Aquaworld Resort Budapest - Budapest

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapest a okolí, Budapest
Název ubytování Aquaworld Resort Budapest - Budapest
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice M0.

VYBAVENÍ
Restaurace, Lobby bar, fitness, squash, tenis, výtah, Orientální lázně, Wellness, Saunový svět (parní a aroma kabina, Finská či Ruská sauna, infra sauna, bio-sauna, Kneippův bazén), vnitřní a venkovní parkoviště, přímý vstup do Aquaworldu (dominantou je replika kambodžského chrámu Angkor, který má 5 poschodí a průměr 72 m).

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně i večeře formou bufetových stolů.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Ramada Resort - Aquaworld Budapešť:- vhodné pro rodiny s dětmi- neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů- wellness a relaxaceUBYTOVÁNÍa) 2-lůžkové pokoje s dětskou přistýlkou, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13,99 let).b) junior suite (prostorný 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)c) 2-pokojový apartmán (1 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)d) 3-pokojový apartmán (2 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí/max. obsazenost 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 14 let)(POZN. Na místě se platí kauce 50 Eur na pokoj)CELKOVÁ KAPACITAV hlavní budově - 221 standard pokojů, 28 junior suite, 8 suite, 2 prezidentské apartmá, 2 pokoje pro tělesně postižené. K hotelu patří apartmánový dům - 48 dvoupokojových a třípokojových apartmánů (propojeny krytým koridorem s hlavní budovou a Aquaworldem)STRAVAPolopenze - snídaně i večeře formou bufetových stolů.DÍTĚJedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍAQUAWORLD - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí.POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu informujte hotel. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. (POZN. Na místě se platí kauce 50 Eur na pokoj/noc)REKREAČNÍ POPLATEK0,- Eur/noc; KAUCE: 50 Eur na pokoj/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM17 Eur/denPARKOVÁNÍVenkovní zdarma, garáž: 8 Eur/auto/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX BALÍČEK1x relaxační masáž (50 min)1x masáž obličeje, krku a dekoltu (30 min)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

BALÍČEK AQUAWORLD HOT1x masáž bambuckým máslem (50 min)1x ošetření obličeje (30 min)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

BALÍČEK BEAUTY SPECIÁL1x De Luxe masáž obličeje (60 min)1x masáž těla - aromaterapie (60 min)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.