Kapetanios Bay

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kypr, Jižní Kypr, Protaras
Název ubytování Kapetanios Bay
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 18 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Vybanení pokoje: V hotelu je 135 pokojů, pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti, některé pokoje mohou být propojené. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem nebo terasou. Všechny pokoje mají menší či větší výhled na moře. Trezor na recepci za poplatek, chladnička, rychlovarná konvice. V hotelu jsou též pokoje typu superior s možností jedné přistýlky, které mají boční výhled na moře.
Náš názor: příjemný hotel s důrazem na rodinnou atmosféru.

Popis stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu.

Popis ubytování

UbytováníVybanení pokoje: V hotelu je 135 pokojů, pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti, některé pokoje mohou být propojené. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem nebo terasou. Všechny pokoje mají menší či větší výhled na moře. Trezor na recepci za poplatek, chladnička, rychlovarná konvice. V hotelu jsou též pokoje typu superior s možností jedné přistýlky, které mají boční výhled na moře.
Náš názor: příjemný hotel s důrazem na rodinnou atmosféru.

Popis lokality ubytování

poloha3* hotel je situován v srdci již známého letoviska Protaras. Nejbližší pláž s jemným bílým pískem zvaná „Flamingo Beach“ je od hotelu vzdálena cca 5 minut, cca 350 m a je k dosažení přes silnici. V okolí hotelu se nachází různé obchody, markety, taverny, restaurace.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.