.) - Camelot Beach Club. Vstup do klubu pro hotelové hosty zdarma, sportovní atrakce na pláži (jízda na banánu, vodní lyžování apod. za poplatek).Náš názorhotelový rezort nabízející vysokou úroveň ubytování a služeb, vhodný pro náročnou klientelu jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manželské páry.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOstrov Kypr je třetí největší ostrov ležící na východě Středozemního moře, rozkládající se východně od Řecka a jižně od Turecka. Oficiálním názvem je Kyperská republika a jeho historie sahá až do 12. století, kdy fungoval jako křižácký stát. Severokyperská turecká republika byla vyhlášena v roce 1983 po rozdělení Kypru na severní a jižní část pomocí zelené linie, spravované OSN.
Každá část představuje něco zcela jiného, jinou kulturu, ekonomiku i náboženství, avšak v podstatě jsou si lidé z obou částí tohoto ostrova velmi blízcí. Mezi nejnavštěvovanější oblasti zde patří Nicosia (Lefkosa), Famagusta, Kyrenie (Girne) a poloostrov Karpaz. Hlavním městem je Nikósie/Lefkosia, které je rozděleno zdí na
tureckou a řeckou část.
Nalezneme zde nádherné přírodní scenérie a na své si přijdou jak milovníci kultury a památek, tak i sportovci. Severní Kypr nabízí možnosti golfu, jachtingu, jezdectví, lyžování, turistiky, cyklistiky,
návštěvy aquaparků, safari, či projížďku lodí. Ročně tento ostrov navštíví zhruba 2,4 milionu turistů.

Program zájezdu

Wellness program 1

WELLNESS: masáže, tělocvična, turecké lázně (za poplatek).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.